Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 12 gru 2015, 16:24
Jaki smak ?

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 12 gru 2015, 16:25
:papa:

wysprzątałam właśnie samochody i zastanawiam się nad świątecznymi zakupami, nie mam jeszcze żadnych prezentów :hide:
ale w tym zakresie nie bardzo ujawnia się moja "kobiecość" - na zakupy muszę mieć po prostu ochotę :bezradny:

kosmostrada, Ḍryāgan, dobijcie targu ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 17:09
Eh, Zosia_89 widzisz? Nawet na pomoc domową się nie nadaję :why:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 gru 2015, 17:33
Zosia_89 napisał(a): na zakupy muszę mieć po prostu ochotę :bezradny:

a ja pieniądze :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 17:38
Ja zazwyczaj wszystko kupuję przez internet, bo nienawidzę chodzić po sklepach. A już zwłaszcza w okresie świątecznym...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 12 gru 2015, 17:52
Ḍryāgan, kiedy kosmostrada się tutaj pojawi na pewno wyrazi chęć! ;)

JERZY62, :-|
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 gru 2015, 18:35
wieslawpas, widzę, że najlepiej ci służy towarzystwo i uregulowany tryb życia, z dokładnym planem dnia. Ale tak jak inni mówią, nie można całego życia spędzić w ośrodku :bezradny:

filip133 napisał(a):
cyklopka napisał(a):filip133, to ja to bardzo lubię. Czasem mama mi kupuje angorę, a ja tyko rozwiązuję diagram i sudokuny. W sumie, wiesz gdzie można takie spotkać poza angorą?

Ja mam taką książeczką z ponad dwudziestoma obrazkami. Moja jest z wydawnictwa Logi, za 7 zł, pewnie kupisz u siebie w jakimś saloniku prasowym... :) Ja sobie zamawiałem przez internet, z innymi łamigłówkami, http://www.wydawnictwologi.pl/obrazki

Nie widziałam nigdzie, więc chyba sobie zamówię, bo to mnie uspokaja. Ostatnie kupiłam kilka lat temu w Szwecji, ale były za trudne i wywaliłam, nie umiem przegrywać :mrgreen:

Ḍryāgan napisał(a):Filipek, kawa nie pomoże na ból dupy (yyy duszy)

Chyba, że w połączeniu z kodeiną i efedryną :twisted:

Znowu poszłam na sprawdzian na żywioł, ale były tylko obliczenia i zmieszać składniki, tak że spodziewam się kolejnej piąteczki i trochę szkoda mi osób, które się uczą i tego nie zaliczają.

kosmostrada napisał(a):Wolne masz, ze szmatą latać nie musisz, czy stać przy garach, cały czas jest Twój. (tego zazdraszczam)

Ty też masz czas, tylko ci się cały czas wydaje, że coś musisz :nono:

Moje plany na sobotę to był sprawdzian z postaci leków, a teraz się powinnam uczyć na jutro, ale jestem trochę zniesmaczona formułą zajęć, no i ogólnie trochę mi się już dzisiaj nie chce. Mam filmy do obejrzenia i cokolwiek.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 gru 2015, 18:41
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2015, 19:05
No, indyk zaraz będzie gotowy, komosa dochodzi i kolejny etap z dzisiejszego planu będzie zaliczony. Ugotowałam na dwa dni, będzie spokój.
A potem pierniki, nie chce mi się, ale się nastawiłam, że dziś je zrobię.
Przed chwilą zastosowałam tajną broń na rozleniwienie i zmiany pogody (zaczęło u nas padać) - druga kawa z ekspresu. :D

Ḍryāgan, O tak, tak, kcę takiej pomocy domowej! <skacze klaszcząc łapkami>. Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że monsz nie byłby tak zachwycony... < idzie po szmatę z opuszczoną głową> ;)

Zosia_89, Bardzo nie lubię zakupów przed Świętami i tłumów w sklepach... A mam tylko prezenty dla mensza. :why:

cyklopka, Masz rację, z amoku i "muszę to zrobić" też się leczę... ;) Jak ktoś napisał na forum - dla Jezusa nie ma znaczenia, czy będę miała błysk na Święta... ;)

Purpurowy, Jak dziś kondycja?

Idę podawać obiadosa. Pachnie pysznie... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 gru 2015, 19:08
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Jak dziś kondycja?

Całkiem nieźle. Obudziłem się po 15:00 i trzymam się.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 19:08
Ḍryāgan, O tak, tak, kcę takiej pomocy domowej! <skacze klaszcząc łapkami>. Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że monsz nie byłby tak zachwycony... < idzie po szmatę z opuszczoną głową> ;)

Mogę się przebrać za dziewczynkę :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 gru 2015, 19:21
Ḍryāgan napisał(a):

Mogę się przebrać za dziewczynkę :D

Obrazek

Ehehe, musiałam :P

Wiecie, co mi pan trener wczoraj napisał? Oczywiście musiałam zaczepić, że on pewnie nie na nic czasu, bo tylko praca, studia, treningi, a on mi na to "i jeszcze dużo innych rzeczy, o których nie wiesz" <śmieszki i emotki> :mhm: Tak że mówię, ma charakter. Ale to się kiedyś obróci przeciwko niemu, bo zawsze mogę zapytać, czy ma trochę czasu czy jest bardzo zajęty mnóstwem ciekawych rzeczy, o których nie mam pojęcia :105:

No nic, zobaczymy czy się do końca roku pojawi albo odezwie, dobre by to było, jakbyśmy się lepiej poznali, coś czuję ;)

A tu kawałek z mojej playlisty poświęconej bolesnej tematyce zakochiwania się w latach 90-tych :papa:

I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 20:01
cyklopka,no co? byłbym na czasie :) taka by była ze mnie dziewczynka jak Brienne z Tarthu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 gru 2015, 20:40
Ḍryāgan napisał(a):cyklopka,no co? byłbym na czasie :) taka by była ze mnie dziewczynka jak Brienne z Tarthu.

Swoją drogą jestem mega ciekawa roli Gwendoline Christie w Star Warsach :great:

I znalazłam bardzo duży plus tego, że kolega z pracy nie idzie z nami do kina, tylko dziewczynka, to możemy bez skrępowania sobie buzie pomalować.
Akurat mam pomarańczową szminkę i zielony puder, który w sumie kupowałam z myślą o premierze :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
I Miss Forum

Sortuj wg