Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 gru 2015, 13:14
czesc wam co slychac

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 12 gru 2015, 13:43
Nastrój mi skacze. Byłem długo bo to taki odział rehabilitacyjny. Szpital otwarty. Od poniedziałku zaczynam chodzić na odział dzienny. Za chwile wychodzę z kolegą na spacer i pewnie wrócę koło 21. Bardzo tutaj pusto w tym mieszkaniu. Tam było tyle ludzi.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 gru 2015, 13:50
ja się zabieram za obiad, a potem jadę po prezenty na święta - mam nadzieję, że chociaż część uda mi się kupić 8)
może nawet uda mi się zaciągnąć małżonka na gorącą czekoladę, bo słodkie za mną chodzi :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 gru 2015, 13:53
litle kupisz mi prezet :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2015, 13:57
mirunia, E to i tak Ci malutko zostało... Ale jest następny weekend.
Też już temat prania ogarnęłam.
To co porobisz w ramach luzowania?

Ḍryāgan, To może jakiś sprytny plan na sobotę? Jakieś fajne zajęcie? Wolne masz, ze szmatą latać nie musisz, czy stać przy garach, cały czas jest Twój. (tego zazdraszczam)

Marcin2013, Nie było Cię tu w urodziny ( a zdradzałeś datę ;) ), więc spóźnione życzenia Ci składam - żeby następny rok był dla Ciebie lepszy, dużo radości!!!

Little Red Fox, Udanego szoppingu!!! A czekolada koniecznie. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 gru 2015, 14:32
kosmostrada, niby cały czas się krzątam... pół godziny jakiejś robótki, pół godziny przeglądania czasopism.
Zaraz skoczę do piwnicy zanieść siatę słoików z wczorajszego sprzątania i pewnie znowu przyniosę trochę pełnych. :D
Nie chcę rozpoczynać czytania książki, bo wsiąknę... pod wieczór zrobię sobie relaksację.

Byłaś już na tych zakupach prezentowych dla młodego?

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 gru 2015, 14:39
a dziekuje kosmo tobie tesz zycze durzo szczescia

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 14:59
Ḍryāgan, To może jakiś sprytny plan na sobotę? Jakieś fajne zajęcie? Wolne masz, ze szmatą latać nie musisz, czy stać przy garach, cały czas jest Twój. (tego zazdraszczam)

no właśnie nie wiem co mógłbym zrobić poza czytaniem książki (ale jakoś nie mogę się skupić na tym co czytam).
W sumie sprzątać lubię :D mógłbym ci pomóc. Jestem generalnie pedantem, żaden pyłek się nie uchowa. Gotować nie umie niestety za bardzo. Zresztą kuchnia jakby nie moja, nie będę jej okupować
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez filip133 12 gru 2015, 15:05
Jakoś nie mam do końca humoru na koncert dziś, nie wiem czemu... Trochę się boję na niego jechać, bo jakoś nie do końca ochota dopisuje... W ostatnim czasie mnie za często dołki łapią i mam przeważnie takie dni, że najchętniej cały dzień siedziało by się przy laptopie, słuchając muzyki i grając, coś na internecie grzebać/pisać z kimś... :/ W poniedziałek psychiatra, to może znowu coś przestawiane z lekami będzie, przydałoby się coś na to przymulenie i problemy z koncentracją poradzić ...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2015, 15:54
Ḍryāgan, Oj przydałby mi się teraz jakiś pedant ze szmatką w domu... :105:

mirunia, Właśnie wróciłam, godzinę siedzieliśmy w empiku... :roll: No ale jest książka - fajna , podpasowana, a ja na świątecznej przecenie kupiłam foremki do pierników (większa gwiazdka i choinka, mam tylko małe) i puszkę na świąteczne ciastka, dam jako jeden z prezentów ( oczywiście zapełnię).

filip133, Idź na koncert, wyrwij się z domu, na miejscu już będzie fajnie. Przynajmniej coś się będzie działo.

Dobra, lecę do lidla i wracam na pichcenie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 16:00
Ḍryāgan, Oj przydałby mi się teraz jakiś pedant ze szmatką w domu... :105:

Kosmostrada, to może się u Ciebie zatrudnię jako pomoc domowa przed świętami :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 gru 2015, 16:20
Mam wkurwa :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 12 gru 2015, 16:22
W naszym układzie Słonecznym,są dwie planety bliźniacze.To,Ziemia i Wenus.Kiedyś były do siebie podobne.Jednak,niewielkie przesunięcie Wenus.Bliżej Słońca,sprawiło.Że przyjazna Wenus,stała się piekłem w Układzie Słonecznym.Temperatura wynosi tam.Uwaga 500 stopni !!!! Panuje przeogromne ciśnienie.Pada tam,deszcz.Ale to nie woda.Jak,na Ziemi.Tylko ...metal.Metalowy deszcz . Bo,woda wyparowała.Ale się znajduje w atmosferze.
A Ziemia ? Cóż,nas czeka jeszcze gorszy los.Za 1 mld lat.Słońce urośnie i stanie się nadolbrzymem.
Wody wyparują,skały się stopią/A temperatura wyniesie 1000 stopni.
Cóż jak widać,los naszej planety.Zależy od Słońca.

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 gru 2015, 16:22
Mam soczek.
bonsai

Sortuj wg