Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 12 gru 2015, 09:42
Nie spałem całą noc. Teraz męczy mnie lęk i napięcie. Tragedia. Chce spowrotem do szpitala. Tam czułem się dobrze.

Spamowa wyspa

przez hobbyturysta 12 gru 2015, 09:55
wiesiek wiesiek !
nie ma szpitala i ucieczki od zycia :D
walcz wiesku :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 12 gru 2015, 10:33
Hobby miło Cię widzieć. Lubisz czytać książki?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 gru 2015, 10:37
wieslawpas, w szpitalu miales zycie bez stresow a jednak w zyciu codziennym nie da sie ich uniknac i nikt Cie nie bedzie w szpitalu trzymal cale zycie . Trzeba wyjsc i sie mierzyc z rzeczywistoscia. I tak tam byles bardzo , bardzo dlugo dla mnie az dziwne ze tyle Cie trzymali . zazwyczaj trzy mieisace przy nerwicach i do domu.Poszukaj terapuety zeby miec terapie podtrzymujaca i chodz do niego co tydzien . Nie gadaj ze Ci sie nie chce bo terapia duzo daje i bedzies sie czul w jakis tam sposob zaopiekowany.
Ja tez mam lęki teraz bo zaczelam prace , 9 listopada wycielam nowotwor skory i zmiotlo mnie to . Stres a co za tym idzie lęk i napiecie i somatyka.
I musze sie zbierac od nowa i tak bedzie . Zawsze juz tak bedzie wiec musisz byc na to gotowy ze ludzie z takimi zaburzeniami beda mieli okresy dobre w zyciu i okresy zle .
Dostales lekarstwa?

Witajcie Wszyscy :*******
Ja oczywiscie z telepawa wstalam ale zaraz robie makijaz i sie zbieramy na miasto.Chce skoczyc po koraliczki , moze sobie podziabie troche kolczykow.

Jakie macie plany na sobote?

Milego dnia!!!!!!!!!

U mnie deszczowo i buro.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2015, 12:21
Dzień dobry!!!

A u mnie słoneczko sobie świeci, jest ciepło, stokrotki kwitną w parku... :shock:
Rozbujałam dzień dobrą kawą, ibupromem na bolący łeb i długim spacerem z futrzakiem.
Mam sporo dziś do zrobienia. Poogarniam, pójdziemy z młodym po prezent dla kolegi, bo mają jutro Wigilię, upichcę obiadek, upiekę pierniki, dzionek zleci.
Kaszlę, smarkam potwornie, ale jakby mam więcej siły.

Dziewczynki dziękuję za radę z maścią witaminową, nadal nieciekawie ten nos i usta wyglądają, ale już nie piecze. :great:

Miłej soboty!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 12 gru 2015, 12:24
cyklopka napisał(a):filip133, to ja to bardzo lubię. Czasem mama mi kupuje angorę, a ja tyko rozwiązuję diagram i sudokuny. W sumie, wiesz gdzie można takie spotkać poza angorą?

Ja mam taką książeczką z ponad dwudziestoma obrazkami. Moja jest z wydawnictwa Logi, za 7 zł, pewnie kupisz u siebie w jakimś saloniku prasowym... :) Ja sobie zamawiałem przez internet, z innymi łamigłówkami, http://www.wydawnictwologi.pl/obrazki

Spamowa wyspa

przez lucy1979 12 gru 2015, 12:31
Idę po koncentrat pomidorowy, bo sos do sagetti jakiś mdły mi wyszedł:( A tyle różnych pyszności tam dałam, ale jakiś za mało kwasny.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 gru 2015, 12:40
Dzień dobry! :papa:

Zepsuła się pogoda u mnie, jest na zmianę jak w Bollywood, trochę słońca, trochę deszczu. Akurat wyszłam do sklepu i zaczęło padać, a ja bez parasola. :shock: :bezradny:

kosmostrada, to masz dzionek zapełniony, zaplanowany i fajnie. Widać, że zdrowiejesz, sił nabierasz. :great:
Ja mam dzisiaj więcej luzu, obiad tylko ugotuję i takie tam drobnostki. Nastawiłam zupę marchewkową, bo ostatnio mi posmakował taki krem, pełen witamin. Zaraz biorę się za medaliony z indyka z warzywami.

platek rozy, :papa: super, że znowu wracasz do kolczyków, dobra terapia zajęciowa. Spacer też pozytywnie wpłynie na nastrój.

Cześć Chłopaki! :papa:

Wszystkim dobrego dnia!!!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 12:45
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2015, 12:52
mirunia, Hej Kochana! No po tak pracowitym wczorajszym dniu to dzisiaj luzik Ci się należy. Wczoraj już chyba sobie całą chałupkę ogarnęłaś świątecznie?
Też chyba zrobię tego indyka w warzywach... Muszę wyskoczyć po zakupy, bo wszystkie warzywa wyżarte, tylko kawałek selera został.

lucy1979, A nie mogłaś dodać np. paru kropelek octu winnego?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 12:53
Cześć wszystkim, źle mi dzisiaj strasznie. Pewnie dlatego, że sobota i nie musiałem mobilizować organizmu, żeby wstać do pracy. Za długo spałem, łeb mnie boli, hipomanii nie będzie. Opadnę wolnym lotem na dno

Spamowa wyspa

przez filip133 12 gru 2015, 12:58
Ḍryāgan, kawa? :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 13:10
Filipek, kawa nie pomoże na ból dupy (yyy duszy)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 gru 2015, 13:11
kosmostrada, a gdzież tam całą chałupę! Jeszcze mam do ogarnięcia trochę kątów i łazienkę... ale to później.
Dzisiaj nie szaleję, na spokojnie... pranie zrobiłam, powiesiłam, obiad się gotuje i wystarczy. :D

Sortuj wg