Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 20:08
misty-eyed, bardzo pyszna ta pasta wychodzi takze polecam :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 20:12
platek rozy, przepis na roladę na poprzedniej stronie :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 20:13
misty-eyed, Dziekuje Kochana :******** juz sobie zapisalam i zrobie na jakas okazje , moze nawet wlasnie na swieta:) :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 20:19
platek rozy, ja lubię drób pieczony i schab, bo to są lekkostrawne mięsa. do tego surówki i kasze-ja podaję perłową, gryczana niepaloną i jaglaną. Na spotkania rodzinne gotuję wszystkie w niewielkich ilościach i dzięki temu wszyscy rozsmakowali się kaszach.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 gru 2015, 20:25
platek rozy, gdybym ci ja miała bilety na inną godzinę niż mam, to kto wie, idziemy na 20:30 bo tak fanklub zarządził 2 miesiące temu. Ale jak człowiek się nie ma w pracy z kim zamienić, to nie będzie przecież chodził na uszach i ryzykował utraty fuchy, to nawet ja jestem w stanie zrozumieć. W każdym razie pretekst do zagadania okazał się ok i dużo emotek typu średnik-zamknij nawias. Chociaż z mojej strony więcej dwukropek-zamknij nawias.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 gru 2015, 20:27
Ho, ho, zaczyna tu Świętami pachnieć... ;)
Ja skończyłam jeden obrazek i zasiadam też pisać menu świąteczne, plan działania i listę zakupów.

cyklopka, smski krążą... jak miło... :105: Szkoda, że ze wspólnego kina nici, ale wędka zarzucona. :great: No i medal za odwagę!!!

mirunia, No po prostu tytan pracy! :uklon:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 11 gru 2015, 20:33
cyklopka, ja jestem tradycjonalistą i wolę dwukropek, myślnik, nawias. Fajnie, że dałaś radę, niech moc będzie z Tobą!
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 20:42
misty-eyed, tez lubie perlowa i jaglana kasze takze by mi obiadki u Ciebie smakowaly :105: :angel:

cyklopka, no w sumie tak ... ale skoro esemesujecie to moze wyjdzie inne spotkanie :105: :105:

Ide sie ukapac o!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 gru 2015, 20:43
Niom, zaraz dzwonię do kuzynki, czy się jej dziewczynkens wybiera na Star Warsy, a mieszkają niedaleko kina.

No, wykonałam pierwszy krok, drugi i trzeci, to może już druga strona dojrzy pole do działania i rozliczne możliwości :oops:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 20:46
platek rozy, Kamilko, i vice versa :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 gru 2015, 21:05
bonsai, faktycznie, retro :-) Chociaż w smartfonach emotki z myślnikiem są zamieniane na buzie androidów, to urocze :-O

Z tymi smsami to trzeba być szczerym, tym co chcę powiedzieć się dzielę, nie kombinuję jak sztucznie podtrzymać rozmowę, bo nawet chyba nie umiem.

Nie no, będzie dopsz, powinnam się sama pogłaskać po plecach, bo pchnęłam znajomość na kolejny poziom, choby to było dalej koleżeństwo. Grunt, że w końcu robię to, czego chcę. A nie, że nie wolno/nie zasługuję, albo niech się zrobi samo. W dzieciństwie bardzo rzadko sięgałam po to, co chciałam, bo się bałam. I to nie tylko chodzi o chłopaków, tylko o wszystko - naukę, hobby, jedzenie :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 gru 2015, 21:33
A ja już wykąpana, owinięta ciepłym szlafrokiem, będę oglądać film na tv1 - Szepty pustyni. Herbatka z miodem i kocyk. Oj, jak dobrze się wyciągnąć. :D

Spamowa wyspa

przez bonsai 11 gru 2015, 21:45
Obrazek
bonsai

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 11 gru 2015, 22:23
dobry wieczór ;) w końcu piątek!
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg