Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 gru 2015, 12:57
jakie zapasy

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 gru 2015, 13:00
Marcin2013 napisał(a):cos to wklejil nieboszczyk

jakaś babcia znalazla meteoryt w swoim ogródku.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 15 gru 2015, 13:05
kosmostrada-może znajdziesz coś dla siebie.Ja wolę dania bardziej tradycyjne,a nie jakieś wymyślne.Niektórych nazw ryb z tej książki nigdy nie słyszałam nawet :-)

Dobrze,że nie mam ogródka,bo nie wiem co bym zrobiła z meteorytem ;-)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 13:09
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Kiedy się wybierasz na badania, że ta obcesowo spytam?

To jest właśnie ciężka sprawa. Miałem robić wczoraj, więc nie piłem w nocy i po jakimś czasie takie mnie lęki ogarnęły i głupie myśli że bałem się wyjść z domu. Kiedyś miałem tak po dwóch trzeźwych nocach, teraz po jednej.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 13:33
Purpurowy, No nic, zrobisz kolejne podejście... :bezradny: Trzymam kciuki! Przegadaj to z psychologiem, przecież do cholery są chyba jakieś sposoby ułatwiające rzucenie tego syfu. Ja rozumiem, że po Twoich doświadczeniach nie bierzesz pod uwagę pójścia gdzieś na detoks? (Wiesiek z benziaków zszedł i sobie chwali przecież, aż przesadnie ;) )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 13:36
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, No nic, zrobisz kolejne podejście... :bezradny: Trzymam kciuki! Przegadaj to z psychologiem, przecież do cholery są chyba jakieś sposoby ułatwiające rzucenie tego syfu. Ja rozumiem, że po Twoich doświadczeniach nie bierzesz pod uwagę pójścia gdzieś na detoks? (Wiesiek z benziaków zszedł i sobie chwali przecież, aż przesadnie ;) )

Z tym detoksem to od jakiegoś czasu się zastanawiam. Gdyby udało się dostać gdzieś poza Siedlcami (bo tutaj jest tylko ten jeden oddział) to w sumie nie było by tak źle. A dzisiaj znowu terapia.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 gru 2015, 13:54
PannaNatalia napisał(a):

Dobrze,że nie mam ogródka,bo nie wiem co bym zrobiła z meteorytem ;-)

byś strzeliła nim w puszkę tak jak kulą z kałasznikowa

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 14:12
Wiatjcie Kochani:********
Ja tez wylekniona na maxa , ide dzis pozniej do tej aktualnej psychiatrki i sie tego bojam bo jak zacznie mi znow gadac glupoty to chyba ja kopne.
Do tego terapie mam dopiero w polowie stycznia bo moja T idzie na urlop. Jak ja to przetrzymam?

Co do ksiazki z Lidla to akurat dla mnie jest kilka naprawde fajnych przepisow i troche ciekawostek tyczacych ryb i ich oprzadzenia , jak najabrdziej jestem za za taka ksiakza . Przepisy nie sa jakies wycudowane ale zalezy co kto pichci . Mnie ksiazka sie przyda :)

Odrealnia mnie dzis bardzo z lęku i moja T stwiwerdzila ze to jest przez to ze stracilam poczucie bezpieczenstwa miedzy innymi przez ten kregoslupowy weekend . No i to to ze nagle tez zostalam wrzucona w prace i musze starac sie sobie radzic na kolejnej plaszczyznie --- sama.

O jeny , jeny jak ja mam dosc. skonczy sie tym ze nie wyjde z domu.

kosmostrada, :********* mnie boli kosc ogonowa :shock: i nie wiem od czego? Moze dostalam kopniaka ktorego nie pamietam????
Co bedziesz za ciacha z migdalami piekla?

:105:

mirunia Slonce trzymam kciuaki z a dalsza czesc zadania :! napisz co i jak po pracy.

PannaNatalia, jak dla mnie tam nie ma wycudowanych potraw a rybki tez sa mi znane wszystkie wiec jak dla mnie ksiazka jak najbardziej ok. :) Lacze sie w lękach i bolu .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 14:13
platek rozy, cześć.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 14:14
Purpurowy, Hey :) mam nadzieje ze Ci sie uda ogarnac ten nalog na terapi i wyjdziesz na prosta.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 14:17
platek rozy napisał(a):Purpurowy, Hey :) mam nadzieje ze Ci sie uda ogarnac ten nalog na terapi i wyjdziesz na prosta.

Dziękuję. Najważniejsze to coś z tym robić, nie czekać że samo minie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 14:18
Purpurowy, samo niestety nie minie .... tez nbym chciala zeby moje minelo a tu ciezka praca nad tym...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 gru 2015, 14:25
Ściskam wszystkich wylęknionych, trzymajmy się na wzajem, to będzie raźniej.

Zagadałam do dziewczyny z fanklubu kostiumowego o radę, jak ułożyć sobie plan pracy nad strojem, w ogóle zero spiny, że ona jest teraz z moim byłym :P W prawdzie ciacho #1 nie idzie z nami do kina, ale ciacho #2 jest jednym z pomysłodawców wycieczki. Prawie ich ze sobą poznałam :P

Wiecie jaki z tego morał? Chłopaki przychodzą i odchodzą, a Gwiezdne Wojny trwają :twisted: :mrgreen: :great:

Jeszcze mam godzinkę dyżuru w pracy, potem albo mam prywatną lekcję, albo nie, cotygodniowy element zaskoczenia. No, już mi się nastrój trochę poprawił. Muszę się spiąć, bo oprócz przyjemności mam jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia w tym tygodniu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Kalebx3 15 gru 2015, 14:28
Ściskam wszystkich wylęknionych, trzymajmy się na wzajem, to będzie raźniej.

-a teraz złapmy sie za ręcę , wyrównajmy oddech i ,,, przyjmy ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Sortuj wg