Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 11 gru 2015, 19:16
hej robaczki :papa:
wróciłam niedawno z pracy, wysprzątałam w domu i położyłam się pod koc. Jest mi tak dobrze, żadnych obowiązków, żadnych zmartwień, zastanawiam się co zrobić z wolnym wieczorem

bonsai napisał(a):
cyklopka napisał(a):teraz już naprawdę piszę do pana W.

Dawno nie byłem tak podekscytowany! Czekam na newsy. :tel:

ja też :105:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 19:26
A ja bede robila paste jajeczna na kolacje :

Lekka pasta jajeczna z suszonymi pomidorami

Składniki:
- 8 jajek ugotowanych na twardo
- 8 suszonych pomidorów
- 2 łyżki oleju z pomidorów
- pół pęczka szczypiorku
- sól i pieprz do smaku

Jajka i pomidory wraz z olejem z zalewy zmiksowałam na gładką masę w robocie kuchennym. Doprawiłam solą i pieprzem, dodałam posiekany szczypiorek i wszystko dokładnie wymieszałam. ot i cały przepis:). Banalny w wykonaniu, a efekt naprawdę pyszny!
Ostatnio edytowano 11 gru 2015, 19:31 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 19:29
Witam Panie i Panów na Spamowej przebywających :D

Ja dzisiaj nie robiłam nawet obiadu, bo miałam wczorajszy, trudno...
Nie lubię aż takiego lenistwa, ale widocznie potrzebowałam tego.
Oj, zapomniałam, skompletowałam przepisy na świąteczne słodkości i mięsiwa.
Dużo tego nie będzie potrzeba, tym bardziej chcę coś innego, smacznego.
Ostatnio również specjalizuję się w pieczeniu ciasteczek najróżniejszych, dlatego ucieszył mnie przepis na miękkie pierniczki
/http://targsmaku.pl/gotowanie/przepisy/miekkie-pierniczki,117608.html /
I jeszcze zakupiłam nową narzutę, foremki i różne kuchenne akcesoria, które chciałam mieć od dawna :D

mirunia, tak, ziółka piję, nospa zażyta, ale wolno przechodzi... Napracowałaś się dzisiaj naprawdę :great: . Chyba trochę za zimno na mycie okien, nie sądzisz? Mam nadzieję, że zabezpieczyłaś się odpowiednio...

platek rozy, kosmostrada, Wasze zakupy bardzo efektowne :D

detektywmonk, gratuluję renty :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 gru 2015, 19:36
Tak, oczywiście, mam trening, dzięki za pamięć, średnik, zamknąć nawias.

*kurtyna*
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 gru 2015, 19:37
dedektyw muw jakie tam masz kolerzaki na wydaniu :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 19:45
cyklopka, eeee no to mnie on zawiodl sromotnie ten pan trener :time: :time: :time:

misty-eyed, Aniu witaj :******* z zakupu jestem zadowolona , nawet s obie juz pashmine zamoczylam , bede ja zaraz prala.
Jakie menu na swieta robisz????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 gru 2015, 19:51
misty-eyed, otwierałam okno tylko w sypialni jak się trochę ociepliło i ubrałam bluzę polarową, a w dużym pokoju umyłam tylko wewnątrz. Nie zdążyłam zmarznąć. :D
A może buscopan by Ci pomógł?

platek rozy, fajny i łatwy przepis, na pewno smaczny. Można z dwóch jaj i 2 pomidorów dla 1 osoby.
Muszę się zaopatrzyć w kilka puszek tych pomidorów, bo jak potrzeba to nie ma w domu :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 19:53
mirunia, pewnie ze mozna , ja dla siebie samej robie z mniejszej ilosci ale dzis ma P przyjechac do Krakowa bo ostatnio mnie wspiera bardzo i pomyslalam ze go poczestuje tym.
Pewnie bedzie glodny bo to kawalek drogi jest.
Pomidorki kupilam kiedys na promocji w Lidlu i jak tylko mam okazje to kupuje bo sa fajne do roznych rzeczy , np do farszu do tarty albo do makaronu .

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 20:00
platek rozy, witam Cię :D
Wybrałam już przepisy, no może cokolwiek zmieni się, ale planuję:

- sernik latte
- ciasto migdałowe ze skórką cytryny
- różne ciasteczka w tym pierniczki, o których wspominałam
- schab w pomarańczach
- faszerowana rolada z indyka w szynce parmeńskiej
To obiad w pierwszy dzień świat, bo będę miała gości, oczywiście do tego sałatki, surówki...
Wigilię spędzam z Mężem, na pewno będzie barszczyk na własnym zakwasie
/http://agnieszkamaciag.pl/genialny-zakwas-z-burakow-domowej-roboty/?_fooder_clipper=1&_f=1449717211122/, karp, śledzie, sałatka tradycyjna jarzynowa.
Coś jeszcze zrobię, bo zawsze wydaje mi się, że za mało zaplanowałam...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 20:02
mirunia, wierzyłam, że rozsądek zachowałaś :D
Nie znam tego leku, muszę go kupić...dziękuję :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 gru 2015, 20:04
mirunia, no to pojechałaś dzisiaj jak mały robocik. Swoją drogą śliczna pogoda na wieszanie firanek.

Mama się ze mnie już śmieje, że ćpun, ale ja nie będę pokazywać, kto brał benzo, a kto nie. A kodeinka niezbędna, bo raczej bym lekcji nie poprowadziła z suchym nerwowym kaszlem :zonk:

kosmostrada, działa jak amfa :great:

platek rozy napisał(a):cyklopka, eeee no to mnie on zawiodl sromotnie ten pan trener :time: :time: :time:

No a czego się spodziewałaś po trenerze? Że drużynę juniorów zostawi w pół treningu i se pojedzie do kina :bezradny:

Ale se aktualnie jeszcze chwilę smsujemy, bo on chyba lubi smsować, może tędy komunikacja się otworzy troszkę bardziejsza :mhm:

:oops:

Nom, ale nic się złego nie wydarzyło póki co. Myślicie, brać sioszczenicę? Nie powinni paczyć czy zniżka szkolna, czy studencka, jeden pies :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 20:05
misty-eyed, pysznosci :) :105:
Przepis na zakwas zapisalam bo ja uwielbiam wigiliny barszcz , daje zawsze wedzonych sliwek , miodu .... i jest pyszny , tak tymi sliwami przejdzie , doprawiam go na ostro i tak sie meisza ten slodki miod z ostroscia pieprzu i sliwami ... Jedyny w swoim rodzaju. I do tego uszka :105:
A ja prosze jeszcze przepis na rolade z indora z szynka parmenska bo brzmi ciekawie . :uklon: :uklon:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 gru 2015, 20:07
cyklopka, sie spodziewalam ze co jak co ale na Gwiezdne Wojny to on pojdzie :mhm: Nota bene tez ide ale 23 po pracy na sam wieczor s obie pojde.
Ostatnio edytowano 11 gru 2015, 20:07 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 20:07
platek rozy, ja też lubię pomidory suszone jako dodatek do makaronów, mięs, ja nawet dorzucam do zupy pomidorowej, bo fajnie zaostrzają smak. Mam tu na myśli pomidory suszone bez oliwy.
Ten przepis z jajami bardzo ciekawy, muszę go wykorzystać.

http://polki.pl/soczyste-miesa-na-swiat ... ?page_no=2
, jadłam tę roladę u znajomych, bardzo mi smakowała
Ostatnio edytowano 11 gru 2015, 20:11 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
Dalajama XIV

Sortuj wg