Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 gru 2015, 12:14
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Super, to sprawdzisz sobie wszystko. To co, w poniedziałek na badania?
Wiesz jak pójdziesz na tą wizytę do psychiatry, to możesz poprosić o jakiegoś tabsa na sen. Ja jestem w zasadzie przeciwnikiem sztucznego wspomagania snu, ale w Twoim wypadku na początku myślę, że to może być jakieś rozwiązanie.

Tak, w poniedziałek pójdę zrobić te badania, a u psychiatry jak będę to poproszę coś na sen i może coś żeby nie było takich numerów w nocy jak nie piję, takich co niedawno były po tych dwóch dniach trzeźwości.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 gru 2015, 12:35
Purpurowy, Coś na pewno wymyślą, żeby Ci się udało walczyć z mniejszą mordęgą.

bonsai, Ale myślisz robić zapasy mąka kasza itp., kupować złoto, szczelbe na czarnym rynku i takie tam... :zonk: ;)
O cholera, paszporty mamy nieważne... W poniedziałek fotograf, we wtorek dokumenty złożyć... :pirate:

U mnie pada. Drugą kawę tym razem z mocą czas wypić!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 11 gru 2015, 12:53
U mnie słońce, choć rano była zmrożona trawa, przymrozek chyba był... Ale miło że słońce :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 gru 2015, 12:56
Jeszcze dzisiaj na 14:00 do pani psycholog.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 11 gru 2015, 13:38
Cześć Wszystkim,po kilku dniach stabilizacji przyszedł czas na doła.
Czuję się jak znoszony kapeć ;-) Zero energii,okropny ból żołądka i mdłości,o senności już nie będę wspominać nawet...
Powinnam pracować do 16.30,ale chyba się zwolnię.Nie miałam dziś żadnego klienta.Tragedia,nawet nie mam się do kogo odezwać w tej pracy,bo jestem sama.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 gru 2015, 13:43
PannaNatalia, cześć.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 14:09
PannaNatalia, Purpurowy, Dzień dobry :D

Ja dzisiaj trochę pospałam w nocy i właściwie powinnam czuć się lepiej, ale niestety jakieś dolegliwości, ogólnie mówiąc brzuszne odczuwam.
To powoduje rozdrażnienie i niechęć do robienia czegokolwiek. Do poniedziałku jeszcze mogę poleniuchować...

Purpurowy, współczuję Ci bezsenności, bo znam to doskonale...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 gru 2015, 14:12
misty-eyed, witaj. Bezsenność to pół biedy, gorsze jest to co ją wywołuje.

Spamowa wyspa

przez filip133 11 gru 2015, 14:23
PannaNatalia, trzymaj się ciepło, obyś się za bardzo nie poddała dołowi, poradziła sobie jakoś !!
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 14:40
Purpurowy, tego nie mogę sobie wyobrazić, ale sądzę, że z pewnością potrzebujesz leków na nocne wyciszenie.

Długotrwała bezsenność powoduje bardzo przykre skutki, więc to nie jest błahy problem.

filip133, witaj, jak się masz dzisiaj?
Ostatnio edytowano 11 gru 2015, 14:43 przez misty-eyed, łącznie edytowano 2 razy
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 gru 2015, 14:40
filip133, witaj, jak się masz dzisiaj?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 11 gru 2015, 15:11
Wyszedłem dzisiaj ze szpitala. Przeżywam lęk, napięcie, samotność. W tym szpitalu było fajnie. W zasadzie to szpital z nazwy. Chodzi się w normalnych ubraniach, po 13 są wolne wyjścia. Mój stan psychiczny był tak dobry, że napisałem cztery książki i dwie wydałem. Nerwica w dużym stopniu to wpływ środowiska. Teraz siedzę w pustym mieszkaniu i czekam na 17:00. Wtedy pójdę na spacer z kolegą z szpitala.

Spamowa wyspa

przez filip133 11 gru 2015, 15:23
A ja... Przyszło pismo z sądu, w związku z pozwaniem ZUS że nie chcę mi przyznać renty socjalnej, z opiniami wypisanymi przez biegłych lekarzy i od tego czytania znów o tych wszystkich moich zaburzeniach depresyjnych, psychiatrykach, próbach samobójczych, wypadku, to teraz mi się ręce telepią i mi niedobrze :P

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 gru 2015, 15:55
Pół dnia minęło, a ja prawie nic nie zrobiłam, ani nawet się nie poluzowałam, nie wiem, jak to się stało... No ale ok. Idę zaraz na drugą turę zakupów po cięższe rzeczy do pobliskiego sklepu.
Kupiłam pierogi i surówki, bo nawet nie mam siły na pichcenie. Na jutro nabyłam pierś indyczą, to pogotuję.

PannaNatalia, Taki gorszy dzień, trzymaj się!!! Poszłaś do domku?

misty-eyed, Dobrze bidulko, że masz jeszcze te parę dni na odpoczynek i dojście do siebie.

filip133, No cóż, samo słowo ZUS może doprowadzić do palpitacji serca... ;)

A co tam u reszty dziewcząt? Platuś jak spędzasz wolny dzionek? Mirunia, jak tam porządki? Reszta pewnie w pracy... :bezradny:

A w ogóle to gdzie zniknęła Aurora?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg