Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 gru 2015, 23:30
Ja to mam inny problem, w liceum miałam 1,66-1,67 w dowodzie dałam 1,68 i faktycznie do tylu dobiłam jako dorosła. Ojciec przegrał zakład, bo zawsze mówił, że będę mieć ponad 1,70. Dużo ludzi mi mówi, że urosłam, albo że jestem wyższa niż w rzeczywistości, przez co mam poczucie braku kontroli nad swoim ciałem, skoro w czyichś oczach mogę być nawet 10 cm większa :bezradny:

Terapeutka mi mówi, po co mi kontrola, skoro nie potrzebuję ani chudnąć ani tyć ze względów zdrowotnych ani z wyglądu, ale ja chcę kontrolę, ja chcę sama wiedzieć, jaką jestem.

Tak mnie jakoś skłoniłeś do pociągnięcia tematu. Bo to na ostatniej terapii było, że przeceniam rolę innych w moim życiu. A jak oni mnie widzą, to ponoć ich problem, nie zaś mój.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 10 gru 2015, 23:32
cyklopka napisał(a):Terapeutka mi mówi, po co mi kontrola, skoro nie potrzebuję ani chudnąć ani tyć ze względów zdrowotnych ani z wyglądu, ale ja chcę kontrolę, ja chcę sama wiedzieć, jaką jestem.

Nie przesadzasz trochę? Kto niby ma kontrolę nad własnym organizmem?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 gru 2015, 23:33
cyklopka napisał(a): A jak oni mnie widzą, to ponoć ich problem, nie zaś mój.

Podobno tak jest ;)
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 23:36
Davin napisał(a):Purpurowy, przy braku pewności będziesz się garbił bo będziesz poginał z głową w dół. Wiem po sobie po kiedyś tak chodziłem.

Bry wieczór. ;)

Cześć.
Ale z tą głową w dół, to jest trochę wymuszone przez wady postawy, bo ja wyprostuję głowę, to po kilku minutach zaczyna mnie szyja boleć.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 23:37
cyklopka, ja chciałam zrozumieć błędy dorosłych wobec mnie, zapomnieć o nich, bo bardzo bolały...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 gru 2015, 23:38
Davin napisał(a):
Nie przesadzasz trochę? Kto niby ma kontrolę nad własnym organizmem?

No ludzie potrafią schudnąć albo przytyć. I większość ludzi sama wybiera co i ile je.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 23:38
Witam Cię Davin, już lepiej się czujesz?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Davin 10 gru 2015, 23:39
Purpurowy, bo poginasz już długo tak. Widziałem coś o próbach wątrobowych. Będziesz badania robił? :P

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 23:40
Spacer z pieskiem udany. Fajny chłodek, prawie zimowy-lubię.
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Davin 10 gru 2015, 23:41
misty-eyed, lepiej nie ale znalazłem patent na pobudzenie się rano do działania i jakoś później leci. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 23:42
Davin napisał(a):Purpurowy, bo poginasz już długo tak. Widziałem coś o próbach wątrobowych. Będziesz badania robił? :P

No tak, jak bym zasuwał kilka lat na przykład z głową skierowaną w lewo, to po tym czasie skręcenie głowy w prawo było by problemem, bo ciało się przyzwyczaiło do tej pozycji.
Jutro jadę do lekarza rodzinnego, żeby mi wypisał skierowanie na badanie.
A że wizyta na 9:15, to dzisiaj znowu ciężka i bezsenna noc.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 23:43
Davin, :great: i o to chodzi :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 gru 2015, 23:45
Purpurowy napisał(a):A że wizyta na 9:15, to dzisiaj znowu ciężka i bezsenna noc.

Dlaczego tak sądzisz że będzie bezsenna noc?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 gru 2015, 23:48
Purpurowy, trzeba wzmocnić mięśnie pleców a nawet ud, bo inaczej nie będzie siły, która by trzymała kręgosłup w pionie i musiałbyś dupę na szelkach nosić.

misty-eyed, no to trochę inny nurt terapii, w moim życiu dużo jest takiego żalu, że coś w przeszłości mogłoby być lepiej rozwiązane i było by mi łatwiej, i kilku problemów by nie było, natomiast nie rozpracowujemy krzywdy jako takiej.
I Miss Forum

Sortuj wg