Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 21:01
Purpurowy napisał(a):Poczytałem sobie o tych próbach wątrobowych i teraz żałuję.

Próby wątrobowe to nic strasznego. Już dawno Ci jednak pisałem, że pijąc takie ilości kiepskiej jakości alkoholu zajeździsz wątrobę a jesteś jeszcze bardzo młody. Wszystko możesz odrobić jeszcze teraz, bo wątroba jako jedyny organ potrafi się regenerować. Pod warunkiem, że nie dostaniesz marskości tudzież innego paskudztwa.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 21:02
misty-eyed, teraz to ja utknelam w jakims koszmarze i nie wiem kiedy on odpusci :-| Zobacze co psycholka powe w e wtorek ale jak mnie zdenerwuje to jej naupycham i bede musiala tak czy inaczej inna znalezc jesli sie okaze ze potrzeba skierowanie od psychiatry.
No chyba ze mi nagle minie w cudowny sposob .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 21:02
Ḍryāgan napisał(a):Próby wątrobowe to nic strasznego. Już dawno Ci jednak pisałem, że pijąc takie ilości kiepskiej jakości alkoholu zajeździsz wątrobę a jesteś jeszcze bardzo młody. Wszystko możesz odrobić jeszcze teraz, bo wątroba jako jedyny organ potrafi się regenerować. Pod warunkiem, że nie dostaniesz marskości tudzież innego paskudztwa.

Ja wiem, tylko chodzi o to że poczytałem kiedy zleca się próby wątrobowe (objawy) i nieco zmartwiło mnie że mam naprawdę sporo z nich.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 21:03
cyklopka, to prawda, ja też na szczęście, dzięki wrodzonemu optymizmowi, nigdy nie odczuwałam pustki, beznadziei, jedynie smutek...iskierka zawsze tli się w mej duszy i sercu :D Nawet w czasie leczenia bardzo poważnej choroby, potrafiłam wykrzesać z siebie kilka procent optymizmu :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 gru 2015, 21:03
Zosia_89, platek rozy, tak wiem, macie rację, ja po prostu jestem nieśmiała, niedojrzała i szukam kwadratowych jaj :***
Przepakuję się, obejrzę serial i zaraz się do niego odezwę.
Terapeutka wyraźnie sugerowała wprost telefon, ale inicjowanie rozmów głosowych mnie stresuje. Pamiętacie jak się Zdziwiłam, że ludzie z forum do siebie telefonują :o
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 21:03
acherontia-styx, Jednak nie czekasz na działanie leku? Jak się zdecydowałaś, to trzymam kciuki, żeby się udało. Mam nadzieję, że będziesz mogła stamtąd do nas pisać.

cyklopka, Ja jestem starej daty, ale jakbym dostała tylko sygnał od kogoś z kim jeszcze specjalnie się nie znam, to myślę, że nie wiedziałabym co z tym zrobić. Uznałabym zapewne za pomyłkę, bo zakładam, że jak ktoś coś chce, to pisze smsa. Więc oprócz wersji mało budujących i do chlipania istnieje jeszcze wersja, że on nie wie co ma zrobić, lub też w amoku nie zapisał Twojego numeru i nie wie nawet, że to Ty. Ja nie oddzwaniam z prywatnego do numerów , których nie znam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 gru 2015, 21:04
cyklopka, pozwolę sobie odpowiedzieć za Kamilę ;)
Kliniki mają często najwyższe stopnie referencyjności, co oznacza, że lepszych od nich już nie ma. Mają większe możliwości, dostęp do lepszych metod diagnostycznych i terapeutycznych, owszem, czasami może i trochę poeksperymentują ale też czasami im coś fajnego wychodzi z tego ;) często stosują nietypowe połączenia leków, prowadzą badania kliniczne i mogą włączyć pacjenta do programu badań nad zupełnie nowym lekiem, niedostępnym jeszcze nigdzie i pierdyliard innych rzeczy.
A przede wszystkim mają zupełne inne podejście do człowieka. Na przykładzie Kliniki, w której ja pracuję, dla takich oddziałów nie ma przypadków beznadziejnych. Dawałam ostatnio link do artykułu o jednym pacjencie, którego uratować mógł tylko zabieg niewykonywany w Polsce, a na świecie wykonany tylko kilka razy. Co zrobili u nas w Klinice? W skrócie: zamówili świńskie serca u rzeźnika w liczbie sztuk 5, poćwiczyli i uratowali 70 letniemu facetowi życie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 21:05
acherontia-styx, chciał być dowcipny po prostu /chyba?/...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 21:05
poczytałem kiedy zleca się próby wątrobowe (objawy) i nieco zmartwiło mnie że mam naprawdę sporo z nich.

ja bym się zdziwił gdybyś nie miał. Pamiętasz? Rozmawialiśmy o tym, ale ty nie bardzo wierzyłeś w to co mówię. Będzie dobrze, tylko weź się za siebie, póki nie jest za późno

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 21:09
Ḍryāgan napisał(a):
poczytałem kiedy zleca się próby wątrobowe (objawy) i nieco zmartwiło mnie że mam naprawdę sporo z nich.

ja bym się zdziwił gdybyś nie miał. Pamiętasz? Rozmawialiśmy o tym, ale ty nie bardzo wierzyłeś w to co mówię. Będzie dobrze, tylko weź się za siebie, póki nie jest za późno

Wszystko pamiętam, ale od jakiegoś czasu pracuję nad tym. Na razie niezbyt to idzie, ale idzie. No i to dopiero początek, więc może jeszcze się rozkręci.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 gru 2015, 21:10
misty-eyed, u niego są 2 opcje. Jak jest przed jakimś ważnym zabiegiem i się denerwuje to lepiej go unikać, bo można oberwać za samo oddychanie. Jak nie to poważnie z dziadem nie pogadasz. Jakiś tydzień temu powiedział przy mnie do oddziałowej, że muszą mi męża znaleźć, żebym szybko w ciąże zaszła i urodziła dziecko :roll:

ale i tak gościa lubie :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 21:11
Purpurowy napisał(a):Wszystko pamiętam, ale od jakiegoś czasu pracuję nad tym. Na razie niezbyt to idzie, ale idzie. No i to dopiero początek, więc może jeszcze się rozkręci.

Trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze :great: Najważniejsze, że tego chcesz

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 21:12
Ḍryāgan napisał(a):Trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze :great:

Dzięki.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 21:12
platek rozy, Kamilko, może potrzebna jest zmiana nurtu? "Badania jednoznacznie wskazują, że najistotniejszym czynnikiem leczącym w psychoterapii jest sam psychoterapeuta i jego właściwości osobiste"
Dalajama XIV

Sortuj wg