Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 10 gru 2015, 20:42
cyklopka napisał(a):kosmostrada,
Puściłam sygnała do pana W., nie oddzwonił. Zamiast wysłać smsa teraz sobie wkręcam, że mnie nie chce znać albo mam zły numer, albo nie umiem puścić dzwonka. Pierwotnie planowałam od razu w jednym smsie napisać, że chciałam się upewnić o numer i że kino, teraz myślę, że można by to rozdzielić i dawkować osobno.

ale z tego co pamiętam nie jesteś pewna czy ma Twój numer prawda? :) a czemu nie oddzwonił... może być milion powodów: nie zauważył, jest zajęty, nie ma nic na koncie/zapomniał opłacić rachunku za telefon (mi często się to zdarza :roll: ). Mój telefon dodatkowo często nie wyświetla części połączeń i smsów, a potem ludzie roszczą do mnie pretensje, że się nie odzywam :mrgreen: i ja napisałabym w jednym smsie :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 20:45
Poczytałem sobie o tych próbach wątrobowych i teraz żałuję.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 20:46
Zosia_89, To poproszę przepis na te racuchy... :105:
To odetchnęłam Kochana, że coś tam do brzuszka wrzucasz.

platek rozy, :papa: Kolejny pracowity dzień, ale jutro Słońce odpoczywasz i koniecznie jakąś przyjemność drobną zaplanuj w nagrodę. Mnie długo telepało przy chodzeniu do pracy, ale przeszło.
Piękne menu, naprawdę pyszności!
Dziękuję, dziś nie jest gorzej, siły trochę więcej, więc mam nadzieję przez weekend dojdę do siebie.
Ale czy do tej Kliniki nie potrzeba skierowania? Wiem, że na oddział dzienny trzeba, przynajmniej u mnie.

cyklopka, Tulam Cię Kochana! Wiesz sama - to jest życie, czasami nie jest przyjemnie. :bezradny:

platek rozy, mirunia, misty-eyed, Dziewczynki dziękuję za maściowe rady. :uklon: Ale jutro pójdę do apteki, bo już dziś naprawdę nie mam siły.

mirunia, Wiesz, że od razu zaczynam się martwić o Twój kręgosłup, jak wpadasz w wir sprzątania...

misty-eyed, cudownie to napisałaś, tak, chyba cała filozofia polega na cieszeniu z najmniejszego sukcesu, a na ataku radości, gdy uda nam się jakąś barierę pokonać.

Purpurowy, Brawo! Jestem pod wrażeniem!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 20:47
Purpurowy, Znaczy jestem pod wrażeniem Twojego trzymania się, a nie czytania o próbach wątrobowych... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 20:49
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Znaczy jestem pod wrażeniem Twojego trzymania się, a nie czytania o próbach wątrobowych... :D

Tak, wiem.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 20:50
Purpurowy, nie zamartwiaj się, bo jesteś w takim wieku, że wątroba poradzi sobie, gdy o nią zadbasz :D
W razie czego doradzę Ci, jak naturalnie ją wesprzeć...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 gru 2015, 20:52
kosmostrada, a tam skierowanie 8)
ja zdecydowałam się na klinike i idę jutro i oczywiście przy pomocy mojego szpitala i wałka stulecia 8)
wszyscy liczą po cichu, że się uda bo gwarancji nie ma niestety :P
ale moja szefowa się niestety zrobiła ciut zbyt kreatywna w tym temacie i dzisiaj stwierdziła 'jak się nie uda z kliniką to gdzieś w zachodniopomorskim są 2 dobre szpitale to tam ci załatwimy miejsce' :shock: - taaaa, w tamtym województwie mnie jeszcze nie było :roll: :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 20:53
kosmostrada, tak potrzeba skierowanie , wiec musze sie zapytac czy wystarczy od ogolnej czy musi byc od psychiatry tak jak u acherontii .
Zobacze , gdy bylam na dziennym ponad dwa lata temu , byl taki gosc ktorego wlasnie tam nie przyjeli , dali odmowana odpowedz , tak samo jak mnie dali odmowana z centrum leczenia nerwic. Napisaliz ebym poszukala dobrej terapii indywidualnej .
Wiec tutaj moze byc podobnie.

Co bedziesz porabiala wieczorem?

cyklopka ja bym napisala eska , nie bawila sie w zadne sygnaly . Es z konkretna sprawa i juz :)

misty-eyed, nie potrafie sie w tym stanie cieszyc w zasadzie z niczego . Na sile musze rano dac sobie kopniaka i isc w swiat i do pracy gdzie mi sie wydaje ze bedzie coraz gorzej bo w ostatniej tak mi siadala psychika i siadala i wreszcie siadla na dobre. Uzmyslowilam sobie dzis to czego sie boje. I chocaz tutaj ejst zupelnie inaczej --- stare demony nie spia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 20:53
acherontia-styx, :D witaj! Brawo szefowa :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 gru 2015, 20:55
platek rozy, a przypomnij mi, co chcesz uzyskać z pójścia na oddział? Żeby Ci znaleźli lek, który działa i nie rujnuje organizmu... czy czoś jeszcze?

misty-eyed, misty-eyed, i reszta, dlatego mi was szkoda z tą nerwicą, bo nie ma takich wyraźnych, szybkich i pełnych zmian w trakcie leczenia.
A ja siedzę w dziale dla lękowców z przyzwyczajenia :mhm: W sumie nie ma wątku z moją chorobą.
Ale i tak najlepsze, że nie mam zaburzeń osobowości, bo czytałam w innych działach. Bo ja nawet w depresji miałam w środku tlący się humor i wiarę, pomysły i zachwyt nad drobiazgami, a ludzie z Z.O. nieraz mają pustkę i nie da się sztucznie wygenerować czegoś, co by ją wypełniło.

Strugałam dzisiaj kredki i ołówki w świetlicy, aż mi skóra zeszła, bo osoba, która mnie poprosiła Sądziła, że mogę przestać w dowolnej chwili. Jestem strugaczem. Oczywiście 3 ołówki nie zdatne do użytku w świetlicy przyniosłam do domu, żeby je zastrugać nożem, bo są za krótkie i zbyt połamane w środku, żeby się je dało obrobić zastrugaczką.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 10 gru 2015, 20:55
acherontia-styx napisał(a):[b][color=#112f55]
ale moja szefowa się niestety zrobiła ciut zbyt kreatywna w tym temacie i dzisiaj stwierdziła 'jak się nie uda z kliniką to gdzieś w zachodniopomorskim są 2 dobre szpitale to tam ci załatwimy miejsce' :shock: - taaaa, w tamtym województwie mnie jeszcze nie było :roll: :P

Proponuję okolice północno-zachodniego podkarpackiego :D Ale pewnie tutaj nie ma nic blisko Tarnobrzega...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 gru 2015, 20:56
misty-eyed, taaa dzisiaj jeden doktorek ode mnie z oddziału, który mnie przez jakiś czas leczył, co prawda krótki, bo aż jedna wizyta, mówi do mnie 'Powodzenia i pamiętaj jakby Cię tam bili, to dzwoń, ja raz w tygodniu jestem na S., to przyjadę im nakopać' :lol: bardzo poważny lekarz, jeden z najlepszych w Polsce - no nie pogadasz z dziadem normalnie :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 20:57
cyklopka, chcialabym wlasnie zeby ktos mi dobral leczenie ktore da jakis skutek czy to terapia czy lek ktory bede mogla brac ( moze jeszcze taki jest?/? ) :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 20:59
platek rozy, miałaś lepsze okresy, a teraz, w wyniku stresów, przeżyć, jesteś w gorszym czasie - to minie :!:

I właśnie-moje stare demony odeszły, w czasie terapii, a Ciebie nadal męczą. To mnie dziwi, że mimo tylu spotkań z T, one męczą Cię nadal.
Dalajama XIV

Sortuj wg