Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 10:27
ego!!!! :ukłon: dzień dobry, dzień dobry. Prawie zaplułem monitor
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 10:38
Little Red Fox, Ḍryāgan, ego, :papa: :papa: spokojnego dnia dla Was !
ja zaraz do pracy jade , nosz.... wzielam sobie hydre bo wczoraj zapomnialam i caly dzien nie wzielam nic . Jedynie magnez po ktorym mnie boli zolad.

Babskie Gwiezdne wojny :roll:

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 10:43
Ḍryāgan, widzę, że od rana humor dopisuje. U mnie też na tę chwilę nie najgorzej. Ale to chyba dlatego, że zjebała się u mnie pogoda i od rana jest tak jakby już był wieczór- wtedy zazwyczaj czuję się lepiej . :D
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 10 gru 2015, 10:51
ogarnęłam obiad, teraz mam trochę czasu dla siebie, a później do pracy :roll:
w weekend mam plan pojechać po prezenty gwiazdkowe...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 11:03
ego napisał(a):Ḍryāgan, widzę, że od rana humor dopisuje. U mnie też na tę chwilę nie najgorzej. Ale to chyba dlatego, że zjebała się u mnie pogoda i od rana jest tak jakby już był wieczór- wtedy zazwyczaj czuję się lepiej . :D

To wisielczy humor. Taki czadowy. Radośnie bym się rozjebał najchętniej

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 11:11
Ḍryāgan, czyli jeśli dobrze rozumiem, to ostrożnie dziś wokół Ciebie, bo możesz zionąć ogniem?
ego

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 11:12
ego, nieee. Czemu? Ja spokojny człowiek jestem :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 11:17
Ḍryāgan, no u mnie tak jest, że wisielczy humor jest wprost proporcjonalny do ilości wydalanego na zewnątrz jadu. :lol:
ego

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 11:20
ego, nie ogarniam swojego nastroju obecnie i nie czuję się z tym najlepiej. Sam już nie wiem czy powinienem się leczyć na depresję czy na manię czy strzelić sobie w łeb i dać spokój z leczeniem

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 12:51
Dzień dobry Kochani!

Z rańca było bardzo ładnie, więc wirusa wywietrzyłam. Trochę fotonów, w krzaczorach grubaśna wiewiórka, uśmiechnięci ludzie... Po powrocie osobiście zrobiona latte o smaku amaretto. Wyszłam wcześniej do pracy, więc zajrzałam do lumpka i za 35 zeta kupiłam sobie nówki sztuki krótkie conversy - czarne w cekiny. No i właśnie takimi rzeczami się nacieszam.
Jeśli chodzi o zdrówko, lepiej może dziś nie jest, ale nie jest gorzej, więc chyba zdrowieję. Dokucza mi to, że nosa nie mogę wydmuchać, bo od razu mam krwotok. :shock: Więc dziś będę pociągająca... ;)

Tym co mają dziś humorek życzę dalszego miłego dnia, a bezhumorkowców pocieszam!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 10 gru 2015, 13:09
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mieszka ... gle/j4q2l5
jednak teoria typu najeść się trocin i wysrać deskę się częściowo sprawdziła.szczyt techniki.

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 gru 2015, 14:39
Dzień dobry! :papa:

Dzisiaj piękne słoneczko świeci od rana, jest rześko, ale bez wiatru... super pogoda na łazikowanie, a tu trzeba siedzieć w robocie. Już ogarnęłam, co miałam zrobić, teraz chwila na kawkę i odsapkę.
Wzięłam na jutro wolne, to spokojnie przy świetle dziennym zajmę się oknami i firanami. Wczoraj po obiedzie umyłam w kuchni, jutro w pokojach.
Nie szaleję w tym roku z porządkami, bo nie mam siły.

platek rozy, może i masz dobry pomysł z tą kliniką, porozmawiaj ze swoją panią dr, co o tym sądzi, bo ileż można się męczyć. Ustawiliby Ci jakieś leczenie pod ich okiem i nadzorem i wreszcie byś odżyła trochę.
Nie wiem jak inaczej Cię wesprzeć. A magnez raczej nie powoduje bólu żołądka, to są prędzej nerwy.

kosmostrada, hej Kochana, cieszę się, że zdrowiejesz. Łykaj wit. C 1000 na te słabe naczynka krwionośne w nosie, tak bywa po wielkim katarze. Woda morska w aerozolu pomaga oczyścić nos - disnemar aerosol.
Super zakup sprawiłaś sobie w lumpku - do latania jak znalazł!

Dobrego popołudnia Wszystkim! :papa:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 14:40
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 15:03
Cześć dziewczyny, hello Purpurowy

Sortuj wg