Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 22:35
platek rozy, Kamilko, ja też zawsze zmieniam lekarza, jeśli coś mi nie pasuje. Ja wierzę lekarzom, którzy nie tylko siedzą za biurkiem, ale praktykują w szpitalach...
Może jakaś przychodnia przy klinice?

Jak przypominam sobie, ja właściwie przez całą swoją aktywność zawodową czułam się źle. Bywało beznadziejnie, a dodatkowo środowisko, w którym pracowałam nie było przyjazne. Jak ja to przeżyłam .... nie wiem?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:37
misty-eyed, no wlasnie ta jest ordynatorka szpitala ale jakos nie umiala mi pomoc zreszta nie wiem czy ktokolwiek bedzie potrafil jesli moj organizm tak reaguje na lekarstwa.... Ja jak mam spokoj to czuje sie niezle i w sumie cale wakacje mialam dobre samopoczucie , od kiedy zaczalelam sie starac o prace , zapisalam sie do Klubuaktywizacji zawodowej , wycielam paskuda zlosliwego i pszlam do pracy moje dobre samopoczucie sie zamienilo w koszmar i tak sobie tkwie w tym koszmarze od czasu pooperacji...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 22:41
platek rozy, Kamilko, ja podobnie reagowałam na leki, właściwie poza Hydro niczego nie mogłam przyjmować. Wydaje mi się, że Twoja T troszkę zawodzi-przepraszam, to moje zdanie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 22:41
platek rozy, mam prywatnie i psychiatrę, i terapeutkę. Teoretycznie da się do nich dotrzeć przez NFZ, ale to wyższa gimnastyka.

Nom, w Kobierzynie byłam jako odwiedzająca, ładny park, niedogrzane budynki z lat 30-tych i co jak co, ale lekarzy poświęcających czas, żeby dobrać leczenie to tam nie ma, raczej leki na zmulenie, siedź i nie marudź, a po wyjściu męcz się z odstawianiem.

Wiecie na co mam ochotę? Cienkie cappuccino ze śmietaną sojową :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:42
misty-eyed, T jest ok ale psychiatra niewiele poradzi jesli ja tak reaguje na lekarestwa .. Po propstu z nerwicy nie wychodzi sie nigdy , ma sie tylko dobre okesy i zle i tak w kolo jest ...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:44
cyklopka, tez niestety znam ten szpital bo lezal tam kuzyn mojego kolegi , mal cisnenie 100 / 60 a dostawal jeszcze obnizajace cisnienie leki i dostal zapasci bo jak chlop zglaszal ze mu sie kreci w glowie i se bardzo poci po lekach i czuje slabo to nikt nawet mu nie sprawdzil tego cholernego cisnienia ...

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 22:47
platek rozy, Kamilko, ja dzięki T nie musiałam zażywać leków.Uważam, że spełniła Ona w 100% swoje zadanie...

Pędzę na spacerek, piesek woła :)
Mam strasznie wysoki poziom glukozy dzisiaj...to też pogarsza samopoczucie. Tarczyca, nerwica, cukrzyca-one wszystkie wymagają oddzielnego podejścia, i ja czasem tracę nadzieję, że będę się czuła dobrze, bo o bardzo dobrze nawet nie marzę...eh życie!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:58
misty-eyed, Aniu udanego spacerowania : :papa: :papa:

Ja do lozka bo rano pobudka , poczytam jeszcze , kopne moj mozg w tylek zeby jutro mnie tak nie meczyl ...

Spijcie dobrze!!!!

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 23:30
platek rozy, Dobranoc Kamilko :D

Spacer udany. Piesek wie :lol: , że potrzebuję szybkiego marszu, gdy cukier mam wysoki. To niewiarygodne aż, jaki wpływ na obniżenie poziomu glukozy ma ruch...
Teraz oglądam film na alekino, dramat wojenny, chyba psychologiczny też. Zapowiada się interesująco...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 08:02
Dzień dobry pięknym paniom i innym osobnikom... piję kawę i się chciałem przywitać
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 10 gru 2015, 09:30
dzień dobry, ja się próbuję zebrać do sklepu, ale zmogło mnie okrutne lenistwo... do pracy dopiero na 12:00 więc mogę sobie jeszcze odpocząć ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 10:14
A ja już w pracy. Chwila relaksu :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 10:16
Witajcie :********
U mnie koszmaru ciag dlaszy i nawet jesli nie mysle ze sie boje to mnie lęki atakuja i tak.... Prawie panczne i takie rozhustanie jakby siedziala na hustawce .. a Najgorsze odrealnienie .
Pomysle i ja nad jakims oddzialem w Klinice , musze cos zrobic bo nie mam sil tego ciagnac.Obrzydlo mi wszystko , nie chce nigdzie wychodzic z nikim sie spotykac , coz ze ogarniam jak sie zle czuje , to tak jakby caly czas chodzic z bolem zeba ... Kazdy by mial dosc.

Milego dnia!!!!!!!!!!!

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 10:24
No cześć pięknym ludziom, inny osobnik również wita. :)
ego

Sortuj wg