Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 17:27
bonsai napisał(a):
cyklopka napisał(a):Zapraszam.

Tzn. tylko pana trenera czy wszyscy możemy pójść w tak zwanej kupie?

khaleesi, u cyklopki widnieje Nicki Minaj, nie znam jednak kobiety.

I tak idę w kupie, bo cały fanklub :great: Oprócz przewodniczącego, bo on hejtuje dla zasady, chociaż mu obiecałam dosypać mirty z kwetą do piwa i go zanieść na seans bez jego szeroko pojętej zgody 8)

Tak, pana trenera zaproszę. Zobaczycie, że zaproszę. Bo mogę, bo to moje Gwiezdne Wojny, mój fanklub i mój kolega z pracy :great:
Ale będzie zderzenie z rzeczywistością :hide:

Nicki Minaj to jedna z osób, które odkryłam na zasadzie "kto to, k#^&@, jest?" :mrgreen:
Obrazek
Rapu słucham bardzo mało, ale znalazłam kilka piosenek mocno motywujących, a to jest to czego czasem potrzebuję, silnych kobiecych tekstów i dużo odcieni różowego :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 18:54
Dotarlam do domu , nareszcie .
Boshe co za dzien . caluski czas co kilka minut lapal mnie taki lęk ze mnie odrealnialo i wlaczala sie opcja walcz albo uciekaj . No ale niestety nie mialam czasu ani walczyc a tym bardziej uciekac bo musialam zad posadzic przed kompem i dzialac.
Robilam dzis zaproszenie na wigilie , takie w formie e karki i nawet mi to pieknie wyszlo a wszystko to z tymi lękami panicznymi . do tego mialam milion telefonow , faxow do slania i bylam tez na poczcie na ktorej myslalamz e zejde bo to poczta gdzie chodza tez Ci z UM i maja stos listow i pism wiec sie stoi , i stoi i jeszcze raz stoi.
Po pracy pojszlam z lękami do ciuszkolandu , oraz na nalesniki do baru mlecznego. No i pojechalam do domu tramwajem a pozniej piekarnia ,apteka i Lewiatan. I wszedzie mialam mysli "uciekaj , uciekaj bo umrzesz" No i dupa nie umarlam wiec moj mozg jest pomylony , klamliwy i tyle.

Padam na pysk i ide zaraz lezec do gory kolami bo na regeneralcje to nie mam za wiele czasu ....

Dziewczynki sciskam Was mocno:********

PS. Jak tak dalej bede miala paniczne lęki co kilka chwil to oszaleje ni chybi.
:time: :time: :time: :time: :time:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 20:07
platek rozy napisał(a):caluski

Ehehehe, przeczytałam "całuski" :*

Pewnie byłaś w Złym Lewiatanie. Bo Lewiatany są Dobre albo Złe. Dobre Lewiatany są w strefie komfortu, a Złe Lewiatany są ciasne i nic w nich nie ma i regały, i ludzie naruszają twoją przestrzeń.

Wiecie, nie mówiłam wam, mam takie małe marzenie. Nie wiem, czy z książki, czy z filmu, czy z jakiegoś zdjęcia, ale koniec lata, albo koniec jesieni, ona (albo ja w tej roli) wychodzi sobie z domku na taras prowadzący do jeziora, w urokliwym ciepłym swetrze, albo męskiej koszuli/bluzie, stawia kubek z kawusią na poręczy :105: Wiecie, taki romantyczny, niezwykle spokojny wypad we dwoje. Nigdy się do tej pory nie udał. Jeden raz zapomniał pokrywki do kuchenki i cukru do kawy, drugi raz parówek, a inny to tylko obiecał i nic.

Obrazek

*zdjęcie symboliczne/propozycja podania

**ok, fantazje o chodzeniu w za dużych męskich bluzach są niekompatybilne z fantazjami o wiecie kim, bo w jego bluzę bym raczej nie weszła :hide:

Obrazek

Dobra, już pierdzielę jak potłuczona, ale to z choroby zatok, jak mi skoczy temperatura, to alkohol nie potrzebny.

Idę sobie w końcu zrobić tę herbatkę i ten maraton gwiezdnowojenny, bo poprzednio źle zgrałam. :papa:
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 20:16
Dobry wieczór wszystkim...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 20:36
platek rozy, Jak mówią Ci gupi Amerykanie - good job! :great: To teraz sobie odpoczywaj po pracowitym i pełnym wyzwań dniu.
Coś w lumpku kupiłaś? Ja dziś miałam też chytry plan zajrzeć dla odstresowania, ale nie zebrałam sił na dojście do lumpka...

cyklopka, To u mnie pobliski Lewiatan to samo ZŁO... :zonk: Nie lubię tam chodzić.
Fajne marzenie, ja to parę razy zrealizowałam. Chętnie bym powtórzyła. Poranek, kubas kawy, spokój cisza i piękne okoliczności przyrody... :105: Rozumiem, że w Twoim pakiecie jest jeszcze powalająco seksowny, zabójczo inteligentny i nieziemsko dowcipny menszczyzna. ;)

Ḍryāgan, heloł, jak dziś nastrój?

A ja se leżę. Obejrzałam kolejny filmik mojej chwilowo ulubionej blogerki. Zaraz poczytam. Robię wszystko, żeby nie zasnąć, ale jestem taka słaba...
Że taki pies nie zrobi człowiekowi herbaty, no... :pirate:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 20:46
Hej Kosmostrado, a jak Twoje choróbsko? Poszło sobie, czy dalej dręczy?
Nastrój dziwny mam. Ale to normalka ostatnio. Czuję się trochę tak jakbym miał jednocześnie dołek i górkę.Bardzo obrzydliwy stan w sumie.

Że taki pies nie zrobi człowiekowi herbaty, no..

Kwestia tresury

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 20:49
kosmostrada, ciekawe, że jak wizualizację sobie tę scenę, to raczej widzę modela i modelkę z reklamy niż siebie samą i kogoś konkretnego, niemniej jednak symbolizuje to poczucie bezpieczeństwa w związku i dystans od problemów.

Dostałam spray do płukania nosa, nie ma to jak wlać sobie słonej wody do zatoki, hej, siup, ale zabawa.

Herbatę zrobiłam sama.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 20:59
cyklopka, wlasnie bylam w tym wiekszym Lewiatanie ale w takim stanie kazdy sklep mnie przeraza :)

kosmostrada, Slonce nic nie kupilam bo szukam torby takiej wiekszej w jakims ciekawym kolorze a ze to ten ciuszkoland w ktorym sie zaopatrywalam jak pracowalam na uczelni to tam maja swietne torebki w cenach 15-20 zl. I czaje sie na torbe ktora upatrzylam sobie w poniedzialek tyle ze miala urwany zatrzask z przodu z kieszonki , pokazalam te torbe dziewczynie ktora sprzedaje tam i uszukalysmy sie tej gory od zatrzasku ale jej nie znalazlysmy a ponoc byla z tym zatrzaskiem .. no i torba poszla do prxzeceny w poniedzialek ma kosztowac 5 zl i chyba ja za tyle wezme i zaniose zeby mi szewc zrobil nowe zapiecie . Torba sliczna ala krokodyla skora w kolorze baklazana ... :105:
tez leze i ani noga mi ssie ruszyc nie chce .... a mam myc glowe :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 21:00
Ḍryāgan, Choróbsko dręczy, inaczej bym nie leżała i zdychała... :bezradny:

Fragment opisu rasy ze szkoły dla psów, gdzie mój pies chodził do przedszkola:
"-odwagi, uporu i cech przywódczych może mu pozazdrościć niejeden duży pies. Ta cecha charakteru bardzo często spędza sen z powiek domownikom
-niezależny, sam decyduje nie tylko o sobie, ale i o tym, co ma robić „ludzka” rodzina z nim mieszkająca
-to bardzo mądry i inteligentny pies, i właśnie dlatego często mamy problem wychowawczy z tym „białym cudeńkiem” "

No ...a teraz chodź pogadaj z moim psem o robieniu herbaty... ;)

Nie wiem, czy na tym Twój nastrój polega, ale miałam kiedyś takie coś, że miałam łzy w oczach jaki świat jest cudowny, a jednocześnie miałam ochotę wyskoczyć oknem... :shock:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 21:06
Nie wiem, czy na tym Twój nastrój polega, ale miałam kiedyś takie coś, że miałam łzy w oczach jaki świat jest cudowny, a jednocześnie miałam ochotę wyskoczyć oknem...

No powiedzmy, że coś w tym rodzaju, chociaż to raczej poczucie, że to ja jestem taki cudowny :D a jednocześnie taki beznadziejny, że tylko się pochlastać. Nie umiem określić tego nastroju. No cóż, uroki ChAD a to chyba efekt brania wenli. Trochę dziwny, ale jednak
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 21:09
cyklopka, te a jaki masz spray do nosa, bo ja tyż mam... ;)

platek rozy, Też bym sobie kupiła jakąś fajną dużą torbę do pracy. Bo ta którą teraz noszę - pienkna, skórkowa, ale jak właduję portfelisko, okulary w etui, chusteczki, to już mi się jedzenie do pracy nie mieści. :bezradny: Też bym kciała jakąś w kolorze... :105:
Jak masz kogoś kto Ci to naprawi, to pewnie, że się przyczaj. Wiesz , że aż usycham, tak Ci zazdroszczę tych fajnych lumpków. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 21:16
kosmostrada, mariner, fizjologiczny roztwór wody morskiej. Nie ma wyszczególnionej proporcji minerałów.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 21:22
kosmostrada, wezme ja za tyle ale w piatek podejde do szewca zapytac czy ewentualnie by byla mozliwosc zeby mi nowe skombinowal , opisze mu co i jak to chyba powinenien wiedziec.

Lumpkow mam troche fajnych i to nawet w okolicach mojego osiedla bo jest niezly Roban z duzymi przecenami i Taki nieduzy Garderoba i jeszcze powstal teraz nowy a kolo pracy mam dwa , w ktorych kupowalam wlasnie kilka lat temu , maja fajne torebki , duzo butow ale tych nie kupowalam chociaz ludzie biora .Sporo fajnych paskow po 1 zl i duzo szali , dosc ladne spodniczki , gorzej z e swetrami czy spodniami no ale torby u nich kupowalam namietnie.

Umylam glowe i nawet pod prysznicem mnie brala panika .... Moze zhandluje moj mozg na czarnym rynku????

Spamowa wyspa

przez bonsai 09 gru 2015, 21:29
cyklopka napisał(a):Tak, pana trenera zaproszę. Zobaczycie, że zaproszę. Bo mogę, bo to moje Gwiezdne Wojny, mój fanklub i mój kolega z pracy :great:
Ale będzie zderzenie z rzeczywistością :hide:

Choć uzasadnienie zachowam dla siebie, to pan trener wiele by stracił, jeśli z jakichś względów nie zechciałby się z Tobą umówić! Tylko może go uprzedź, żeby nie mówił do Ciebie brzydko, bo nie lubisz. ;)
Obrazek
bonsai

Sortuj wg