Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 21:29
Nortt napisał(a):detektywmonk, Pamiętaj, potem nie wezmą Cię do woja, a podobno teraz jak pracować to tylko w mundurowce :pirate:

Ale on z tego co wiem to już z 9 lat jest na rencie.

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 21:31
filip133, pernazyna? tego jeszcze nie łykałem, musi to być jakieś harde ścierwo :smile:
Purpurowy, ta, to było tak z dystansem, teraz każdy frajer chce isc do woja, bo umowa o prace nie jakiś śmieciówki, pewna robota, można zapytlić samice i ''żyć długo i szczęśliwie'' Chyba nikt z nas nie myśli o karierze wojskowej.. :pirate:
Choć niektórzy z nas, w sumie, to przewineło się wielu, ten problem dotyczy mimo wszystko ale to juz trzeba być w wojski jak się sajgon zacznie....

Ja... jestem dziwny i iwem jak to jest... już od lat nie pracowałem tak dłużej... także ten, lepiej trzymać dystans,,, Sam pewnie bym dostał rete po pewnej wizycie w szpitalu, ale są pewne siły nademną, dzieki którym mam co żreć i gdzie mieszkać, siły sa powiązane z tematem i powidzmy nie dobrze mieć w rodzinie... mniejsza....
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 21:39 przez Nortt, łącznie edytowano 3 razy
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 07 gru 2015, 21:34
acherontia-styx napisał(a):
mirunia napisał(a):Miałam dwa takie epizody depresji i lęków, że byłam na ponad miesięcznym zwolnieniu, bo nie nadawałam się do pracy. Po zwolnieniu z kolei bałam się tam wrócić i pierwsze dni były koszmarne, chociaż znałam otoczenie, swoje obowiązki, itd., ale bałam się mimo to, tej rzeczywistości.

Chyba tylko ja w tym towarzystwie jestem na tyle nie normalna, że nie ważne czy czuję się dobrze czy źle, zwolnienie lekarskie jest dla mnie najgorszą karą :hide:

ja mam tak samo :hide: a moje korpo potrafi jak nic wyssysać radość życiową :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 21:37
Nortt napisał(a): Purpurowy, ta, to było tak z dystansem, teraz każdy frajer chce isc do woja, bo umowa o prace nie jakiś śmieciówki, pewna robota, można zapytlić samice i ''żyć długo i szczęśliwie'' Chyba nikt z nas nie myśli o karierze wojskowej.. :pirate:
Choć niektórzy z nas, w sumie, to przewineło się wielu, ten problem dotyczy mimo wszystko ale to juz trzeba być w wojski jak się sajgon zacznie....

No i wczesna emerytura. Syn mojej niani (były wojskowy) przeszedł na emeryturę w wieku 35 lat.

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 gru 2015, 21:39
acherontia-styx, jak byłam młoda i piękna, to też pracowałam bez zwolnień, wystarczały mi urlopy. Ale takie właśnie ambitne podejście do pracy, mimo różnych dolegliwości (bo trzeba, bo szef krzywo patrzy, bo gó...na pensja na L4) skutkowało zmęczeniem materiału i wypaleniem zawodowym.... Stąd te nerwice i deprechy. Nadgodziny również nie były dla mnie problemem, oczywiście niepłatne, tylko do odebrania dni wolne.

kosmostrada, a ja lubię swoją pracę obecną, a jeszcze bardziej lubiłam to, co robiłam jakieś 8 lat temu.

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 21:41
acherontia-styx, dalej masz taki lekki dołek...?
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 21:43
Purpurowy, Żyć nie umierać, do tego kawalerke dostajemy na założenie stada, a jak konflikt wybucha to jesteśmy wyszkolona zawodowa ''elyta'', potrafimy trzymać karabin i nawet wycelować, a pierwsze dni przemiału to wiadomo idzie kryzysowy przym.... ochotniczy pobór :pirate:
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 gru 2015, 21:48
platek rozy, generalnie się zgadzam z mirunią, brak pracy cię ciągnął w dół, więc praca ci pomoże. Chociaż z drugiej strony, to też Stwierdzam, że się nie nadaję do pracy z ludźmi. Ludźmi, Którzy mnie oceniają i zdrabniają Przymiotniki.

Matka mi właśnie zrobiła wykład, że mam się uśmiechać do ludzi, a nie burczeć. Jak wiecie w kwestiach pracy z dużą grupą ludzi, uśmiechania się i nie brania Wszystkiego do siebie jest to światowej sławy autorytet. :roll:

filip133, Nortt, karate i inne sztuki walki się trenuje, a nie uprawia :P

kosmostrada,

Jak zdobyc serce swej milosci? Najlepiej zaskoczyc milym esemesem! Mamy najlepsze za darmo dla Ciebie :) Slij sms MILOSC na nr 60128

7218.pl
kolejne 1,23zl/sms

Przypadeg? Niesonce.

Szczerze? Nie jestem stabilna, jestem bardzo zmęczona i wiele rzeczy mam jeszcze niepoukładanych :-| Ale jestem pewna swoich uczuć, jeśli mnie nie pokocha to i tak będziemy kolegami z pracy i nie przestanę go lubić.

Bo to nieprawda, że lubi się za coś. W takim wypadku moimi ulubieńcami w szkole nie byliby niegrzeczni chłopcy, tylko dzieci, które się starają.

Panna Kota jest tu i mruczy dla mnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Argish 07 gru 2015, 21:48
kosmostrada, jedno i drugie chyba :evil:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 21:49
Jak myślicie, jeśli chciało by się ocenić czy ktoś jest ze wsi czy z miasta, to należy się bardziej sugerować miejscem narodzin i pierwszego zamieszkania, czy tym gdzie się większą część życia spędziło? Takie tam moje wieczorne rozkminy.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 gru 2015, 21:53
Hej :papa:

Purpurowy, a do czego Ci to potrzebne? Chcesz wiedzieć czy pochodzisz bardziej z miasta czy ze wsi?

Napięcie trzyma :? :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 gru 2015, 21:54
mirunia, ja lubię swoją pracę, pomimo, że czasami jest ciężko, czasami nerwowo, ale mimo wszystko ją lubię ;) szefową mam zajebiaszczą, na współpracowników też nie mam co narzekać jak na razie ;) zresztą praca jest też dla mnie pewnego rodzaju ucieczką i odskocznią od problemów ;) no i pracuję tylko 14 dni w miesiącu :mrgreen: nadgodzin nie mam, a jak już to płatne, grafik mam układany pode mnie, także kiedy chce mam wolne ;)

filip133, no nadal i będę go miała przynajmniej do środy, dopóki się coś nie wyjaśni.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 21:55
''ze wsi się człowieka da wyciągnąc, jednak wsi z człowieka nie wyciagniesz''

A tak na serio, miałem wątpliwą przyjemność zobaczenia typowych stuentów ze wsi, którzy bardzo chcieli być miastwi i bardzo im się to udawało, ba bywali później bardziej miastwi o niejednego miastowego... ale tak szczerze? Ma to znaczenie??

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 gru 2015, 21:56
Nortt, polecam sie...;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg