Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:25
platek rozy napisał(a):Nortt, tez bym miala takie skojarzenie :roll: :mhm:

Też myślałaś nad zrobieniem domowego głakamole z naczosami, a potem o hardym biciu w wór, przed treningiem boksu?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 gru 2015, 20:27
Nortt, nie, ja jestem z tych zboczonych i pomyslalam o masturbacji :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 gru 2015, 20:29
Nortt, dawno Cie nie bylo ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 gru 2015, 20:31
ide sie utopic , we wannie. Dosc mam tego dnia i tego zycia jakze gownianego... :papa: :papa: Milego wieczoru Wszystkim.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:32
Little Red Fox napisał(a):Purpurowy, ostatnio jak nie zdrówko to czas mi nie pozwala, ale zgadza się, uprawiam jogę :p

Odnośnie relaksacyjnej koncentracji ostatnio próbowałem czegoś bardziej enigmatycznego, tajemniczego..... 12 stopni do oświecenia, pana Regardie....

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 20:32
Kurczę, a myślałem że ja tutaj mam najbardziej nieczyste skojarzenia i myśli :P

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 gru 2015, 20:32
platek rozy, Słońce, wiem jak się czujesz. Też tak się czułam na początku w pracy. To są pierwsze dni, taka będzie reakcja. Wyczerpanie, nieogar, lęki, beznadzieja... Ale nie poddawaj się, to wszystko z czasem słabnie. Nie od razu. Przecież wiesz, że naszym głowom trochę czasu zajmuje przestawienie się na nowe tory. Ale jak już się to przejdzie, to efekt jest stosunkowo trwały.
Jak kiedyś przyszłam na terapię i powiedziałam mojej T., że jestem w tak strasznym stanie, że chyba nie pójdę do pracy, to spytała co będę w domu robić, czy czuję się tam świetnie. Platek nie pracując nie czujesz się rewelacyjnie, przeczytaj swoje stare posty. A chodząc do pracy dajesz sobie szansę na poprawę, zostając w chałupie nie. Zwłaszcza, że warunki masz dla siebie przyjazne, taki dar od losu, wykorzystaj go.
Kochana tulam, nie poddawaj się!!!
I umów się do lekarza. Może jednak weźmiesz kruszynkę tego Sulpirydu. Pozwoli Ci przetrwać ten pierwszy okres.

cyklopka, Oj tam, taka jestem i z tego się leczę, nie mogę czuć się bezużyteczna... ;)
Rozsądnie gadasz, tak na zdrowy rozum to w sumie ten sms jest normalny. Kto nie działa, ten nie ma... Ale powiedz Kochana, czy jesteś już na tyle stabilna, że przyjmiesz na klatę rozwój sytuacji nie po Twojej myśli?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 20:33
Nortt napisał(a):Odnośnie relaksacyjnej koncentracji ostatnio próbowałem czegoś bardziej enigmatycznego, tajemniczego..... 12 stopni do oświecenia, pana Regardie....

Miałem tą książkę.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 gru 2015, 20:33
filip133 napisał(a):Kurczę, a myślałem że ja tutaj mam najbardziej nieczyste skojarzenia i myśli :P

Pffff :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Argish 07 gru 2015, 20:34
Ja za 3 dni zaczynam nową prace i aż rzygać mi się tym chce :zonk:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:35
Sigrun napisał(a):Nortt, dawno Cie nie bylo ;)

taaa wiem, straciłem robotę i smutno mi się zrobiło.... chciałem znaleźć więc boga czy coś, ale skończyłem na raportach z sekcji zwłok ''samobójstwa przez uduszenie. za pomocą worka foliowego'' wymiękłem na przypadku 7, gdzie kobita zarzygała się do środka swojego ''kapturka'', przypomniało to taką groteskową pastelową bańkę...
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 20:40 przez Nortt, łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:36
Nortt napisał(a):
Sigrun napisał(a):Nortt, dawno Cie nie bylo ;)

taaa wiem, staraciłem robote i smutno mi się zrobiło.... chciałem znaleźć więc boga czy coś, ale skończyłem na raportach z sekcji zwłok ''samobójstwa przez uduszenie. za pomocą worka foliowego'' wymiękłem na przypadku 7, gdzie kobita zarzygała się do środka swojego ''kapturka'', przypomniało to taką groteskową pastelową bańke...

Czy tylko dla mnie te opcje edycji z nowego forum są strasznie nieczytelne ? Ciągle klikam ''cytuj'' zamiast ''Edytuj'' -_-

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 07 gru 2015, 20:40
kupiłam w sklepie chleb tostowy, ser żółty i parówki, gdzie moje zdrowe odżywianie? :P
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:42
Purpurowy napisał(a):
Nortt napisał(a):Odnośnie relaksacyjnej koncentracji ostatnio próbowałem czegoś bardziej enigmatycznego, tajemniczego..... 12 stopni do oświecenia, pana Regardie....

Miałem tą książkę.

Ta wiem, stek bzdur, na ten stos rzuciłem tez jego mistrza Crowleya. Tyle że w przeciwieństwie do innych bzdur te są tajemnicze :> Dlatego nie wydają się takiem jak się po nie sięga. Poza tym można poszpanować na forum i podbudować w ten sposób swoją samoocenę.
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 20:47 przez Nortt, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg