Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 19:22
Little Red Fox napisał(a):cześć Łobuzy, wróciłam z pracy, padam na pyszczek, zaraz się zbiorę do sklepu to może kupię coś dobrego na kolację :smile:

Cześć. Jogę cały czas uprawiasz? Bo z tego co pamiętam to uprawiałaś, chyba że Cię z kimś pomyliłem.

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 19:24
Odnośnie "uprawiania" czegoś, to ciekawe kiedy będę miał na tyle sprawną rękę żeby wrócić na karate Kyokushin.... :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 19:30
filip133 napisał(a):Odnośnie "uprawiania" czegoś, to ciekawe kiedy będę miał na tyle sprawną rękę żeby wrócić na karate Kyokushin.... :D

Heh, ćwiczyło się za małolata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 07 gru 2015, 19:31
Purpurowy, ostatnio jak nie zdrówko to czas mi nie pozwala, ale zgadza się, uprawiam jogę :p

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 19:33
Little Red Fox napisał(a):Purpurowy, ostatnio jak nie zdrówko to czas mi nie pozwala, ale zgadza się, uprawiam jogę :p

No właśnie coś mi tak dzisiaj zaświtało i spytałem, bo chciałem się dowiedzieć czy wszystkiego nie poprzekręcałem.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 07 gru 2015, 19:53
ktoś tu się zna na drobnej elektronice?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 gru 2015, 19:54
Ja wrocilam niedawno do domu...
Padam na pysk.Nie sadzilam ze zwykly dzien w pracy, tak mnie zmeczy.Pol dnia walczylam z drukarka ktora wciaga papier, nagrzewa sie, brudzi i sama wylacza.A do wydrukowania ponad 400 umow dla kursantow.
Do tego mam taki dol , roztrzesienie , ucisk w glowie ze siedze i becze.Nie nadaje sie do zycia. Zmknelabym sie najchetniej w psychiatryku. Nie ogarniam. Chcoiazw pracy zrobilam wszystko , nie wiem jakim cudem . Jestem zalamana , nie chce mi sie zyc.
Przepraszam ale ne mam sil odpisywac. Chce zniknac, nie nadaje se do pracy , do normalnych ludzi , do normalnego zycia. To dla mnie za wiele.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 gru 2015, 19:54
Ja wrocilam niedawno do domu...
Padam na pysk.Nie sadzilam ze zwykly dzien w pracy, tak mnie zmeczy.Pol dnia walczylam z drukarka ktora wciaga papier, nagrzewa sie, brudzi i sama wylacza.A do wydrukowania ponad 400 umow dla kursantow.
Do tego mam taki dol , roztrzesienie , ucisk w glowie ze siedze i becze.Nie nadaje sie do zycia. Zmknelabym sie najchetniej w psychiatryku. Nie ogarniam. Chcoiazw pracy zrobilam wszystko , nie wiem jakim cudem . Jestem zalamana , nie chce mi sie zyc.
Przepraszam ale ne mam sil odpisywac. Chce zniknac, nie nadaje se do pracy , do normalnych ludzi , do normalnego zycia. To dla mnie za wiele.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 20:02
Little Red Fox napisał(a):ktoś tu się zna na drobnej elektronice?

Troszeczkę ja.

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 20:04
Ojjj, niedobrze Platek...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:20
filip133 napisał(a):Odnośnie "uprawiania" czegoś, to ciekawe kiedy będę miał na tyle sprawną rękę żeby wrócić...
Obrazek

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:21
Nortt napisał(a):
filip133 napisał(a):Odnośnie "uprawiania" czegoś, to ciekawe kiedy będę miał na tyle sprawną rękę żeby wrócić...
Obrazek

nie, no, tak tylko na chwile tu wlazłem, przeczytałem to i mi się humor poprawił :D Smutno, że tylko ja tu jestem chorym zjebem, wy jesteście tylko chorzy :<
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 20:23 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 gru 2015, 20:23
Nortt, tez bym miala takie skojarzenie :roll: :mhm:

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 gru 2015, 20:23
filip133 napisał(a):Odnośnie "uprawiania" czegoś, to ciekawe kiedy będę miał na tyle sprawną rękę żeby wrócić na karate Kyokushin.... :D

Ja k zaczelam czytac...pomyslalam o czym innym :mrgreen: apropo reki... ;)

Czesc Lobuzy :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg