Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 gru 2015, 00:30
cyffuriau, ja pamiętam, byłam nawet na koncercie jakiejś polskiej kapeli, która to raczyła scoverować.
Jestże też parę power metalowych kapel z żeglarskim/pirackim zacięciem np. Runnig Wild i Alestorm :pirate:
Rebellion już bardziej w stronę wikingów.

A ja wierzę w porządnych facetów :angel: Tyle czy porządny facet by mnie chciał, bo ja jestem wariatka i dłubię w nosie :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 00:31
Dobra, trzeba wziąć coś na sen i przytulić się do poduszki (z braku innych możliwości), bo jutro rano do pracy niestety. Dobranoc wszystkim i dzięki raz jeszcze za wsparcie duchowe :papa:

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 07 gru 2015, 00:31
cyffuriau, cieszę się, że dobrze trafiłeś :)

Ḍryāgan, wierzę, tym bardziej, że masz ją tuż obok... nie ma szans na powrót?

bonsai, wiesz, że szukam w realnym, nie wirtualnym świecie... chciałabym, żeby mnie znalazł gdzieś pod przedszkolem czy siłownią i porwał gdzieś na drugi koniec świata, albo chociaż na kawę :roll:

chciałabym, żeby nam wszystkim na tym forum powoli poukładało się życie
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 00:34
Żeglarskie/pirackie zacięcie trochę mi się kojarzy z "viking metal", ale pewnie mylnie....

Dobra, trzeba iść spać, bo mnie ostatnio mocne dołki łapią na sam wieczór... :/

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 00:36
Zosia_89 napisał(a):chciałabym, żeby nam wszystkim na tym forum powoli poukładało się życie

O tak, żeby nie mieć już nigdy myśli "ale jestem do dupy, po co mam żyć, ale jak ja mam się zabić, jak tak dobrze wyszedłem po uderzeniu metra"..... -.-

Spamowa wyspa

przez cyffuriau 07 gru 2015, 00:38
cyklopka napisał(a):cyffuriau, ja pamiętam, byłam nawet na koncercie jakiejś polskiej kapeli, która to raczyła scoverować.

:yeah:
pamietam ten program jak lecial w tvp1 i z tego co pamietam kazdy go ogladal tylko dla czolowki :smile:

Tyle czy porządny facet by mnie chciał, bo ja jestem wariatka i dłubię w nosie :(

To ze chodzisz do ubikacji czy tam smarkasz to mozna przebolec ale DLUBANIE w nosie? Zostaniesz stara panna ;)

Spamowa wyspa

przez cyffuriau 07 gru 2015, 00:39
Zosia_89 napisał(a):cyffuriau, cieszę się, że dobrze trafiłeś :)

tylko ona dobrze nie trafila

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 gru 2015, 00:49
filip133, wiesz, ja akurat wyszłam w rozważaniach od heavy/power metalu, może trochę z folkiem, a taki viking z prawdziwego zdarzenia to może już być black albo death.

Generalnie jak nie mam depresji to się umiem cieszyć ze wszystkiego i generować dużo wesołości. Wewnętrzne poczucie humoru trzymało mnie przy życiu w najgorszych momentach, jak słoik ze świetlikami, albo co.

Zosia_89 napisał(a):chciałabym, żeby mnie znalazł gdzieś pod przedszkolem czy siłownią i porwał gdzieś na drugi koniec świata, albo chociaż na kawę :roll:

No ja coś upatrzyłam praktycznie między przedszkolem a boiskiem :oops:

Zosia_89 napisał(a):chciałabym, żeby nam wszystkim na tym forum powoli poukładało się życie

Wiesz, jako nauczona kosztowną psychoterapią mogę rzec tak:
po pierwsze ja się muszę sama poukładać, zanim zechcę uzależnić swoje szczęście od kogoś drugiego :mhm:
Nauczona internetowymi meme'ami:
"nie czekaj na piątek, na wakacje, na to aż ktoś się w tobie zakocha..."
A od czekania, aż ktoś spełni moje marzenia, to mi się tylko psychoza pogłębiała :roll:

Tak że stety, niestety, musimy swoje życie i szczęście brać w soje ręce :bezradny:

Wykonałam parę ćwiczeń mimo późnej pory, strasznie się zgrzałam, pewnie od tego, że mam znowu 37*C :-| Już nie wiem, co robić.

A nienawidzę takiego popędzania, ooo, czeba szybko iść spać, bo rano czeba wstać. A pośpiech wieczorem mnie stresuje, nie pomaga mi w byciu wyspaną rano.
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 00:52 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez zalezna 07 gru 2015, 00:50
ja chętnie się podzielę z kimś moją insomnią, bo całą noc nie wiem co robić...
zalezna

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 07 gru 2015, 00:52
filip133 napisał(a):

O tak, żeby nie mieć już nigdy myśli "ale jestem do dupy, po co mam żyć, ale jak ja mam się zabić, jak tak dobrze wyszedłem po uderzeniu metra"..... -.-

raczej żeby po prostu normalnie żyć... założyć rodzinę, móc na co dzień uśmiechać się do dzieci, chodzić do pracy, spotykać ze znajomymi, rozwijać zainteresowania, cokolwiek co sprawia radość... :roll:

cyklopka napisał(a):

Wiesz, jako nauczona kosztowną psychoterapią mogę rzec tak:
po pierwsze ja się muszę sama poukładać, zanim zechcę uzależnić swoje szczęście od kogoś drugiego :mhm:
Nauczona internetowymi meme'ami:
"nie czekaj na piątek, na wakacje, na to aż ktoś się w tobie zakocha..."
A od czekania, aż ktoś spełni moje marzenia, to mi się tylko psychoza pogłębiała :roll:

Tak że stety, niestety, musimy swoje życie i szczęście brać w soje ręce :bezradny:

kochana, ale ja nie czekam na księcia z bajki, od którego uzależniłabym swoje szczęście. Mam swoje problemy, ale radzę sobie z nimi i ze samą sobą. Brakuje mi tylko kogoś bliskiego, z kim mogłabym dzielić życie :) nie szukam faceta jako lekarstwa na całe zło tego świata albo po to, by traktować go jako swojego "psychoterapeutę" :)

uciekam spać, mam dzisiaj jakiś dzień płaczu :bezradny:

dobrej nocy :*
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 00:57 przez Zosia_89, łącznie edytowano 1 raz
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyffuriau 07 gru 2015, 00:56
cos na smutno tu kreujecie

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 gru 2015, 01:04
Zosia_89 napisał(a):kochana, ale ja nie czekam na księcia z bajki, od którego uzależniłabym swoje szczęście. Mam swoje problemy, ale radzę sobie z nimi i ze samą sobą. Brakuje mi tylko kogoś bliskiego, z kim mogłabym dzielić życie :) nie szukam faceta jako lekarstwa na całe zło tego świata albo po to, by traktować go jako swojego "psychoterapeutę" :)

Ja ci nie zarzucam, że tak robisz, po prostu utrwalam myśli, żeby je było łatwiej wcielać w życie.

Davin się mnie raz zapytał, po co mi w ogóle ten trener. Po nic, po prostu go lubię.

Zosia_89 napisał(a):założyć rodzinę, móc na co dzień uśmiechać się do dzieci, chodzić do pracy, spotykać ze znajomymi, rozwijać zainteresowania, cokolwiek co sprawia radość... :roll:

Ja to wszystko robię bez zakładania rodziny. Bo nie wiem, co przyniesie przyszłość*.

Za dużo czasu zmarnowałam na to, że ktoś na początku "bardzo chciał" zakładać rodzinę, a potem zostawało mi tylko zastanawianie się, co poszło nie tak. :papa:

*Kiedyś chciałam mieć męża, dziecko, psa, dom z ogrodem, dużą wannę, ale to wymaga między innymi odpowiedniej relacji z drugim człowiekiem i co najmniej zastrzyku gotówki z zewnątrz. Byłam wręcz pewna, że kiedyś w ramach wynagrodzenia za wszystkie nieodwzajemnione sympatie, brak rodzeństwa i inne tęsknoty to wszystko dostanę.

Teraz to bym chciała zatańczyć szkocki taniec w stroju z Gwiezdnych Wojen do power metalowego kawałka, a do tego dojdę własną pracą ze wsparciem osób o podobnych zainteresowaniach. A po drodze można uszczęśliwić, ubawić i ogólnie poznać wielu ludzi.

Dobra, też już przymulam, idę się wtulić w podusię również.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 07 gru 2015, 01:55
Ḍryāgan. Trzymaj się. Nigdy nie jest super, ale beznadzieja nie trwa wiecznie. :) Trzymam kciuki za Ciebie, bracie w chorobie. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 07:50
Witam o poranku, wstawać śpiochy. Ja właśnie piję kawę i lecę do roboty. Dziś humor lepszy jakby. Pewnie zasługa leków (sam siebie nie poznaję, że żrę to świństwo i jeszcze się z tego cieszę)
Carica - dziękuję.
Cyklopka, podoba mi się Twoje podejście do życia. Chyba będę się uczył od Ciebie. Nie mieć oczekiwań i czerpać z życia co się da, żyć z dnia na dzień...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg