Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 23:46
cyklopka napisał(a):
filip133 napisał(a):Dla mnie potrzeba cudu żeby znaleźć dojrzałą i inteligentną partnerkę... :P

Taką co lubi małych chłopczyków, żeby się nimi opiekować i zagłaskiwać na śmierć? :twisted: :twisted: :twisted:

E tam, no bez przesady... :D Potrafię się zachowywać nie tylko jak mały chłopczyk :P I bywam uparty i stanowczy.

Spamowa wyspa

przez Nortt 05 gru 2015, 23:47
Swoją drogą Cyklopaka, ostatnio takie sny, gdzie snią mi się motywy z gier, odbieram niemal jak koszmar, taka oznaka straconego życia.... Sztuczności co wkradła się w sen, odbierając mu motyw czystej nierealnej, ale jednak realnej, w tej sennej realności baśni

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 gru 2015, 23:47
filip133, o, małe chłopczyki są baaardzo uparte :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 23:53
cyklopka, no dzięki :P xD Ale żeby się przekonać jak to jest ze mną, to trzeba mnie lepiej poznać na żywo, a nie tak tylko przez forum... ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 gru 2015, 23:55
filip133, a ty dalej swoje ;) Wiesz, nie mówię, że nie, bo pewnie się kiedyś zobaczymy.

Ḍryāgan, nie chcę ci dokładać, ale pamiętając twoje burzliwe historie związków no nie powinieneś się pakować w relacje na łeb na szyję, wiem, że w sensie emocjonalnym trudno to kontrolować, ale logistycznie unikać takich zobowiązań jak np. wspólne mieszkanie...

Nortt napisał(a):Swoją drogą Cyklopaka, ostatnio takie sny, gdzie snią mi się motywy z gier, odbieram niemal jak koszmar, taka oznaka straconego życia.... Sztuczności co wkradła się w sen, odbierając mu motyw czystej nierealnej, ale jednak realnej, w tej sennej realności baśni

Moja koleżanka (zdrowa) ma sny inspirowane grami i filmami, ale z oryginalnymi fabułami.
Mnie jest żal, jak śnią mi się wyłącznie miejsca w najbliższym otoczeniu, wtedy mi się wydaje, że mam za mało bodźców i/lub za mało wyobraźni.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 gru 2015, 00:01
Dobry wieczór, co u was słychać?
takie tam

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:02
cyklopka, jakoś nie bardzo potrafię wierzyć że kiedyś się spotkamy, jakoś... Ale miło że mówisz, że pewnie to się stanie ;) Pewnie mój mocno zasiany, przez depresję, pesymizm się odzywa, że tak myślę.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 gru 2015, 00:03
Ḍryāgan, nie chcę ci dokładać, ale pamiętając twoje burzliwe historie związków no nie powinieneś się pakować w relacje na łeb na szyję, wiem, że w sensie emocjonalnym trudno to kontrolować, ale logistycznie unikać takich zobowiązań jak np. wspólne mieszkanie...

No tych związków to nie było przecież aż tak dużo, nie przesadzaj. raptem dwa poważne w ciągu 15 lat. Teraz mieszkaliśmy razem ponad rok. Wiem, że się rozpieprzyło z mojej winy, wiem że jestem chwiejny emocjonalnie, niedojrzały, nadwrażliwy i popieprzony. I nie powinienem wchodzić w żadne związki, nie mam prawa nikogo kochać i na pewno nikt mnie nie pokocha,a już na pewno ze mną nie wytrzyma za długo. Zrozumiałem lekcję i niczego już nie oczekuję od życia

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:05
filip133, ale wiesz, że to nie jest zależne od szeroko pojętego fatum, tylko od przebywania w tym samym mieście w czasie wolnym.

Ḍryāgan, no to troszkę nie trafiłam z interpretacją. Niemniej jednak nie możesz wiedzieć, co się w przyszłości wydarzy, więc pracuj nad sobą dla siebie samego.

A ja się ostatnio zrobiłam mega ostrożna w tych sprawach :mhm: Bardzo chcę się najpierw sama ogarnąć, zanim zacznę uzależniać swoje szczęście od kogoś innego.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:16
Ḍryāgan napisał(a):wiem że jestem chwiejny emocjonalnie, niedojrzały, nadwrażliwy i popieprzony. I nie powinienem wchodzić w żadne związki, nie mam prawa nikogo kochać i na pewno nikt mnie nie pokocha,a już na pewno ze mną nie wytrzyma za długo.

Ooo, ktoś kto myśli zupełnie jak ja... ;)

cyklopka, no tak, teoretycznie zawsze możemy się zgadać na coś, że mogę przyjechać do Krakowa... Albo przypadkiem akurat będę się chciał na coś, np. koncert wybrać do Krakowa :P Czy istnieje teoretycznie szansa, że jak wezmę się za szukanie pracy, to akurat coś w tym mieście znajdę i tam się przeprowadzę... Teoretycznych możliwości jest trochę, aczkolwiek ja się czuję... Hmm, że za bardzo mnie przewyższasz inteligencją, wiekiem, a także że mamy za bardzo inne podejścia do życia czy też po prostu nie pod pasowała Ci moja osoba, z tego co piszę na forum, żeby Cię interesowała jakaś możliwość z ochotą..

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:24
filip133 napisał(a):inteligencją,

Tyle IQ co Doda Elektroda, George Sand i św. Jan Ewangelista :papa:

filip133 napisał(a):przeprowadzę ... podejścia do życia .... jakaś możliwość z ochotą..

Ja pójście na koncert proponuję, a nie ślub kościelny :bezradny:

filip133 napisał(a):wiekiem

Koleżanki i kolegów mam w każdym wieku, a jeśli chodzi o inne sprawy, to nawet młodszych od ciebie wolę, tak że mi tu nie wyjeżdżaj :evil:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nortt 06 gru 2015, 00:30
cyklopka napisał(a):
filip133 napisał(a):inteligencją,

Tyle IQ co Doda Elektroda, George Sand i św. Jan Ewangelista :papa:

filip133 napisał(a):przeprowadzę ... podejścia do życia .... jakaś możliwość z ochotą..

Ja pójście na koncert proponuję, a nie ślub kościelny :bezradny:

filip133 napisał(a):wiekiem

Koleżanki i kolegów mam w każdym wieku, a jeśli chodzi o inne sprawy, to nawet młodszych od ciebie wolę, tak że mi tu nie wyjeżdżaj :evil:

Koncert, jaki koncert?

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:33
Haha to jednak zawsze coś pozytywnego przed snem... :D

Eh, to moje wewnętrzne przewrażliwienie że na pewno muszę sobą irytować drugą osobę..

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:36
Nortt, hipotetyczny, kolega czasem by się na jakiś metal symfoniczny wybrał.

filip133, zirytowałeś wypominaniem wieku :evil:
I Miss Forum

Sortuj wg