Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 11:12
ego, nieee. Czemu? Ja spokojny człowiek jestem :D
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 11:17
Ḍryāgan, no u mnie tak jest, że wisielczy humor jest wprost proporcjonalny do ilości wydalanego na zewnątrz jadu. :lol:
ego

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 11:20
ego, nie ogarniam swojego nastroju obecnie i nie czuję się z tym najlepiej. Sam już nie wiem czy powinienem się leczyć na depresję czy na manię czy strzelić sobie w łeb i dać spokój z leczeniem
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 12:51
Dzień dobry Kochani!

Z rańca było bardzo ładnie, więc wirusa wywietrzyłam. Trochę fotonów, w krzaczorach grubaśna wiewiórka, uśmiechnięci ludzie... Po powrocie osobiście zrobiona latte o smaku amaretto. Wyszłam wcześniej do pracy, więc zajrzałam do lumpka i za 35 zeta kupiłam sobie nówki sztuki krótkie conversy - czarne w cekiny. No i właśnie takimi rzeczami się nacieszam.
Jeśli chodzi o zdrówko, lepiej może dziś nie jest, ale nie jest gorzej, więc chyba zdrowieję. Dokucza mi to, że nosa nie mogę wydmuchać, bo od razu mam krwotok. :shock: Więc dziś będę pociągająca... ;)

Tym co mają dziś humorek życzę dalszego miłego dnia, a bezhumorkowców pocieszam!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 10 gru 2015, 13:09
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mieszka ... gle/j4q2l5
jednak teoria typu najeść się trocin i wysrać deskę się częściowo sprawdziła.szczyt techniki.

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 gru 2015, 14:39
Dzień dobry! :papa:

Dzisiaj piękne słoneczko świeci od rana, jest rześko, ale bez wiatru... super pogoda na łazikowanie, a tu trzeba siedzieć w robocie. Już ogarnęłam, co miałam zrobić, teraz chwila na kawkę i odsapkę.
Wzięłam na jutro wolne, to spokojnie przy świetle dziennym zajmę się oknami i firanami. Wczoraj po obiedzie umyłam w kuchni, jutro w pokojach.
Nie szaleję w tym roku z porządkami, bo nie mam siły.

platek rozy, może i masz dobry pomysł z tą kliniką, porozmawiaj ze swoją panią dr, co o tym sądzi, bo ileż można się męczyć. Ustawiliby Ci jakieś leczenie pod ich okiem i nadzorem i wreszcie byś odżyła trochę.
Nie wiem jak inaczej Cię wesprzeć. A magnez raczej nie powoduje bólu żołądka, to są prędzej nerwy.

kosmostrada, hej Kochana, cieszę się, że zdrowiejesz. Łykaj wit. C 1000 na te słabe naczynka krwionośne w nosie, tak bywa po wielkim katarze. Woda morska w aerozolu pomaga oczyścić nos - disnemar aerosol.
Super zakup sprawiłaś sobie w lumpku - do latania jak znalazł!

Dobrego popołudnia Wszystkim! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 14:40
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 15:03
Cześć dziewczyny, hello Purpurowy

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 gru 2015, 15:06
Witaj Spamowa Wyspo! :-)
Byłam dziś w aptece,zakupiłam polecaną tutaj Melisanę<dziękuję> i wypróbuję wieczorem.
Kupiłam też tortownicę,zamierzam upiec tort dla siostry na urodziny.
Na zatkany nos i przy problemach z zatokami polecam otrivin naturals z eukaliptusem i dziką miętą
Dziś w moim mieście jest ciężarówka coca-coli,przed chwilą do mojego sklepu przyszedł Pan z obsługi i obdarował mnie magnesami coca-colowymi :-)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 15:45
mirunia, Proszę co za sprytne posunięcie Kochana, masz piąteczek i cały weekend, żeby na spokojnie ogarnąć. Tylko się nie przeforsuj, lepiej mieć brudne okna, niż nie móc ruszyć ręką i nogą na Święta. ;) Ja już oswajam się z tą myślą i staram się nie panikować z powodu totalu w chałupie.
Łykam dużo rutinoscorbinu, a kurczę ten nos mi siadł... :bezradny:
No czekam teraz na wiosnę do latania w nowych butkach. Tylko musze mieć dobrany ciuch, co by pańciowato nie wyglądać z tymi cekinami. :P

PannaNatalia, moja siostra ostatnio była cała w ekstazie, że jechała za konwojem Coca-coli. :D Nie ma śniegu, nie ma mrozu, to staramy się jak możemy nakręcić sobie atmosferę... :bezradny:
Pamiętam, że Miruni trochę ulgę ta melisana przyniosła, mam nadzieje, że Tobie również. Na pewno nie zaszkodzi. ;)

Jeszcze trochę i do domku. Coś na obiad trzeba wykombinować. Wszyscy chorzy to musi być lekki, a zarazem wzmacniający. A nie mam w ogóle natchnienia do gotowania.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 16:00
kosmostrada napisał(a): PannaNatalia, moja siostra ostatnio była cała w ekstazie, że jechała za konwojem Coca-coli. :D

U mnie w okolicy niedawno był TiR Coca-Coli.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 gru 2015, 16:06
A ja zjadłabym zupy jarzynowej ;-) Wspólczuję Ci Kosmostrado,u mnie w domu też był taki okres,że wszyscy chodzili przeziębieni

Z tym moim Citabaxem dzieje się dziwna rzecz,bo
1 albo to działanie placebo
2 albo jest tak cudownym lekiem,że po 4 dniach zażywania widocznie się rozkręcił
Nie chcę zapeszać,ale dziś znowu czuję się stabilnie(nie licząc kilkominutowych lęków),a chwilami nawet bardzo dobrze i co najważniejsze często się uśmiecham,nawet z byle powodu
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 16:33
Jutro idę pierwszy raz od niemal roku do lekarza rodzinnego, bo pani psycholog już kilka miesięcy temu powiedziała żebym do niego poszedł. Tylko że... nie pamiętam w jakiej sprawie.

Spamowa wyspa

przez Wudezet 10 gru 2015, 16:56
Purpurowy, haha. To możliwe, że to jakaś mało istotna rzecz jeżeli nie pamiętasz ^^ Może o problemy z pamięcią? :P

Sortuj wg