Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 gru 2015, 18:54
Purpurowy, :great:

platek rozy, Kamilko, na pewno możesz, ale wiesz, że nie można zbyt długo być w kołnierzu...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:54
lucy1979, dlatego wlasnie ja mialam ta sprawdzona i juz tez mialam kiedys jazdy z dentysta ze mi tylko zeba popsul calego a zaplacilam za tego zeba prawe 400 zl.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:55
misty-eyed, teraz odpoczywam od kolnierza. Od rana ... Zaloze na noc znow .Ale sie zastanawiam czy mnie nie wywala ze ja juz chora jak tak przyjde w kolnierzu albo jak w ogole nie dam rady przyjsc? Dopiero bylam przeciez dwa razy :cry: :cry: :cry:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:58
Purpurowy, no nie wiem , bylam dopiero dwa razy tam .... masakra jakas . I Zus stwirerdzil ze ja zdrowa jestem . Sie pytam z ktorej strony??? Gdzie nie patrzec to sie rozpadam.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 gru 2015, 18:58
platek rozy, słodki misiaczek :lol:

Podejrzewam, że odwiedziny dobrze Ci zrobią. Tak ogólnie. Poczucie bezpieczeństwa, spokoju, przyjemność - to ważne.
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 18:59 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:59
misty-eyed, Jest mieciutki i calkiem spory , prawie do tulania , wiec tak dzis z nim ciagle siedze na lozku albo leze.

Najwieksza spine dostaje na mysl ze moglabym stracic prace bo tyle do niej dazylam...

Spamowa wyspa

przez lucy1979 05 gru 2015, 19:04
platek rozy napisał(a):lucy1979, dlatego wlasnie ja mialam ta sprawdzona i juz tez mialam kiedys jazdy z dentysta ze mi tylko zeba popsul calego a zaplacilam za tego zeba prawe 400 zl.

No wlasnie, najgorsze jest to, ze zapłaci człowiek kupe forsy a zęba i tak straci, wszelkie reklamacje, to raczej tylko szarpanie sobie nerwow. :cry:
Może popytaj koleżanek, znajomych to i tym razem trafisz na jakiegoś kompetentnego stomatologa. Powodzenia, Płatku.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 gru 2015, 19:08
platek rozy, rozumiem spine dot. utraty pracy, bo sama to przeżywałam. Niestety sama musisz zdecydować czy jesteś w stanie pracować, czy skorzystać ze zwolnienia lekarskiego. Znam osobę, która już pierwszego dnia pracy wylądowała na 2 miesięcznym zwolnieniu i pracuje nadal już 5 lat w tej samej firmie ;)
Nie wiem jakiego masz pracodawcę i jak podchodzi on do tych spraw, musisz sama wyczuć. A będąc na zwolnieniu lekarskim pracodawca nie ma prawa Cię zwolnić, chyba, że zwolnienie trwa powyżej 182 dni.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 19:19
lucy1979, wlasnie bede podpytywala ludzikow chociaz np moja siostra , moi sasiedzi najblizsi , moja ciotka chodzili do tej co ja ...

acherontia-styx, nie mam pojecia jak mnie tam potraktuja jak tak sie rozchoruje i przeraza mnie najbardziej wlasnie utrata pracy bo ja juz nie mam sil tyle walczyc o nowa poza tym w tej chyba sie odnajduje.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 gru 2015, 19:33
dobry wieczór ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 19:45
acherontia-styx napisał(a):a tu oddziałowa z tekstem, że mam się nie martwić pracą tylko spokojnie się leczyć, bo dotychczas ona nie ma do mnie żadnych zastrzeżeń, pozostałe dziewczyny oraz lekarze też nie zgłaszali skarg na mnie i obie z naczelną (którą notabene widziałam 2 razy w życiu na oczy przez łącznie może 3 minuty) stwierdziły, że trzeba mi pomóc, pozwolić się wyleczyć i umowę na pewno będę miała przedłużoną, bo o ile ja nadal będę chciała pracować na kardiologii to ona jak najbardziej chce mnie w zespole.

Jak to usłyszałam to miałam ochotę wstać i ją uściskać :mrgreen: :P
Każdemu życzę takiego przełożonego <3

Mam nadzieję, że nie przechwaliłam za wcześnie i się nic nie zmieni.

Gratuluję i cieszę się, jak Cię chwalą :D

misty-eyed napisał(a):filip133, gdy byłam w słabszej formie, każda tego typu scena w filmie, książce, oddziaływała na mnie negatywnie...wpadałam w panikę nie raz. Tak niestety bywa, trzeba odnaleźć dystans...

Zbyt wrażliwy jestem, czasem...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 gru 2015, 20:00
Właśnie kichnęłam i mój post poszedł w kosmos... :shock:
Dobra, piszę jeszcze raz...

Kochane dziękuję za porady! Monsz wrócił z wieściami , że w aptece mu powiedzieli, że właśnie panuje wirus z potwornym bólem gardła i nic nie działa na ten ból, trzeba parę dni odczekać... :hide: Dołożyli mi tylko gargarin do płukania i tyle. No ale jak ja mam spać? :time:

Leżę, po herbatkę ciężko się zwlec.
Dostałam tradycyjny polski obiad dla chorego - burgera. :D Ale dobrego mi monsz przyniósł - z mozzarellą, pesto, rukolą, w miękkiej bułeczce. żeby dało się przełknąć.

A propos zwolnienia, zastanawiam się, czy iść do pracy w poniedziałek... Pracuję już tu ponad rok i tylko jeden dzień chorobowego wzięłam, który z resztą odpracowałam. Sami wiecie jakie jazdy miałam, nie mówię już o fizycznych klimatach typu zwichnięcie nadgarstka. Trochę chyba przesadzam z tą gorliwością . Chcę się porządnie wykurować, bo niestety nie jest to zwykłe przeziębionko, tylko jakieś podłe powalające wirusidło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 gru 2015, 20:06
kosmostrada, nawet się nie zastanawiaj :nono: tylko bierz wolne!
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 gru 2015, 20:24
platek rozy, za tydzień zwolnienia nikt od razu nie zwalnia. Pytanie tylko czy Twoje objawy są rzeczywistą i realną chorobą czy mają podłoże psychogenne. Na to pytanie musisz już sama sobie szczerze odpowiedzieć.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg