Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 22:47
platek rozy, Kamilko, ja dzięki T nie musiałam zażywać leków.Uważam, że spełniła Ona w 100% swoje zadanie...

Pędzę na spacerek, piesek woła :)
Mam strasznie wysoki poziom glukozy dzisiaj...to też pogarsza samopoczucie. Tarczyca, nerwica, cukrzyca-one wszystkie wymagają oddzielnego podejścia, i ja czasem tracę nadzieję, że będę się czuła dobrze, bo o bardzo dobrze nawet nie marzę...eh życie!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:58
misty-eyed, Aniu udanego spacerowania : :papa: :papa:

Ja do lozka bo rano pobudka , poczytam jeszcze , kopne moj mozg w tylek zeby jutro mnie tak nie meczyl ...

Spijcie dobrze!!!!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 23:30
platek rozy, Dobranoc Kamilko :D

Spacer udany. Piesek wie :lol: , że potrzebuję szybkiego marszu, gdy cukier mam wysoki. To niewiarygodne aż, jaki wpływ na obniżenie poziomu glukozy ma ruch...
Teraz oglądam film na alekino, dramat wojenny, chyba psychologiczny też. Zapowiada się interesująco...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 08:02
Dzień dobry pięknym paniom i innym osobnikom... piję kawę i się chciałem przywitać
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 10 gru 2015, 09:30
dzień dobry, ja się próbuję zebrać do sklepu, ale zmogło mnie okrutne lenistwo... do pracy dopiero na 12:00 więc mogę sobie jeszcze odpocząć ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 10:14
A ja już w pracy. Chwila relaksu :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 10:16
Witajcie :********
U mnie koszmaru ciag dlaszy i nawet jesli nie mysle ze sie boje to mnie lęki atakuja i tak.... Prawie panczne i takie rozhustanie jakby siedziala na hustawce .. a Najgorsze odrealnienie .
Pomysle i ja nad jakims oddzialem w Klinice , musze cos zrobic bo nie mam sil tego ciagnac.Obrzydlo mi wszystko , nie chce nigdzie wychodzic z nikim sie spotykac , coz ze ogarniam jak sie zle czuje , to tak jakby caly czas chodzic z bolem zeba ... Kazdy by mial dosc.

Milego dnia!!!!!!!!!!!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 10:24
No cześć pięknym ludziom, inny osobnik również wita. :)
ego

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 10:27
ego!!!! :ukłon: dzień dobry, dzień dobry. Prawie zaplułem monitor

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 gru 2015, 10:38
Little Red Fox, Ḍryāgan, ego, :papa: :papa: spokojnego dnia dla Was !
ja zaraz do pracy jade , nosz.... wzielam sobie hydre bo wczoraj zapomnialam i caly dzien nie wzielam nic . Jedynie magnez po ktorym mnie boli zolad.

Babskie Gwiezdne wojny :roll:

Obrazek

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 10:43
Ḍryāgan, widzę, że od rana humor dopisuje. U mnie też na tę chwilę nie najgorzej. Ale to chyba dlatego, że zjebała się u mnie pogoda i od rana jest tak jakby już był wieczór- wtedy zazwyczaj czuję się lepiej . :D
ego

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 10 gru 2015, 10:51
ogarnęłam obiad, teraz mam trochę czasu dla siebie, a później do pracy :roll:
w weekend mam plan pojechać po prezenty gwiazdkowe...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 11:03
ego napisał(a):Ḍryāgan, widzę, że od rana humor dopisuje. U mnie też na tę chwilę nie najgorzej. Ale to chyba dlatego, że zjebała się u mnie pogoda i od rana jest tak jakby już był wieczór- wtedy zazwyczaj czuję się lepiej . :D

To wisielczy humor. Taki czadowy. Radośnie bym się rozjebał najchętniej

Spamowa wyspa

przez ego 10 gru 2015, 11:11
Ḍryāgan, czyli jeśli dobrze rozumiem, to ostrożnie dziś wokół Ciebie, bo możesz zionąć ogniem?
ego

Sortuj wg