Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 20:59
cyklopka, wlasnie bylam w tym wiekszym Lewiatanie ale w takim stanie kazdy sklep mnie przeraza :)

kosmostrada, Slonce nic nie kupilam bo szukam torby takiej wiekszej w jakims ciekawym kolorze a ze to ten ciuszkoland w ktorym sie zaopatrywalam jak pracowalam na uczelni to tam maja swietne torebki w cenach 15-20 zl. I czaje sie na torbe ktora upatrzylam sobie w poniedzialek tyle ze miala urwany zatrzask z przodu z kieszonki , pokazalam te torbe dziewczynie ktora sprzedaje tam i uszukalysmy sie tej gory od zatrzasku ale jej nie znalazlysmy a ponoc byla z tym zatrzaskiem .. no i torba poszla do prxzeceny w poniedzialek ma kosztowac 5 zl i chyba ja za tyle wezme i zaniose zeby mi szewc zrobil nowe zapiecie . Torba sliczna ala krokodyla skora w kolorze baklazana ... :105:
tez leze i ani noga mi ssie ruszyc nie chce .... a mam myc glowe :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 21:00
Ḍryāgan, Choróbsko dręczy, inaczej bym nie leżała i zdychała... :bezradny:

Fragment opisu rasy ze szkoły dla psów, gdzie mój pies chodził do przedszkola:
"-odwagi, uporu i cech przywódczych może mu pozazdrościć niejeden duży pies. Ta cecha charakteru bardzo często spędza sen z powiek domownikom
-niezależny, sam decyduje nie tylko o sobie, ale i o tym, co ma robić „ludzka” rodzina z nim mieszkająca
-to bardzo mądry i inteligentny pies, i właśnie dlatego często mamy problem wychowawczy z tym „białym cudeńkiem” "

No ...a teraz chodź pogadaj z moim psem o robieniu herbaty... ;)

Nie wiem, czy na tym Twój nastrój polega, ale miałam kiedyś takie coś, że miałam łzy w oczach jaki świat jest cudowny, a jednocześnie miałam ochotę wyskoczyć oknem... :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 21:06
Nie wiem, czy na tym Twój nastrój polega, ale miałam kiedyś takie coś, że miałam łzy w oczach jaki świat jest cudowny, a jednocześnie miałam ochotę wyskoczyć oknem...

No powiedzmy, że coś w tym rodzaju, chociaż to raczej poczucie, że to ja jestem taki cudowny :D a jednocześnie taki beznadziejny, że tylko się pochlastać. Nie umiem określić tego nastroju. No cóż, uroki ChAD a to chyba efekt brania wenli. Trochę dziwny, ale jednak
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 21:09
cyklopka, te a jaki masz spray do nosa, bo ja tyż mam... ;)

platek rozy, Też bym sobie kupiła jakąś fajną dużą torbę do pracy. Bo ta którą teraz noszę - pienkna, skórkowa, ale jak właduję portfelisko, okulary w etui, chusteczki, to już mi się jedzenie do pracy nie mieści. :bezradny: Też bym kciała jakąś w kolorze... :105:
Jak masz kogoś kto Ci to naprawi, to pewnie, że się przyczaj. Wiesz , że aż usycham, tak Ci zazdroszczę tych fajnych lumpków. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 21:16
kosmostrada, mariner, fizjologiczny roztwór wody morskiej. Nie ma wyszczególnionej proporcji minerałów.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 21:22
kosmostrada, wezme ja za tyle ale w piatek podejde do szewca zapytac czy ewentualnie by byla mozliwosc zeby mi nowe skombinowal , opisze mu co i jak to chyba powinenien wiedziec.

Lumpkow mam troche fajnych i to nawet w okolicach mojego osiedla bo jest niezly Roban z duzymi przecenami i Taki nieduzy Garderoba i jeszcze powstal teraz nowy a kolo pracy mam dwa , w ktorych kupowalam wlasnie kilka lat temu , maja fajne torebki , duzo butow ale tych nie kupowalam chociaz ludzie biora .Sporo fajnych paskow po 1 zl i duzo szali , dosc ladne spodniczki , gorzej z e swetrami czy spodniami no ale torby u nich kupowalam namietnie.

Umylam glowe i nawet pod prysznicem mnie brala panika .... Moze zhandluje moj mozg na czarnym rynku????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 09 gru 2015, 21:29
cyklopka napisał(a):Tak, pana trenera zaproszę. Zobaczycie, że zaproszę. Bo mogę, bo to moje Gwiezdne Wojny, mój fanklub i mój kolega z pracy :great:
Ale będzie zderzenie z rzeczywistością :hide:

Choć uzasadnienie zachowam dla siebie, to pan trener wiele by stracił, jeśli z jakichś względów nie zechciałby się z Tobą umówić! Tylko może go uprzedź, żeby nie mówił do Ciebie brzydko, bo nie lubisz. ;)
Obrazek
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 21:36
Wiecie co , tak sobie wydumalam , ze jak pojde do psychiatrki mojej bylej to uslysze z e nie potrzeba mi lekarstwa bo ona jest ze mnie dumna ze sobie radze.... Ja tak cos czuje w kosciach mych starych i schorowanych ze tak bedzie.
:roll:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 21:40
cyklopka, A buuu, to nie jesteśmy siostry sisters, bo ja mam trujący klasyczny chemiczny spray... :why:

Ḍryāgan, No i teraz wiem skąd moja T. ma lekkie podejrzenia takiego malutkiego Chadu u mnie... ;) To o czym mówisz, to ja jestem w stanie zaprezentować w czasie jednej sesji - boszsz ale jestem królówka, a jednocześnie do doopy z tym, przesrałam życie... :P Ale wg mojej T. to może być rys charakteru, niekoniecznie choróbsko.

platek rozy, torebki, duuużo torebek... <wzrok i śmiech szalonego naukowca> :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 21:57
bonsai, jakby nie było, chęć spotkania/pogadania wyraził, a premiera swoją drogą, jakby nie było, fajna i niezobowiązująca rozrywka. Już mam ułożone, co jutro napiszę :great: Niekoniecznie o głaskaniu po plecach, chociaż mi tego jakoś w tej chwili brakuje.

No to zdecydowanie nie jest etap znajomości na naukę gramatyki, nawet obowiązuje amnestia od zdrabniania przymiotników :P Za to chyba przykręcę śrubkę uczniom i się skończy "poszłem" :evil:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 gru 2015, 22:07
Wińska nie wypiłem, nocy nie przespałem, do sklepu pojechałem i się wyj*bałem. Znowu.

Spamowa wyspa

przez Psychotropka`89 09 gru 2015, 22:09
Przed chwilą dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Babci... Jestem w jakimś amoku. Nie wierzę, nie rozumiem...
Psychotropka`89

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 gru 2015, 22:12
platek rozy, to po co idziesz do tej samej psychiatry skoro z góry wiesz, że Ci nic nowego w Twoim temacie nie poradzi?
bo chyba nie do końca rozumiem taką logikę :bezradny:
ja jak mi lekarz nie odpowiada, albo nie potrafi pomóc to wybieram innego, albo sam lekarz odsyła mnie do kogoś bardziej doświadczonego, ale może to ja mam dziwne zasady :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Vortioxetinum 10mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 22:16
platek rozy napisał(a):Wiecie co , tak sobie wydumalam , ze jak pojde do psychiatrki mojej bylej to uslysze z e nie potrzeba mi lekarstwa bo ona jest ze mnie dumna ze sobie radze.... Ja tak cos czuje w kosciach mych starych i schorowanych ze tak bedzie.
:roll:

O, tak, tak będzie :mrgreen:

kosmostrada, a to ciekawe, że używasz tego samego powiedzonka w tym samym znaczeniu, co raz tylko w domu słyszałam :mhm: A w serialu też dzisiaj słyszałam jedno, które uważałam za własne :o

Co do samooceny to u mnie też nigdy nie była rozsądna ani umiarkowana. Chwilowo jestem zła na siebie, że jestem ciągle chora, osłabiona i słabym pedagogiem :roll:

Zosia_89, dzięki! Ja się staram nie zagłębiać we własne przeczucia, bo każde uzależnianie rezultatów od rzeczy nie powiązanych realnie z tematem utrudnia usuwanie objawów mojej choroby. Ale i tak dzięki, trochę odwagi i wizualizacji nie zaszkodzi.
II Miss Forum

Sortuj wg