Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 04 gru 2015, 22:09
Little Red Fox, hej :)

misty-eyed
, ja uwielbiam robic torty... :105:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 gru 2015, 22:12
Sigrun, to może podzielisz się ze mną jakimś dobrym przepisem na krem tortowy... :D ?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 04 gru 2015, 22:13
Witam wieczorowo ja w poniedzialek mam swieto razem z wlodarzem morzemy swietowac ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 04 gru 2015, 22:15
Bo włodasz ma 6 jak sie nie myle a ja 7 grudnia mam urodziny

Spamowa wyspa

przez Sigrun 04 gru 2015, 22:22
misty-eyed, heh...kochana akurat ide na latwizne i kupie gotowy :)
Ale moja mama ma rewelacyjny przepis na tort czekoladowy...wezme go od niej i Ci wysle

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 gru 2015, 22:33
Czas sie powoli przygotowywać do spania...

Dobranoc :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 gru 2015, 22:37
Jestem głęboko wzruszona i nie wiem, czy przyczyna jest natury duchowej czy fizjologicznej (huśtawki). :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 gru 2015, 22:54
Sigrun, byłabym wdzięczna bardzo:) dziękuję Ci bardzo :D Czekoladowy uwielbiam...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 gru 2015, 22:56
Cześć Łobuzy ;)
Witam po dłuższej przerwie spowodowanej nieobecnością w domu ;)
Informuję, że żyję i mam się dobrze (no prawie).
Byłam w szpitalu i dlatego mnie nie było. Odpoczęłam od świata :P tylko ostatni dzień pobytu spierdzielił wszystko, bo jedna pani doktor niestety przekroczyła swoje uprawnienia i szykuje i mi się zabawa z Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej i Rzecznikiem Praw Pacjenta :? co prawda najpierw spróbuje z prezesem szpitala załatwić to polubownie, ale wątpię czy się uda. Moja oddziałowa się wścieknie… cóż, życie. :bezradny:

Aha i od dzisiaj nienawidzę psychiatrów.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 gru 2015, 22:57
acherontia-styx napisał(a):Aha i od dzisiaj nienawidzę psychiatrów.

No to witam w klubie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 gru 2015, 23:23
acherontia-styx, ty to zawsze jakiegoś fikołka szpitalnego zaserwujesz :mrgreen:

Hipotetycznie, gdyby Mikołaj jednak nie przyszedł i byśmy się nie kontaktowali w tygodniu, to mogę pisać, że mam ten bilet na 18-stego? :hide:

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 gru 2015, 23:47
Witajcie niewitani!

No nareszcie odsapuję zapiżamowana.
Dziwnie mnie piecze twarz, a kremu nie zmieniałam, ani nic, cholera wie na co alergii dostałam, mogłam coś zjeść ze słodkościami, które moja siostra przywiozła... :bezradny: Zaraz zapodam sobie wapno.
Dziewczynki, więc pichciłam dziś labraksa. A że rybki i struktury jej mięska nie znałam, to na wszelki wypadek upiekłam je w całości w folii nadziane masłem i koperkiem. Bardzo dobre!
Podałam też tą fit szarlotkę na polencie Plateczkowej. Bardzo fajna. Super rzecz też np. na podwieczorek. Do powtórzenia.

acherontia-styx, Czemu Kochana znów do szpitala trafiłaś i co tam znów nawywijałaś? :shock: I skąd nienawiść do psychiatrów?

cyklopka, Nie wiem co Ci doradzić... :bezradny: Jeśli ma Twój telefon to nie wiem, czy piłka nie jest po jego stronie... :zonk: Ale żaden ze mnie doradca, bo ja jestem taka królewna, co siedzi na wysokiej górze i łypie czy jej wybranek wszystkie smoki zaciukał po drodze i przecież chodzę na terapię... ;) To chyba chłopaki powinni się bardziej wypowiedzieć.

Sigrun, Jakie będzie menu na imprezkę? :105:
Swoją drogą uściskaj już od nas D. z życzeniami najlepszymi, bo może na forum czasu mieć nie będziecie, a w niedzielę odsypiać będziecie szaleństwa. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 04 gru 2015, 23:57
kosmostrada, tak czytam...labraks...i se mysle co to...no ale jyz mi wyjasnilas ;)

Amenu nic specjalnego salatka jarzynowa podana na krakersach, koreczki roznego typu, slimaczki z ciasta francuskiego. Jedne ze szpinakiem i serem feta z parmezanem a drugie z nadzieniem pizzowym. Jaja w sosie tatarskim, wedlinki sledzie i sama nie wiem co jeszcze mi do glowy przyjdzie...a moze brokuly zapiekane ;)

Dziekuje kochana...usciskam:)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 gru 2015, 01:00
kosmostrada, jak to stwierdził doktor, który zadecydował o przyjęciu: "Idę, patrzę, leży dziewcze całkiem nieużywane pod windą to pozbierałem" :P - autentycznie tak powiedział mojej oddziałowej :lol:

W szpitalu na kardiologii po tygodniu badań wszelakich lekarze stwierdzili UWAGA: anoreksję przy BMI 18,21 :lol: [już ja im pokażę anoreksję jak wrócę do pracy :evil: ]
Ogólnie długa historia, nie do pisania na forum. W każdym bądź razie zostałam dzisiaj przekazana do Kliniki Psychiatrii (tak mnie lekarz urządził, że nie miałam prawa odmówić i wypisać się na własne żądanie z kardiologii), a Klinika Psychiatrii jak już się wszystko wyjaśniło, stwierdziła, że tak brzydko powiem, że na vj mnie tam wysłali :lol: i wypuścili do domu :P
a Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej i Rzecznik Praw Pacjenta stąd, że lekarka dyżurna udzieliła informacji osobie, która nie była przeze mnie upoważniona do uzyskania informacji o moim stanie zdrowia. Rozmawiałam już dzisiaj z jedną babką ogarniętą w tych sprawach, zadzwoniłam na infolinię Biura Rzecznika Praw Pacjenta i mniej więcej wiem co robić. Jutro jeszcze dla pewności porozmawiam z prawnikiem ogarniętym w tym temacie i jak powie mi to samo co pozostałe osoby to w niedzielę piszę pisma do wyżej wymienionych instytucji, oraz notatkę informującą dla owej pani doktor która sobie za dużo pozwala i w poniedziałek trafiają one na pocztę i do owej pani doktor.
Cóż, ja bym w pracy zrobiła coś nie tak, to awantura jak stąd do Betlejem, lekarzom ostatnio za często uchodzi to na sucho.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg