Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 gru 2015, 16:16
mirunia, cześć.
mirunia napisał(a):Purpurowy, :nono: nie rób tego!

Miałem dwa dni przerwy, ale to był koszmar, łącznie z całym natłokiem nieprzyjemnych myśli i realizacją kilku z nich.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 gru 2015, 16:44
Dzisiaj był turniej szachowy, zamiany sal, połowy dzieci nie było, a na koniec mi jeszcze zrobili zumbę pod drzwiami. Słabo mi było i nie wiedziałam, jak się nazywam.

A dzisiaj jeszcze muszę dymać na zajęcia, jak na jutro ani na pojutrze nic nie umiem :bezradny:

Obiecałam dzieciom się nauczyć "Let It Go" na gitarze, żebyśmy mogli zaśpiewać po angielsku.

A w poniedziałek czekam na bardzo szczególnego Mikołaja :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 gru 2015, 17:52
Witajcie Kochani!!!

Wywołana przez mirunia :D , pragnę wyjaśnić, że zaglądam tutaj codziennie, nie psiałam, bo miałam spory problem z kręgosłupem. Nie mogłam leżeć, siedzieć - to był jakiś ucisk,potworne zawroty głowy, skok ciśnienia /to nerwy/ trwało to 2 dni. Włączyły się do tego lęki, to normalne w takiej sytuacji. Wczoraj i dzisiaj czuję ból barku, całej prawej ręki i łykam w związku z tym Mydocalm, nie miałam wyjścia.
Dzisiaj jest lepiej, sytuacja wygląda na opanowaną. Z tego co przeczytałam wynika, że większość z nas ma problemu różnego pochodzenia, ale ważne, by nie podawać się, nie nakręcać się-to znam, już przerabiałam takie stany i nie dam się już...

Zamówiłam już wszystkie prezenty...
Suma na koncie zmalała drastycznie, ale trudno, taka rola matki i babci :roll:

Pozdrawiam serdecznie kosmostrada, Marcin2013, Purpurowy, platek rozy, mirunia, cyklopka filip133, miłego wieczoru życzę :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 gru 2015, 17:53
misty-eyed, witaj.

Spamowa wyspa

przez filip133 04 gru 2015, 18:21
misty-eyed, dziękuję i nawzajem :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 gru 2015, 18:24
Purpurowy, :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 gru 2015, 18:26
kosmostrada, :******* udalo Ci sie kupic ten agar? ja kupowalam na targach prpduktow reginalnych , tam czesto maja fajne przyprawy. Ciekawa jestem czy ciacho Ci zasmakuje :105: :105:

mirunia, no witaj Slonce :******* ciesze sie ze dzis lepiej. Pewnie sie lek rozkreca i juz bedzie lepiej . I tego Ci zycze :yeah:
Ja dzis kiepsko , jeszcze mnie na domiar moich sercowych klopotow dorwala migrena i ledwo dycham .Dopiero bede jadla obiad bo nie moglam nic w sebie zmusic , tak mnie mdlilo.
Bylam wprawdzie w Biedrze i zrobic zlecone wczoraj badania ale to tyle mojej aktywnosci poza domem. Troche kolorowalam, toche ogladalam tv a teraz dopiero nastawilam miesko do duszenia.Zawroty mi dokuczaja .

Aniu :*******oj bidulko to sie nacierpialas . Najwazniejsze ze juz jest dzis dobrze ! Ja tez podejrzewam ze mi cos plata figle szyjny bo dzis tez zawroty mam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 gru 2015, 18:26
cyklopka, :******* a teraz lepiej siec zujesz?????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 gru 2015, 18:33
platek rozy, Kamilko, ból był do zniesienia, najgorzej, że nie mogłam kroku zrobić, dosłownie czołgałam się do łazienki...ale to już było, zapominam po prostu.

Dolegliwości ze strony szyjnego odcinka często powodują stresy, spinają mięśnie, które uciskają na nerwy, dlatego najważniejsze, by rozluźniać szyję.
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 gru 2015, 18:35
misty-eyed, oja to znam takie zawroty , tez takie miewalam i boje sie ich jak cholera , teraz z a to mam jak sie schylam uczucie spadania , nie wiem czy to moze byc od kregoslupa czy raczej z nerwow?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 gru 2015, 18:57
Dziewczynki Kochane, coś jakaś słabość nas tu napadła. Wszystkie na coś narzekamy... :bezradny:

cyklopka, I jak na wieczór, dałaś radę na zajęciach? No ale jest miła perspektywa poniedziałkowa, fajnie coś takiego mieć... Czyżby to był TEN Mikołaj, no wiesz... ;)

platek rozy, Agar dostałam w sklepie ekologicznym, kurczę drogi... Dobre , że w tych całych jazdach zrobiłaś te badania i masz z głowy. Kiedy odbierzesz wyniki?

misty-eyed, Cieszę się, że już lepiej się czujesz! Ja prezenty kupowane przez neta, będę zamawiać pewnie w weekend. Każdemu jakiś drobiazg i mole zaczynają buszować w portfelu... ;)

mirunia, Oj odetchnęłam, że jesteś. Tak myślałam, że słabiutko się czułaś. No ale może będzie coraz lepiej. Porozpieszczaj się Słońce w weekend koniecznie!
Nie znam się, ale czy jest możliwe, że taki antydep po prostu przestaje działać po dłuższym czasie? No wiesz, że organizm przyzwyczaja się?

Idę nakrywać dla gości. Wpadnę jak sobie pójdą poczytać Was.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 04 gru 2015, 18:59
Nie tylko dziewczynki narzekają dziś... :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 gru 2015, 19:33
misty-eyed, :papa: Dzięki Aniu, że się pokazałaś. Takie hece z szyjnym też miewam często, bo mam tam przepukliny, więc bardzo rozumiem Twój stan fizyczny i psychiczny. Na rozluźnienie mięśni lepiej od Mydocalmu działa Sirdalud, (na receptę), ale teraz przy moich lekach antydepr. nie bardzo mogę go brać. A fajnie się po nim śpi, działa miorelaksacyjnie. Może mogłabyś spróbować?
Ale dobrze, że już jest lepiej... oszczędzaj szyjkę. I najgorsze właśnie są te zawroty. Zdrówka Aniu!

platek rozy, Ciebie też dzisiaj dopadła niedyspozycja... migrenowa z kolei. :bezradny: Ale spokojnie w domu mogłaś sobie wypocząć i pozwolić sobie na nicnierobienie. Jeszcze dwa dni wolnego, więc czas na spokojne spędzenie czasu i kurację.
Moja zupa-krem marchewkowy wyszedł pyszny, będę częściej ją gotować.

kosmostrada, Jeżeli chodzi o antydepy, to trzeba powoli się wycofywać, więc ja to robiłam już 2 miesiące, ale widać, że niestety organizm się przyzwyczaja i "wycofka" źle na mnie wpłynęła... mnóstwo uboków, jak przy wprowadzaniu. Pobiorę jeszcze trochę do stycznia, bylebym tylko się lepiej czuła.
A Ty Kosmo, przy piąteczku jak zwykle gościsz Rodzinkę... co upitrasiłaś?

cyklopka, lepiej się już czujesz?

filip133, też narzekasz dzisiaj?

Spamowa wyspa

przez filip133 04 gru 2015, 19:36
Jakoś nie dopisują humory po szpitalu... Nie wiem czemu. Może pogoda, jesień i ta senność, heh

Sortuj wg