Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Davin 03 gru 2015, 17:38
Purpurowy, raczej zdziwiło mnie że wrzucił a nie jak wygląda bo nie mi to oceniać. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 gru 2015, 17:39
Davin napisał(a):Purpurowy, raczej zdziwiło mnie że wrzucił a nie jak wygląda bo nie mi to oceniać. ;)

Aha. Chyba że tak.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 gru 2015, 18:18
Kiedy nie do końca wypada powiedzieć gdzie mnie dokładnie boli i czemu chce mi się rzygać, to wszyscy zamiast chwilę poczekać i posłuchać wolą zgadywać Dlaczego chce mi się rzygać. I oczywiście dyrektor musiał dzisiaj siedzieć do wieczora, więc musiałam się zwalniać jeszcze osobiście, tak że już chyba będzie myślał, że mi na okrągło coś dolega.

/cenzura/, czemu mi wszyscy zadają po kilka pytań na raz i sami sobie na nie odpowiadają albo kończą za mnie zdanie, żebym musiała po raz drugi dochodzić do głosu i prostować.

Umieram.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez zalezna 03 gru 2015, 18:23
cyklopka,
mogę spytać w jakim charakterze pracujesz?
zalezna

Spamowa wyspa

przez Davin 03 gru 2015, 18:24
zalezna napisał(a):mogę spytać w jakim charakterze pracujesz?

Nie możesz.

Spamowa wyspa

przez bonsai 03 gru 2015, 19:39
cyklopka, czyli pewnie o ciąży pomyśleli! Może ludzie wolą pytać i odpowiadać, bo za zbyt długo czekają na Twoją reakcję (którą mógłby być soczysty paw, mieliby za swoje).
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 gru 2015, 20:26
A ja odpoczywam , jutro wolne, w weekend wolne :roll: i dobrze bo dzis wyladowalam z palpitacjami serca u lekarza na ekg :o :P :? jeszcze mnie nastraszyla kobieta w miesnym ze to moze byc arytmia i moze mi sie serce zatrzymac wiec jak w dym polecialam do lekarza , no ale coz nerwy , nerwy , nerwy wylaza. Mam dorobic ejszcze tsh i potas a tak mam brac krople na serce 2 razy dziennie po 10 , 8 magnezow na dzien oraz hydre w dawce 3 razy 1 tableta .I w pon do kontroli . Normalnie prace zaczelam to malo nie zejszlam :lol: ale nic to , w pracy ogarnelam na dzis wszystko a w pon Wam pokaze choinke ubrana bo dzis ja zaczeto ubierac jak ja juz prawie do domu isc mialam ( dzis 5 godzin).

Gotuje sobie na jutro zupe pieczarkowa a i wypralam bezrekawnik taki welniaczkowy w kolorze fioletu ktory dzis w nagrode na ciuchach kupilam za cale 7 zl.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 gru 2015, 21:19
Dopiero do domu wróciłam. Po pracy młodego zgarnęłam do lekarza na kontrolę z karkiem i popędziliśmy do galerii po prezent dla koleżanki, bo jutro w szkole robią Mikołajki. Coś zjedliśmy, bo nie było kiedy w chałupie. Potem do Sephory, bo mam 20% off i menszowi kupiłam perfumy pod choinkę. Wracając Lidl i tak to dzień minął.
I odkryłam stoisko Yankee Candle!!! Sprawiłam sobie frajdę i kupiłam dwa woski, właśnie uruchomiłam kominek. Dziewczyny miałyście rację, są niesamowite, cały dom pachnie. :yeah:

platek rozy, No to miałaś dziś przeboje... Ale temat fikającego serducha ogarnięty, zalecenia masz i jedziesz dalej!
Bardzo fajny sweterek, zazdroszczę lumpków ze skarbami...
Co będziesz jutro robić z tak pięknie wolnym dniem?

cyklopka, Oj bidulko... Jak się teraz czujesz? Wiesz przynajmniej skąd te boleści i rzyg?

Purpurowy, Jak się trzymasz?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 gru 2015, 21:23
kosmostrada, o Kochana tez wosk pale wlasnie :D koncowe tego dyniowego :) :105: cudowne sa prawda?
Jutro to nie wiem , poki co czekam zeby moje serce sie laskawie z deczka uspokoilo :bezradny: wiec nie robie zadnych specjalnych planow. Moze poczytam , pomaluje .... Nie wiem .

A Ty jakie masz plany Kochana????

mirunia nam zaginela :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 03 gru 2015, 21:34
Hejo, witam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 gru 2015, 21:41
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Jak się trzymasz?

W trosce nie tyle o swój nastrój, co o własne zdrowie i życie zakończyłem przerwę, bo wczoraj nieco naodwalałem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 gru 2015, 21:57
Purpurowy, Jaką przerwę zakończyłeś?

platek rozy, Dyniowego nie było, babki mówiły, że nie dostały w ogóle. Kupiłam sparkling snow (trochę taki choinkowy) i candy cane lane. Nie ma śniegu, to chociaż pokominkuję świątecznie. ;) na strasznie długo mi starczy, bo mam mały kominek i tak jedną czwartą wrzuciłam , a tak pachnie... :105:
Nie wiem, co porobię jutro, zależy jaka będzie moja kondycja. Na pewno trochę poogarniam, pogotuję, ale też chcę skorzystać i trochę czasu dla siebie znależć.

Mirunia ,właśnie, gdzie jesteś?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 gru 2015, 21:58
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Jaką przerwę zakończyłeś?

Przerwę w piciu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 gru 2015, 22:05
Purpurowy, Ale na terapię będziesz chodził?
S. Beckett

Sortuj wg