Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 gru 2015, 00:01
Dobry wieczór, co u was słychać?
takie tam

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:02
cyklopka, jakoś nie bardzo potrafię wierzyć że kiedyś się spotkamy, jakoś... Ale miło że mówisz, że pewnie to się stanie ;) Pewnie mój mocno zasiany, przez depresję, pesymizm się odzywa, że tak myślę.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 gru 2015, 00:03
Ḍryāgan, nie chcę ci dokładać, ale pamiętając twoje burzliwe historie związków no nie powinieneś się pakować w relacje na łeb na szyję, wiem, że w sensie emocjonalnym trudno to kontrolować, ale logistycznie unikać takich zobowiązań jak np. wspólne mieszkanie...

No tych związków to nie było przecież aż tak dużo, nie przesadzaj. raptem dwa poważne w ciągu 15 lat. Teraz mieszkaliśmy razem ponad rok. Wiem, że się rozpieprzyło z mojej winy, wiem że jestem chwiejny emocjonalnie, niedojrzały, nadwrażliwy i popieprzony. I nie powinienem wchodzić w żadne związki, nie mam prawa nikogo kochać i na pewno nikt mnie nie pokocha,a już na pewno ze mną nie wytrzyma za długo. Zrozumiałem lekcję i niczego już nie oczekuję od życia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:05
filip133, ale wiesz, że to nie jest zależne od szeroko pojętego fatum, tylko od przebywania w tym samym mieście w czasie wolnym.

Ḍryāgan, no to troszkę nie trafiłam z interpretacją. Niemniej jednak nie możesz wiedzieć, co się w przyszłości wydarzy, więc pracuj nad sobą dla siebie samego.

A ja się ostatnio zrobiłam mega ostrożna w tych sprawach :mhm: Bardzo chcę się najpierw sama ogarnąć, zanim zacznę uzależniać swoje szczęście od kogoś innego.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:16
Ḍryāgan napisał(a):wiem że jestem chwiejny emocjonalnie, niedojrzały, nadwrażliwy i popieprzony. I nie powinienem wchodzić w żadne związki, nie mam prawa nikogo kochać i na pewno nikt mnie nie pokocha,a już na pewno ze mną nie wytrzyma za długo.

Ooo, ktoś kto myśli zupełnie jak ja... ;)

cyklopka, no tak, teoretycznie zawsze możemy się zgadać na coś, że mogę przyjechać do Krakowa... Albo przypadkiem akurat będę się chciał na coś, np. koncert wybrać do Krakowa :P Czy istnieje teoretycznie szansa, że jak wezmę się za szukanie pracy, to akurat coś w tym mieście znajdę i tam się przeprowadzę... Teoretycznych możliwości jest trochę, aczkolwiek ja się czuję... Hmm, że za bardzo mnie przewyższasz inteligencją, wiekiem, a także że mamy za bardzo inne podejścia do życia czy też po prostu nie pod pasowała Ci moja osoba, z tego co piszę na forum, żeby Cię interesowała jakaś możliwość z ochotą..

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:24
filip133 napisał(a):inteligencją,

Tyle IQ co Doda Elektroda, George Sand i św. Jan Ewangelista :papa:

filip133 napisał(a):przeprowadzę ... podejścia do życia .... jakaś możliwość z ochotą..

Ja pójście na koncert proponuję, a nie ślub kościelny :bezradny:

filip133 napisał(a):wiekiem

Koleżanki i kolegów mam w każdym wieku, a jeśli chodzi o inne sprawy, to nawet młodszych od ciebie wolę, tak że mi tu nie wyjeżdżaj :evil:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nortt 06 gru 2015, 00:30
cyklopka napisał(a):
filip133 napisał(a):inteligencją,

Tyle IQ co Doda Elektroda, George Sand i św. Jan Ewangelista :papa:

filip133 napisał(a):przeprowadzę ... podejścia do życia .... jakaś możliwość z ochotą..

Ja pójście na koncert proponuję, a nie ślub kościelny :bezradny:

filip133 napisał(a):wiekiem

Koleżanki i kolegów mam w każdym wieku, a jeśli chodzi o inne sprawy, to nawet młodszych od ciebie wolę, tak że mi tu nie wyjeżdżaj :evil:

Koncert, jaki koncert?

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:33
Haha to jednak zawsze coś pozytywnego przed snem... :D

Eh, to moje wewnętrzne przewrażliwienie że na pewno muszę sobą irytować drugą osobę..

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:36
Nortt, hipotetyczny, kolega czasem by się na jakiś metal symfoniczny wybrał.

filip133, zirytowałeś wypominaniem wieku :evil:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 06 gru 2015, 00:42
Nie wypominałem, nie powiedziałem nic ile masz lat... :D Trzeba popatrzeć pozytywnie na tą sprawę, nie wymieniłem żadnego, konkretnego, wieku :)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 gru 2015, 00:46
Zosia_89 napisał(a):Ḍryāgan, a to Wasi wspólni znajomi czy bardziej jej towarzystwo?
postąp tak, żebyś czuł się dobrze :)

Bardziej jej znajomi. Ja generalnie nie mam tak bliskich znajomych żeby do mnie w gości przychodzili. Nigdy już nie będę się czuł dobrze. Taki lajf

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 gru 2015, 00:53
filip133, zwróciłeś uwagę na różnicę, a to tylko trzy lata :nono:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 06 gru 2015, 09:06
dzień dobry śpiochy ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 gru 2015, 10:05
Dzień dobry - chociaż wątpię, że będzie dobry...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Sortuj wg