Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 21:37
acherontia-styx, wiesz mysle ze to niestety nie psychogenne bo od nerwow zawroty mam inne a tu mam takie uczucie wirowania w jedna strone wszystkiego i tak juz mialam od kregoslupa trzy lata temu kiedy sie moj kregoslup zbuntowal.Takie wlasnie same mialamz awroty , rozmawialam z przyjaciolka ta fizykoterpautka co wyjechala do Niemiec to mi mowila ze mi sie musaly kregi rozjechac bo mam niestabilnosc kregow szyjnych i ze te zawroty takie charakterystyczne do tego schorzenia. Zalecila kolnierz nawet calymi dniami przez okolo 2- 3 dni zeby te kregi na swoje miejsce wrocily pomalu.Juz to przerabialam i niestety robilam od operacji to czego mi nie wolno czyli mycie glowy nad wanna a po tym mialam zawsze jazdy z kregami.
Staram sie relaksowac , P juz jest robi kolacje.

kosmostrada
Kochana mialam tego wirusa kiedys , 2 noce nie spalam z bolu gardla , dostalam wtedy septolux w psikadle i gargarin do plukania.
Wez l4 a nie badz nadgorliwa , trzeba sie wyleczyc raz a dobrze!
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 21:40 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 21:39
Little Red Fox, a Lisiczko ja bym prosila o przepis na to warzywne tagliatelle.

mirunia, Misiak cudniasty :D uwielbiam go :)

Ide Kochani na kolacje i poodpoczywac , napisze Wam jutro co i jak.

Milego wieczoru , i zebysmy sie jutro wszyscy lepiej czuli.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 gru 2015, 21:40
cyklopka, no to chwyć telefon w dłoń i wyślij sms-a "Hej, co słychać? Widziałeś film X? Dostałam bilety, ale musiałabym zmienić plany, żeby się na to wybrać, myślisz, że warto?"

a) dowiesz się, czy sygnał dotarł i ma Twój telefon
b) po sposobie odpowiedzi będziesz mogła trochę wywnioskować
c) jak ładnie odpisze, to kolejny sms: "Słuchaj, to może wybierzesz się ze mną? Miałabym większą motywację."

-----

Kocham tryptany! :105:
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 05 gru 2015, 21:44
Bry wieczór. ;)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 gru 2015, 21:58
platek rozy, przepis nie skomplikowany - wrzucam na woka lub inną patelnię - warzywa, które mam pod ręką, akurat miałam cukinię, paprykę, czerwoną cebulę, mieszam z ugotowanym makaronem. Dodałam jeszcze pieczarki, wcześniej podsmażone i łyżeczkę pasty, którą dostałam od mojej mamy - domowej roboty do sosów i zup :pirate:

Obsypałabym czymś zielonym (pietruszką lub szczypiorkiem) ale nie miałam, więc zamiast tego dosypałam czarnuszki ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 gru 2015, 22:02
czas na lisi relaks weekendowy

Obrazek
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 gru 2015, 22:07
bonsai, tak zrobię, ale nawet prościej, bo to dawno wyczekiwana premiera, więc nie muszę kryć entuzjazmu, a zobowiązujące nie jest, bo i tak idę z całym fanklubem, szkoda zmarnować nadliczbowe miejsce 8) W ogóle nie randka. Randka to jakbym zaproponowała Muzeum Historii Farmacji w dzień powszedni :105:

acherontia-styx, no kardiolog to istotnie się nadaje do stwierdzania anoreksji :P A BMI to nie wszystko (można mieć zaburzenia odżywiania albo mega źle się odżywiać i mieć BMI w normie), ja chyba miałam 18 w liceum, teraz bardziej 19.

mirunia napisał(a):Wróciłam ze sklepów, ale w piekarni tak mną zabujało, że aż gorąco w piersiach poczułam. Doszłam jakoś do Lewiatana, szybciutko zrobiłam zakupy i noga za nogą do domu.

Dobry Lewiatan czy Zły Lewiatan? Bo u nas jest jeden, w którym się czuję dobrze i bezpiecznie, a dwa, w których się czuję źle i tam nic się nie da kupić :zonk:

kosmostrada napisał(a):Mam nadzieję, że reszta Spamowiczów się nie odzywa, bo jakoś fajnie spędza ten dzień...

7 godzin w szkole, 3 w kościele :brawo: Jeśli kogoś interesują szczegóły, to mogę opowiedzieć ;)

platek rozy napisał(a):Purpurowy, no nie wiem , bylam dopiero dwa razy tam .... masakra jakas . I Zus stwirerdzil ze ja zdrowa jestem . Sie pytam z ktorej strony??? Gdzie nie patrzec to sie rozpadam.

ZUS cudotwórcy-uzdrowiciele.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 22:12
Ja sobie gram i czasem tu zaglądam :P Jakoś nic specjalnego do pisania mi nie przychodzi na myśl... ;) Ale trzymam kciuki za wszystkich co się źle czują
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 gru 2015, 22:14
platek rozy, mi nie musiałaś odpowiadać ;) decyzje czy możesz pracować czy jednak lepiej pójść na zwolnienie musisz podjąć sama w porozumieniu z lekarzem, który miałby Ci ten ewentualny druk ZUS ZLA wypisać.

Ja jestem w tej sytuacji, że moje ewentualne dalsze zwolnienie (którego wcale nie chcę) wypisuje mi jakby nie patrzeć mój współpracownik, bezpośredni przełożony zna problem i nie robi problemów. Ale żeby się dowiedzieć jak podchodzi do tego Twój pracodawca to już musisz Ty sama się dowiedzieć i wyczuć po rozmowie z nim.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez khaleesi 05 gru 2015, 22:15
Little Red Fox napisał(a):czas na lisi relaks weekendowy

Obrazek
ale uroczy :105:
a ja przytaszczyłam do domu nowego lokatora :pirate:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 22:20
acherontia-styx, widać, z tego co piszesz, że Ty jesteś twarda i wytrwała, solidnie dążysz do celu... :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 gru 2015, 22:21
Davin, witaj, ponieważ nie wiem dokładnie kiedy jest Twoje święto, dlatego teraz składam Ci życzenia - spełnienia wszystkich cudownych marzeń, powodzenia we wszystkich swoich planach, miłości /tego Ci chyba nie brakuje :lol: /, zdrowia i wszystkiego najnaj!!!

Słucham występu Edyty w TVN, Ona jest cudowna, kiedyś nie znosiłam Jej pretensjonalnego i infantylnego zachowania, ale Jej cudowny głos i wrażliwa dusza obroniły się...gwiazda po prostu!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 gru 2015, 22:25
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 gru 2015, 22:26
misty-eyed napisał(a):Słucham występu Edyty w TVN, Ona jest cudowna, kiedyś nie znosiłam Jej pretensjonalnego i infantylnego zachowania, ale Jej cudowny głos i wrażliwa dusza obroniły się...gwiazda po prostu!!!

Ja uważam, że ona była bardziej dojrzała kiedy debiutowała w wieku 20 lat ;) Mam jej pierwszą kasetę :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg