Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 29 lis 2015, 14:27
Cześć robaczki !:)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lis 2015, 14:48
kosmostrada, Kochana :********* bylam , zjadlam pysznosc , posiedzialam i wrocilam , teraz obiad zjem i pozniej nad symfonia posiedze.

Ciacho pyszne ---- Dyniowo kokosowe z polewa kokosowa i zurawina a udekorowane jadalnymi rozami. :105: :105: :105:

U mnie slonko dzis swieci , ja niestety jestem wyprana z energii juz.

cyklopka:********* to zycze zeby kolega zostal nawet przez samo to ze masz w nim fajna osobe w pracy. ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lis 2015, 14:52
Na tym malym zdjeciu to ciacho ktore jadlam to jest drugie z lewej . Bylo cudnie korzenne w smaku :105: :105: a platki roz smakowaly na slodko - rozano. :mrgreen:

I nadal jestem spuchnieta pod okiem! Chociaz troche mniej niz wczoraj ale powoadam WAm starosc - nie radosc. :roll: :roll: :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lis 2015, 14:54
Obrazek a tu inne ich pysznosci . To moja ulubiona cukiernia wege.

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 lis 2015, 15:15
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, aaale pyszności! Super, że poszłaś na te frykasy i na spacer. :great:
Ja też Płatku jestem bez energii, nie mam zupełnie siły. Pojechałam autobusem przed 13 na cmentarz sprzątnąć zmarznięte kwiaty, a wróciłam pieszo.
Jest piękna słoneczna pogoda, więc chciałam się natlenić i rozruszać, łyknąć vit. D.... i ledwo wróciłam, za grosz siły.
Ciśnienie w dalszym ciągu wysokie, teraz trochę spadło i mam 150/78, tętno 75... rano wzięłam 20mg propranololu i tritace, później esci.
Teraz po przyjściu ze spaceru wypiłam Melisanę, bo jednak napięcie mnie trzyma.
Zaraz zjem obiad i odpocznę.

Płatku przyłóż sobie coś zimnego na to opuchnięcie... pewnie coś Cię ugryzło w nocy, skoro masz tylko pod jednym okiem.

kosmostrada, wystrzałowy miałaś wczoraj wieczór, łyknęłaś kultury na lepsze samopoczucie. :great:

Spamowa wyspa

przez takie tam 29 lis 2015, 16:08
platek rozy, przyjeżdżam na ciastka :D

DarkMaster. uszanowanie :smile: Dawno Cię nie widziałem; co słychać?
takie tam

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 29 lis 2015, 16:18
ja chwilowo przejedzona po obiedzie, ale takie ciastko też bym chętnie zjadła :P
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez takie tam 29 lis 2015, 16:25
Chyba coś upiekę. Miłego wieczoru.
takie tam

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 29 lis 2015, 16:36
takie tam, Przyczajony tygrys, ukryty smok !:D

Wszystko w porządku, dziękuję :) A u Ciebie ?
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 lis 2015, 16:37
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 lis 2015, 17:22
Pragnę donieść, że póki co moje spędzenie niedzieli polega na zaleganiu... no ale w końcu nie mówiłam, że spędzę ją aktywnie... ;) Prawda taka, że ledwo nogą ciągam, znów muszę wziąć procha, tak mnie brzuch boli.
Dołączam więc ochoczo do klubu bezenergetycznych.

platek rozy, Ale masz fajne miejsce na wyprawy! W sumie w pobliżu nie mam takiej miejscówki, którą mogłabym sobie obrać za cel wyskoczenia na polepszenie humorku... Zazdroszczę.
Aż wierzyć się nie chce, że takie apetyczne ciacha są wege... :105:

mirunia, No to Kochana biegusiem do lekarza, bo może jednak te leki na ciśnienie trzeba skorygować. Może jednak nie w odstawianiu rzecz, tylko ciśnienie Ci psikusy robi, przez co nakręca lęki. Może warto by było znów się kardiologowi pokazać?
Ale i tak super, że spacer zaliczyłaś.

takie tam, I co, upiekłeś coś?

Idę do empiku -A) potrzebuję jednej drobnej rzeczy, B) trzeba trochę ruszyć dupsko popołudniu i wywietrzyć się C) w celu mobilizacji muszę mieć cel.

A Wy co Kochani na wieczór porabiacie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 29 lis 2015, 17:26
Ah, tyle tu obcych ludzi, a jakos tak samotnosc doskwiera... Introwertyzm. Czytam sobie ksiazke, ale tak jakos dziwnie.. zbyt wiele rzeczy ktore jakos mi nasuwaja skojarzenie z tym jak kiedys bylem w psychiatryku. To ciagle zbyt swierze i zapadle w pamiec wspomnienia. O operacja we wtorek dopiero... :/

Ale jak mnie przyjmowali to bylem sam w pokoju z mloda i sympatyczna pielegniarka, pobierala mi krew i robila ekg, to troche pozartowalem z nia i poflirtowalem :p chyba poflirtowalem, bo co ja tam wiem co to flirt...

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 29 lis 2015, 17:58
leniuchujemy ;) na wieczór planuję zamówić pizzę i wyciągnąć piwko, bo nie piłam alko od... kilku dobrych miesięcy :pirate:
może nie dopadną mnie po nim żadne lęki...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 lis 2015, 18:09
Ponieważ rodzice są obrażeni to poszłam z mamą do jej przyjaciółki na imieninowy obiad, do tej, z którą pracuję.

Były serweteczki w pisanki i sałatka jarzynowa, czyli moje podejrzenia, że jest Wielkanoc się potwierdziły.

Po obiedzie kawusia, Martini... I nagle ona: ALE TY WIESZ CZO TEN TRENER ZROBIŁ JAKI TO JEST IDIOTA???!!! (Chodziło o to, że niby obraził tego gościa z wymiany zagranicznej, a jak na mój gust to oni są kolegami i nie zauważyłam, żeby ktoś został obrażony, nikt mi się nie skarżył). Matka nie do końca w temacie, bo nie skojarzyła w pierwszej chwili po imieniu, a "ciocia" znowuż nie ma jakichś podejrzeń, że ja go lubię czy coś, powiedziałam tylko, że mi nie wyglądali na obrażonych, i myślałam, że jebnę albo z tym Martini albo z tą kawusią pod stół :oops:

Jutro będzie po wszystkim.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg