Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 gru 2015, 22:37
Jestem głęboko wzruszona i nie wiem, czy przyczyna jest natury duchowej czy fizjologicznej (huśtawki). :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 gru 2015, 22:54
Sigrun, byłabym wdzięczna bardzo:) dziękuję Ci bardzo :D Czekoladowy uwielbiam...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 gru 2015, 22:56
Cześć Łobuzy ;)
Witam po dłuższej przerwie spowodowanej nieobecnością w domu ;)
Informuję, że żyję i mam się dobrze (no prawie).
Byłam w szpitalu i dlatego mnie nie było. Odpoczęłam od świata :P tylko ostatni dzień pobytu spierdzielił wszystko, bo jedna pani doktor niestety przekroczyła swoje uprawnienia i szykuje i mi się zabawa z Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej i Rzecznikiem Praw Pacjenta :? co prawda najpierw spróbuje z prezesem szpitala załatwić to polubownie, ale wątpię czy się uda. Moja oddziałowa się wścieknie… cóż, życie. :bezradny:

Aha i od dzisiaj nienawidzę psychiatrów.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 gru 2015, 22:57
acherontia-styx napisał(a):Aha i od dzisiaj nienawidzę psychiatrów.

No to witam w klubie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 gru 2015, 23:23
acherontia-styx, ty to zawsze jakiegoś fikołka szpitalnego zaserwujesz :mrgreen:

Hipotetycznie, gdyby Mikołaj jednak nie przyszedł i byśmy się nie kontaktowali w tygodniu, to mogę pisać, że mam ten bilet na 18-stego? :hide:

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 gru 2015, 23:47
Witajcie niewitani!

No nareszcie odsapuję zapiżamowana.
Dziwnie mnie piecze twarz, a kremu nie zmieniałam, ani nic, cholera wie na co alergii dostałam, mogłam coś zjeść ze słodkościami, które moja siostra przywiozła... :bezradny: Zaraz zapodam sobie wapno.
Dziewczynki, więc pichciłam dziś labraksa. A że rybki i struktury jej mięska nie znałam, to na wszelki wypadek upiekłam je w całości w folii nadziane masłem i koperkiem. Bardzo dobre!
Podałam też tą fit szarlotkę na polencie Plateczkowej. Bardzo fajna. Super rzecz też np. na podwieczorek. Do powtórzenia.

acherontia-styx, Czemu Kochana znów do szpitala trafiłaś i co tam znów nawywijałaś? :shock: I skąd nienawiść do psychiatrów?

cyklopka, Nie wiem co Ci doradzić... :bezradny: Jeśli ma Twój telefon to nie wiem, czy piłka nie jest po jego stronie... :zonk: Ale żaden ze mnie doradca, bo ja jestem taka królewna, co siedzi na wysokiej górze i łypie czy jej wybranek wszystkie smoki zaciukał po drodze i przecież chodzę na terapię... ;) To chyba chłopaki powinni się bardziej wypowiedzieć.

Sigrun, Jakie będzie menu na imprezkę? :105:
Swoją drogą uściskaj już od nas D. z życzeniami najlepszymi, bo może na forum czasu mieć nie będziecie, a w niedzielę odsypiać będziecie szaleństwa. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 04 gru 2015, 23:57
kosmostrada, tak czytam...labraks...i se mysle co to...no ale jyz mi wyjasnilas ;)

Amenu nic specjalnego salatka jarzynowa podana na krakersach, koreczki roznego typu, slimaczki z ciasta francuskiego. Jedne ze szpinakiem i serem feta z parmezanem a drugie z nadzieniem pizzowym. Jaja w sosie tatarskim, wedlinki sledzie i sama nie wiem co jeszcze mi do glowy przyjdzie...a moze brokuly zapiekane ;)

Dziekuje kochana...usciskam:)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 gru 2015, 01:00
kosmostrada, jak to stwierdził doktor, który zadecydował o przyjęciu: "Idę, patrzę, leży dziewcze całkiem nieużywane pod windą to pozbierałem" :P - autentycznie tak powiedział mojej oddziałowej :lol:

W szpitalu na kardiologii po tygodniu badań wszelakich lekarze stwierdzili UWAGA: anoreksję przy BMI 18,21 :lol: [już ja im pokażę anoreksję jak wrócę do pracy :evil: ]
Ogólnie długa historia, nie do pisania na forum. W każdym bądź razie zostałam dzisiaj przekazana do Kliniki Psychiatrii (tak mnie lekarz urządził, że nie miałam prawa odmówić i wypisać się na własne żądanie z kardiologii), a Klinika Psychiatrii jak już się wszystko wyjaśniło, stwierdziła, że tak brzydko powiem, że na vj mnie tam wysłali :lol: i wypuścili do domu :P
a Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej i Rzecznik Praw Pacjenta stąd, że lekarka dyżurna udzieliła informacji osobie, która nie była przeze mnie upoważniona do uzyskania informacji o moim stanie zdrowia. Rozmawiałam już dzisiaj z jedną babką ogarniętą w tych sprawach, zadzwoniłam na infolinię Biura Rzecznika Praw Pacjenta i mniej więcej wiem co robić. Jutro jeszcze dla pewności porozmawiam z prawnikiem ogarniętym w tym temacie i jak powie mi to samo co pozostałe osoby to w niedzielę piszę pisma do wyżej wymienionych instytucji, oraz notatkę informującą dla owej pani doktor która sobie za dużo pozwala i w poniedziałek trafiają one na pocztę i do owej pani doktor.
Cóż, ja bym w pracy zrobiła coś nie tak, to awantura jak stąd do Betlejem, lekarzom ostatnio za często uchodzi to na sucho.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 01:04
acherontia-styx, ooo jak milo ze znowu jestes, cala i zdrowa :D ciesze sie :D tylko co sie stalo, ze tak nagle w szitalu zniknelas...? :( i jeszcze cos zlego Cie tam spotkalo... :(

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 01:07
Eh ale historia, moja Droga... wspolczuje nerwow i straconego czasu :/
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 gru 2015, 01:19
acherontia-styx, Boszsz Ty to masz życie, w pracy w szpitalu, po pracy w szpitalu... :hide:
To co się złościsz na psychiatrów, w końcu Cię wypuścili. ;) A faktycznie nieładnie z tym paplaniem.
Ale masz zwolnienie, czy rześko masz zamiar pomaszerować do pracy?
Ja nie wiem Kochana, ale czasami myślę, że nasze dolegliwości to pikuś przy Twoim w zasadzie nie wiadomo czym...Bo co innego wrażenie, że się zemdleje, a co innego fikać naprawdę ot tak...
Muszę powiedzieć, że strasznie w tym wszystkim jesteś dzielna. Mam nadzieję, że chociaż u T. pozwalasz sobie na odrobinę słabości i poużalania się.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 01:31
Ale ta dzielnosc jest wazna.. :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 gru 2015, 08:27
dzień dobry, ktoś już nie śpi? 8)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 10:05
Umieram , mam takie zawroty ze ledwo chodze.... i najbardziej mnie przeraza co z poniedzialkiem???? :hide: :hide: :hide:

acherontia-styx wspolczuje ! :x :x :x
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg