Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 28 lis 2015, 13:24
kupiłam sobie "Inwazję Bazgrołów", mięso zamarynowałam na chińskie papu, udało mi się dorwać ładny kawałek łososia, to będzie na jutrzejszy obiad, tylko muszę poszukać przepisów na niego... :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lis 2015, 13:33
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, kosmostrada, dziękuję Dziewczynki za pamięć.
W dalszym ciągu jestem kiepska. Od samego rana, jak wstałam o 7 miałam wysokie ciśnienie i tętno waliło mi, aż w głowie słyszałam. Wzięłam leki od ciśnienia te, co biorę codziennie, a później niestety znowu captopril pod język. Trochę się wyciszyłam, ciśnienie spadło, ale cały czas jestem w takim przykrym napięciu, że bolą mnie mięśnie karku i ramion.
Wróciłam niedawno z małych zakupów... poszłam po wędlinę, mleko i pieczywo. Kupiłam też dwa pączki z wiśniami dla rozpieszczenia. :D
Szłam w strachu, bo nogi jakieś słabe, zawroty i kłucia w głowie, ale wróciłam cała. Jestem osłabiona i od rana zmęczona.
Też gotuję gulasz z udźca indyka z warzywami i do tego ugotuję ryż. Kupiłam jaką staropolską przyprawę do indyka i trochę sypnęłam. ;)

Cieszę się, że u Was całkiem fajnie się dzieje i Kosmo ma plany na wieczór.

Spamowa wyspa

przez filip133 28 lis 2015, 13:35
Witam.
Dzień przed szpitalem to nie będzie zbyt dobrego dnia, ale innym życzę miłego...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lis 2015, 13:36
Little Red Fox, o to bedziemy kolorowac :D Losia uwielbiam , jak bedziesz go robila?

mirunia, Kochana:********* pobierz ta esci jakis czas i koniecznie do doktora zeby go poinformowac o swoim stanie. Rozpieszczanie bardzo teraz wskazane! :105: Mam nadzieje ze lepiej sie poczujesz . Moc tulasow goracy Ci sle:*********

Ja dzis kiepskawa. Mysle i dumam , jak takie slabosci we srode chwyce to 7 godzin tam nie wytrzymam :zonk: :zonk: :zonk:

Dziewczynki polecam Wam inke czekoladowa. Smakuje jak mokka a mozna jej pic ile sie chce :) Kupilam i jestem zachwycona , na zime pasuje bardzo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lis 2015, 13:39
filip133, witaj , mam nadzieje ze wszystko z e szpitalem przebiegnie dobrze! Trzymamy kciuki :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 28 lis 2015, 13:39
platek rozy, nie mam jeszcze pomysłu...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 28 lis 2015, 13:46
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez filip133 28 lis 2015, 13:49
Na razie, dzień przed szpitalem, jakiś podk**wiony się czuję i mam ochotę coś roz**bać, nie wiem czemu... :P Eh.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lis 2015, 14:03
Little Red Fox, łosoś jest tak cudną rybką, że nie musisz kombinować - sól pieprz cytryna (przed samym smażeniem sól, co by wilgoci nie wyciągnęła) i wio na patelnię. Obsmażyć na większym ogniu, a potem tylko na mniejszym do ścięcia mięska, żeby nie wysuszyć, posypać koperkiem i masz pyszny obiadek!
Kolorowanka jest, więc dołączasz do klubu artystycznego na Spamowej? ;)

filip133, Pewnie atmosfera wokół Ciebie napięta i histeryczna, więc jesteś nakręcony.
Trzymamy kciuki, pisz ze szpitala, będzie Ci raźniej.

mirunia, Kochana bardzo dzielnie dajesz sobie radę... Tulam mocno!
Masz w domku coś fajnego do zajęcia głowy na spokojnie w stylu kolorowanek, farbek? Może stroik na święta wymyślisz?

platek rozy, Rozejrzę się za tą Inką, dzięki Kochana za polecenie.
No słabiutka ta biedra u mnie, więc może faktycznie nie ma u mnie tych piżamek.
Będziesz pewnie wykończona w środę, ale dasz radę zobaczysz.

Coś jest w powiedzeniu - kto rano wstaje temu pan Bóg daje. ;) Nie wiadomo skąd przylazły chmurzyska, słoneczka już nie ma, mnie od razu sieknęło w głowę, ale nie, nie dam się powalić... :nono: Idę do rosska po ręczniki papierowe.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lis 2015, 14:10
platek rozy, dzięki za tulasy :**** Ciebie też ściskam!
Płatuś, dzwoniłam wczoraj wieczorem do doktora i zalecił mi powrót do esci, tak jak zaznaczył we wrześniu. Jeszcze przez grudzień mam taką dawkę pobrać, a w styczniu się pokazać i zobaczymy co dalej.

Kochana, pierwszy dzień w pracy na pewno będzie trudny, ale swoimi sposobami przetrwasz. Przerwy, wyjścia do wc, herbatka, spacer po korytarzu i jakoś dasz radę. A jak już oswoisz taki dzień pracy, to następne będą normalne.
Też dzisiaj jesteś w kiepskiej formie?

filip133, trzymaj się Chłopie, spoko, będzie dobrze, bo musi być dobrze!

Little Red Fox, :papa: lubię łososia pieczonego w folii, do tego jakiś fajny sosik.

Spamowa wyspa

przez filip133 28 lis 2015, 14:13
Dziękuję za ciepłe słowa :) :*
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 28 lis 2015, 14:14
dzień dobry :papa:
wpadłam tylko się przywitać :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 28 lis 2015, 14:27
kosmostrada, od zawsze lubiłam prace plastyczne :D będę kolorować, ale jeszcze muszę skombinować lampkę, żeby wzroku nie nadwyrężyć.
A za tydzień idę na warsztaty z szycia ręcznego :yeah: tylko wcześniej mam egzamin teoretyczny w WORDzie, a w jednym sklepie zoologiczny odbywają się mikołajki dla czworonogów, więc też wypadałoby zajrzeć, zobaczyć co się dzieje... :mrgreen:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lis 2015, 14:28
Dzień dobry. Niezbyt dobrze się dzisiaj czuję po wczorajszej nocy, ale dzień zaczął mi się od naprawdę miłej niespodzianki.

Sortuj wg