Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 lis 2015, 15:45
kosmostrada napisał(a): DarkMaster, takie tam, Purpurowy, Cześć chłopaki! Co tacy lakoniczni, żadnych historyjek do poopowiadania? ;)

Ja to mogę opowiedzieć historię jak to wczoraj myślałem że mnie ktoś chce wysadzić w powietrze.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 lis 2015, 15:54
kosmostrada, ja tutaj jestem cały czas :) to, ze nie piszę nie znaczy ze mnie nie ma
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 lis 2015, 15:59
Megi_, A Ty, wydało się... :D

Purpurowy, :shock: Każda historyjka mrożąca krew w żyłach na wagę złota...

Zbieram się, do wieczora!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 lis 2015, 16:02
mirunia, Kochana podpytaj o terapie , w nurcie PB to wtedy nie ma grzebania w przeszlosci ---jest tu i teraz czyli problemy dnia dzisiejszego i nauka radzenia sobie z nimi. Mysle ze to byloby dobre.
A za perfumki brawo :brawo: :brawo: Ty sie ostatnio za malo rozpieszczasz!
Na napiecie polecam relaksacje lub trening autogenny , ja tez cwicze zeby obnizyc kortyzol a teraz koloruje . moze taka kolorowanka? mnie uspokaja.

kosmostrada, zobaczymy jak to wyjdzie , pewnie bede 1 dni chodzila jak pijana :mhm: z napiecia.
Mops mi zasilek przyznal jeszcze do maja wiec bede od nich wspierana bo widza ze sie staram. Robie co w mojej mocy zeby stanac na nogi. Wiec mam 400 zl zasilku plus to co zarobie i jakos dam rade a pozniej bede szukala pracy na etat.

Megi_, Niestety ta choroba zawsze znajdzie moment zeby wrocic chociaz na chwile ... i tylko chwile zycze zeby Cie trzymala.
A bylas u lekarza skonsultowac czy to po leku na pewno? bo jesli bralas pare dni to nie powinno byc takich jazd po dostawieniu ale w sumie kazdy organizm reaguje inaczej.

Purpurowy, , takie tam, :papa: :papa: :papa: Witajcie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 lis 2015, 16:06
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, :shock: Każda historyjka mrożąca krew w żyłach na wagę złota...

Wczoraj byłem w galerii handlowej, to sobie pomyślałem że skoczę na kebaba. No i zamówiłem co chciałem i pani dała mi paragon, resztę i jakieś dziwne okrągłe urządzenie. A ja jako prosty chłopak ze wsi szybko sobie wykalkulowałem w głowie: kebab = arab, arab + dziwne urządzenie = bomba. No i tak sobie siedzę przy stoliku z tą bombą i nie wiem co z tym zrobić, aż tu nagle ta bomba zaczęła migać na czerwono i pikać. Nie wiedziałem czy mam to odrzucić jak najdalej od siebie, czy co z tym zrobić, ale zauważyłem że jakiś facet z identyczną bombą poleciał do kebaba i odebrał zamówienie, a bombę zostawił w zamian. :hide: Ja jestem prosty chłopak ze wsi, skąd mogłem wiedzieć co to jest?

platek rozy, witaj.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 lis 2015, 16:08
Purpurowy, loooo jakie wynalazki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihihi , tez bym nie wiedziala ze jak mi zamrugota to mam odebrac , myslalabym ze to podarek dostalam 8)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 lis 2015, 16:14
platek rozy napisał(a):Purpurowy, loooo jakie wynalazki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihihi , tez bym nie wiedziala ze jak mi zamrugota to mam odebrac , myslalabym ze to podarek dostalam 8)

Żeby chociaż jakoś wytłumaczyli przy składaniu zamówienia, tak jak w McDonaldzie tłumaczą, to bym jakoś to ogarnął. Podobną sytuację miałem jak pojechałem z bratem i jego kolegami do sklepu i pierwszy raz miałem styczność z kasą samoobsługową. Oni nabrali produktów do koszyka i minęli kasy, więc myślałem że chcą to wszystko ukraść. A tutaj samochód przed samym wejściem, na pewno widać go na kamerze, to kwestia czasu jak nas policja znajdzie. A oni po prostu poszli do kasy samoobsługowej, a ja nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Chyba muszę się wybrać na jakiś czas do Warszawy albo Lublina poznać najnowsze osiągnięcia techniki, bo się trochę czuję jak jakiś jaskiniowiec.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 26 lis 2015, 16:31
Purpurowy napisał(a):kebab = arab, arab + dziwne urządzenie = bomba.

Padlam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 26 lis 2015, 17:48
dzień dobry robaczki :papa: ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 lis 2015, 18:08
Zosia_89, dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 lis 2015, 18:20
Jestem cudotwórcą... niestety.

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 lis 2015, 19:21
Wyszłam na półgodzinny spacer wieczorny, żeby trochę rozładować to napięcie. Poszłam do delikatesów w poszukiwaniu kawy bezkofeinowej (muszę na jakiś czas odstawić prawdziwą) i kupiłam 2 Neski, dobrze, że była, bo poranek bez smaku kawki z mlekiem jest do kitu. Jest mroźno i rześko.
Napięcie trochę opadło, ale w dalszym ciągu trzyma, aż bolą ramiona.
Pobiorę znowu esci codziennie, może uda mi się wrócić do jako takiej, poprzedniej formy.
Jak sobie przypominam, to we wrześniu doktor mówił, że gdyby "coś" się działo, to pobrać ciurkiem i znowu próbować co 2 dni.

Jak tam u Was wieczór?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 lis 2015, 19:23
mirunia napisał(a):Wyszłam na półgodzinny spacer wieczorny, żeby trochę rozładować to napięcie. Poszłam do delikatesów w poszukiwaniu kawy bezkofeinowej (muszę na jakiś czas odstawić prawdziwą) i kupiłam 2 Neski, dobrze, że była, bo poranek bez smaku kawki z mlekiem jest do kitu. Jest mroźno i rześko.
Napięcie trochę opadło, ale w dalszym ciągu trzyma, aż bolą ramiona.
Pobiorę znowu esci codziennie, może uda mi się wrócić do jako takiej, poprzedniej formy.
Jak sobie przypominam, to we wrześniu doktor mówił, że gdyby "coś" się działo, to pobrać ciurkiem i znowu próbować co 2 dni.

Jak tam u Was wieczór?

Witaj. Widzę że aktywny wieczór.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 lis 2015, 20:59
mirunia, No to pięknie sobie radzisz Kochana! Teraz chyba jakaś ciepła odprężająca kąpiel Ci się należy... I Koniecznie ćwiczenia albo relaksacja dodatkowo na obolałe mięśnie. Bardzo dobry pomysł z tym chwilowym odstawieniem kawy, ja też tak robię jak jest gorzej.
Pójdziesz do pracy jutro?

Purpurowy, :lol: W jakim sensie jesteś cudotwórcą?

A ja się toczę... ;) Chłopaki zadzwonili, żebym przełożyła obiad na jutro, bo jakieś promocje są w pobliskiej burgerowni. I wrzuciłam w siebie burgera z wołowinki limousine i mimo że wzięłam pojedynczego, ledwo się ruszam. Teraz popijam herbatkę chai, coby moc przypraw odciążyła mi żołądek. :bezradny:
Jestem obżarta, wyziębiona, zamulona, z lekką telepawką. Idę do wanny i poczytam pod kołderką. Taki mój wieczór, o...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg