Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 lis 2015, 14:40
DarkMaster, cieszy mnie to, że masz energię. ( i omlecik w brzuchu, mniam... ;) ) U mnie nie żeby zaraz dzień modelowy, ale nie narzekam.

acherontia-styx, No widzisz Kochana jakie plusy. :great: Ja chciałam zapisać się do okulisty, to usłyszałam sierpień... :shock:

platek rozy, Wiesz, że trzymamy tu kciuki za Twoje wyniki. Bądź dobrej myśli.
Pewnie, że jedź autkiem, nie ma co się katować skoro świt, jeszcze w taką zimnicę.

Ja po pracy pójdę z psem, zrobię obiadek i jak się zmobilizuję wyskoczę do papierniczego, bo potrzebuje białego długopisu żelowego. Zobaczę, czy mają.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 25 lis 2015, 15:12
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 lis 2015, 15:56
Nabyłem pomelo. Najdziwniejsze jest to, że nie pamiętam, czy już kiedyś je jadłem, czy nie, hmm. :bezradny: Fajne takie, podobne trochę do piłki nożnej.
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 25 lis 2015, 16:13
pomelo jest gorzkie.to taki przerośnięty grapefruit
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lis 2015, 18:00
Bylamw Biedrze , w aptece , w Rossku i nawet do Lidla zajrzalam.
A teraz pozamawialam sobie ksiazki w bibliotece i zjadlam obiad.
Ide zaraz cos poczytac ale wczesniej rozwiesze pranie.

kosmostrada, cyklopka staram sie myslec ze wyniki beda dobre :) Dziekuje :********

kosmostrada do czego bialy zelik? Do Twojego projektu????

Ja zas kolorowalam troszke .Wciagnelo mnie to :mhm:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 lis 2015, 19:28
Witam popołudniowo :D wszystkich miłych bywalców na spamowej!!!

Dzisiaj i ja mam gorszy dzień. Ból głowy rzadko miewam, a dzisiaj od rana mnie męczy...
To za sprawą wysokiego ciśnienia i słońca, które źle na mnie wpływają. Wiem, jestem w mniejszości-lubię śnieg, mróz i pochmurną pogodę. Dzisiejsza mnie rozdrażniła, bez kawy byłam na zbyt wysokich obrotach. Taka natura...

Moje objawy nerwicowe jakby znacznie osłabły, co nie znaczy, że w ogóle ich nie mam. Lęki są, ale pod kontrolą, zawroty głowy również, ale oddychanie przeponowe mi bardzo pomaga. Innych symptomów też nie brakuje, jednak to moi starzy znajomi, dlatego poddają się pacyfikacji :D

Jestem w innym miejscu po prostu, skupiona na sprawach, które wymagają ode mnie zaangażowania, więc inne, mniej ważne drzemią gdzieś :D

Pomelo jest pyszne, pomocne w przemianie materii, więc warto polubić ten owoc...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 25 lis 2015, 19:35
witam wszystkich ;)

nie wierzę... chyba nie doleczyłam się do końca i znów leżę z temperaturą w łóżku... :why:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 lis 2015, 20:31
platek rozy, będzie git :smile: jedno zmartwienie z głowy mniej ;) notabene, długo trzymali Ci te szwy :shock: normalnie się ściąga po 7-10 dniach, z pleców tylko po ok 14.

A ja mojego kardiologa jutro oficjalnie uduszę :evil: przepisał mi dziad lek, którego nie ma w aptece, ani w hurtowniach :evil: obleciałam pół miasta i w końcu znalazłam w jednej aptece, ale tylko jedno opakowanie. Pani powiedziała, że drugie mi sprowadzi, ale nie wie na kiedy skoro nie ma w hurtowni :bezradny:
jak nadal będą takie braki to trza będzie poprosić oddziałową, żeby mi go ściągnęła przez szpital :angel:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 lis 2015, 21:08
Byłam w empiku, posnułam się po h&mie, nic nie kupiłam, ale sobie poprzymierzałam ciuchy. :D
U mnie prószy śnieżek, malowniczo, ale od razu się roztapia.
Właśnie pożarłam grejfruta sweet, a dojrzewa mi kaki. To tak a propos owoców. ;)

platek rozy, si, do moich bazgrołów nabyłam. Przy okazji różową farbkę, a co tam... ;) Chyba zamówię sobie od mensza pod choinkę różne fajne farbki i blok... :105:
Fajnie pobawić się kolorami, odpręża nie?

Zosia_89, wynika z tego, że się nie wychorowałaś. :nono: Ściskam mocno i kuruj się tym razem porządnie Kochana!

acherontia-styx, dobrze że masz opcję sprowadzenia. Mi kiedyś też pani w aptece zrobiła wielkie oczy, jak zobaczyła receptę i koopa, musiałam dygać z powrotem do lekarza na drugi koniec Trójmiasta po coś innego.

misty-eyed, Hej Kochana! Potwierdzasz moją teorię, że trzeba się w coś mocno zaangażować, porządnie zająć głowę, a nasze dolegliwości słabną.

Idę dzwonić do mojej przyjaciółki, bo dziś imieniny Katarzyny. Mamy tu jakąś żeby pożyczyć? Była Infinity, ale rzadko wpada. Jak nas czytasz Kasiu, to wszystkiego najlepszego!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 lis 2015, 21:12
Witam :papa:

Te wszystkie moje napięcia są spowodowane lękiem. Nie mam takich masakrycznych lęków ale te napięcia mają podłoże lękowe :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Sigrun 25 lis 2015, 21:45
Witam wieczorowa pora ;)
Na obiad byl kapusniak :105: a teraz naszlo mnie na slimaczki z ciasta francuskiego z nadzieniem pizzowym...pierwszy raz robilam - pychota !!!!

kosmostrada, ja nie lubie przymierzac ciuchow :hide:

Zosia_89, tak jak kosmo napisala...nie wychorowalas sie

misty-eyed, :*
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 25 lis 2015, 22:35
dobry wieczór! :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 lis 2015, 22:42
Buziolki wszystkim! :papa:

Na konferencji mało nie zezgonowałam z nudów, po czym nie byłam w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy idę na szkolenie z czegoś, co w zasadzie na studiach miałam i na co dzień robie :shock: Potem dopiero się dowiedziałam, że ileś osób muszą skierować na szkolenia i mogę sobie wybrać. To wpisałam się na coś z dyscypliny w grupie i z rozwijania kreatywności podczas nauki języka. Ale i tak czuję, że wylecę z tej roboty za szeroko pojęty nieogar, głównie nie rozumienie co się do mnie mówi. :hide:

W niedzielę idę na bal :angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 lis 2015, 22:59
Jak miło być pachnącym piżamowcem... ;)

Sigrun, Ja się czaję na nowy sweter, bo już mnie znudziły te, które posiadam i muszę poprzymierzać, żeby stwierdzić - boszsz jaka jestem pienkna w tym swetrze... :D

JERZY62, Bo lęk nie musi być konkretny, nie musi być fobią, może objawiać się czysto fizycznie u Ciebie np. napięciami, u innych zawrotami, czy sensacjami żołądkowymi.

Little Red Fox, A czemu piracik dziś w przywitaniu? ;)

cyklopka, Jaki bal, opowiadaj! :105:
S. Beckett

Sortuj wg