Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lis 2015, 13:48
Dzień dobry. Ostatnio troszkę więcej kaski mam, więc się zastanawiam czy nie machnąć sobie kolejnego tatuażu.

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lis 2015, 14:00
kosmostrada, pochwaliłam się i właśnie przyszły chmurzyska i po słońcu. :bezradny:
A w środku z mym słoneczkiem też jest różnie. Wczoraj po południu dopadło mnie silne zmęczenie i bylejakość. Bolały mnie plecy, głowa ciężka, zawroty i od razu nastrój w dół. Dzisiaj też średnio, ale staram się mimo to ogarniać obowiązki.
Jutro mam znowu wyjście służbowe, oby pogoda dopisała.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2015, 14:02
Aurora88, Do kiedy masz te zobowiązania, tzn. kiedy się uwolnisz? Nie możesz pogadać ze swoim mózgiem, że jest to po prostu długie pożegnanie? ;) Że ta pracowita i zaangażowana Aurora zasługuje na takie, bo to był etap w życiu, który mija, a nie należy mu się przekreślenie, czy odcięcie się, bo stanowi jeden z elementów doświadczenia życiowego.

Purpurowy, A która cześć Twojego ciała domaga się tatuażu? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lis 2015, 14:05
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, A która cześć Twojego ciała domaga się tatuażu? ;)

Właściwie to każda. Mam mnóstwo pomysłów w wielu miejscach i nie wiem który najpierw zrealizować.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2015, 14:08
mirunia, Zazdroszczę Ci tych wyjść, u mnie prawie ich nie ma... Może będzie pogoda i oprócz luźniejszego dnia trochę fotonków łykniesz. A kostki musimy wygrzewać, nie ma innego sposobu. :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 lis 2015, 16:52
Aurora88, taka grubsza, dziewczęca, w ładnym kolorze, z pomponem na górze (albo ze zwisającymi uszami). <3
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2015, 17:23
No i proszę , okazuje się, że nie mam żadnej czapki w typie bonzajka. Nie lubię czapek z uszami, nie lubię jak coś mi się dynda na głowie, to i pomponów brak... Lubię proste w kroju na smerfetkę, albo taką jak ostatnio kupiłam z warkoczami. Znaczy nie mam ładnych dziewczęcych czapek... ;)
Po tym ponurym podsumowaniu i dopiciu kawy idę pichcić. Dostałam polędwiczki indycze i podduszę je na ostro z warzywami i sosem z mascarpone.

A tak w ogóle jestem wyczerpana, jakbym tonę węgla przerzuciła. Aż nie chce się wierzyć, że taki temat na terapii tak mnie zmasakrował. W życiu bym nie powiedziala...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 17:30
Wrocilam niedawno i wlasnie pichce chinske jedzonko na obiad.
Bylam na terapii , bylam podbic skierowanie ( mam poki co do konca grudnia bo od stycznia jest nowa pula pieniazkow i mam miec to przedluzone) ustalilam harmonogram pracy --- zaczynam od przyszlej srody.
Wstapilam na warsztaty , posiedzialam do konca czyli raptem ponad godzine bo tyle mi zeszlo z tym podbijaniem gdyz musialam czekac na pania kierownik.

kosmostrada, :********* Kochana a juz lepiej sie czujesz????

mirunia, :********* u mnie slonko wyszlo aczkolwiek pozno ale bylo do konca . Mrozno ale c hyba wole ten mrozik poki jeszcze maly niz ciagly deszcz.
.
Co pichcicie kobietki????

Aurora88 :********* tez kupowalam w tym roku czape :D moja ma uszka w formie pomponow :D a mam jeszcze jedna czape z pomponem puchatym liskowym i ma fajny splot z przodu taki warkoczowy.

Bez czapki juz niestety ani rusz :bezradny:

Purpurowy, bonsai, Hey chlopaki :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 17:31
kosmostrada, o juz widze jak sie czujesz a pisalam posta zaraz jak Ty wyslalas . Ale przynajmniej poprzez trudne tematy i ich przerobienie idziemy do przodu :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 lis 2015, 17:33
Obrazek
Obrazek
Obrazek

platek rozy, :papa: Super, że wszystko zaczęło Ci się układać!
bonsai

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lis 2015, 17:34
platek rozy, cześć.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 lis 2015, 17:40
platek rozy napisał(a):Bez czapki juz niestety ani rusz

Że co? :shock: ja czapki przy temperaturach większych niż -10 stopni nawet nie zaczynam szukać ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2015, 17:55
bonsai, Ta ostania melanżowa - boska. :105: Kcę taką! Nawet pompon bym zaakceptowała.
Niebieska bez emocji, a brązowa wybacz, ale to chyba dla mamy lub babci.

platek rozy, Widzisz, wszystko dobrze się układa Kochana, a tyle nerwów miałaś niepotrzebnych... Zmiana przed Tobą, ale rewelacyjna. Praca - to ona mnie stawia do pionu.
Nie chce mi się szczegółowo opisywać co było na terapii, bo to cały ekran pewnie by zajęło, ale żadna trauma, czy coś. Bardziej rozważania o mojej tożsamości i co moja T. zobaczyła w moim rysunku...

acherontia-styx, No to twarda kobietka jesteś. Przodków z Syberii nie masz? ;) Ja wskakuję w czapkę przy pierwszych chłodach, mam bawełnianą smerfetkę.

Ale piękne zapachy mi się po chałupce rozchodzą... :105:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 lis 2015, 18:00
kosmostrada, no wiem, ta brązowa to tak bardziej dla urody pani na zdjęciu. :105: Z drugiej strony, sama jesteś mamą, a kilka dni temu wróciła koleżanka jasaw, która (jeśli dobrze zrozumiałem) jest babcią, więc dla każdego coś miłego!

W ogóle, to wiele kobiecych ubrań jest takich fajnych, ciepłych, miękkich. Kurczę, niech już święta przyjdą, bo wtedy będzie więcej czasu na ściskanie. :105:
bonsai

Sortuj wg