Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 21:29
ja zaraz będę musiała wyjść na chwilę do sklep, bo się zorientowałam że mleka nie ma :lol:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lis 2015, 21:31
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Co Ty mówisz? Heloł, ale nie poddajemy się na starcie! :time:

Mi chodzi o to, że terapia to swoją drogą, ale mnie jeszcze zapisali do psychiatry w tej poradni, bo powiedzieli że konsultacja jest konieczna jeśli chcę podjąć terapię. Ale nie pójdę do niego i nie powiem "panie doktorze, jest git malina, gra gitara" bo to nie ma sensu. A jak mu zacznę tam smęcić co mi naprawdę leży na sercu (i coraz bardziej na wątrobie) to pewnie znowu mi jakieś badziewie przepisze, czego wolał bym uniknąć i nigdy do tego nie wracać.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 21:35
mnie chcą wysłać na oddział, bronię się rękami i nogami, zaznaczyłam, że jedynie w grę wchodzi terapia indywidualna i pierwsze co wymyśli
"pani koniecznie musi wrócić do leków" :mhm:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2015, 21:57
Little Red Fox, A co ty z mleka będziesz po nocy robić?
Nie chodziłaś jeszcze na terapię?

Purpurowy, Wizyta jest niezbędna do podjęcia terapii, więc trudno idziesz na nią. Gadasz jak na spowiedzi, a co dalej zrobisz to Twoja broszka. Ty podejmiesz decyzję, nikt Ci leków na siłę do gardła nie wepchnie. A będziesz miał dwie sprawy załatwione - będziesz chodził na terapię i bedziesz wiedział, co psychiatra sądzi o Twoim stanie i co Ci proponuje. Możesz branie leków potem też obgadać z terapeutką.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 lis 2015, 22:08
Witajcie wieczorkiem :D

Poniedziałek już prawie minął. Dla mnie, po bezsennej nocy, to był ciężki dzień.
Całe popołudnie przespałam, nie nadawałam się do niczego, więc to było jedyne rozsądne wyjście.
Niedługo wieczorny spacerek :D ...

Pozdrawiam wszystkich zmarzniętych, przeziębionych, wylęknionych!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lis 2015, 22:08
misty-eyed, witaj.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2015, 22:09
misty-eyed, Hej Kochana!!! :papa: Cieszę się, że wróciłaś, brakowało Ciebie na Spamowej! Czaiłam się, żeby Cię dorwać i Ci to natychmiast powiedzieć. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 22:13
kosmostrada, potrzebne jest mleko do kawy na jutro rano, a ciężko się zwlec wcześnie z łóżka 8)
miałam dwa podejścia do terapii, ale oba nieudane, nie wiem już który "terapeuta" był gorszy i kto im dał uprawnienia :hide:

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2015, 22:17
Little Red Fox, O to rozumiem... :D Ja też najpierw kawka a potem dalsza działalność, więc mleko musi być.
To przykre, że tak beznadziejnie trafiłaś. Zrobisz kolejne podejście?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 lis 2015, 22:18
acherontia-styx, co to jest zespół wazowagalny? Czy to poważna sprawa?

platek rozy, Kamilko, jesteś naprawdę bardzo dzielna :brawo: Ciekawe czy zaproponują Ci coś fajnego, coś, co będzie Ci odpowiadało?

Purpurowy, nie rezygnuj, nie poddawaj się, to wielka szansa dla Ciebie!!!

kosmostrada, współczuję Ci i wszystkim zmarźluchom!!! Dla odmiany, to mój czas, czas lepszego samopoczucia, chęci do życia...
A tak w ogóle witam Cię, wróciłam-to ja, jasaw :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 lis 2015, 22:19
kosmostrada, :D :D Ja bardzo się cieszę również...brakowało mi jednak Was. Chociaż w ciągu dnia nie mam czasu, by wpadać na wysepkę, ale wieczorem zawsze znajdę czas :yeah:

Ja od pięciu lat nie piłam kawy, bo źle wpływała na moje tętno, ale ostatnio zatęskniłam tych chwil, kiedy oboje z Mężem zasiadaliśmy z pachnącymi kubkami /ja z filiżanką, bo tak najbardziej smakuje mi :)/. Wymyśliłam więc słabiutki napój kawowy, czyli wsypuję 2 łyżeczki kawy cappuccino i pół łyżeczki prawdziwej kawy...pachnie i smakuje nieźle :)
Ostatnio edytowano 23 lis 2015, 22:25 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 22:20
kosmostrada, nie wiem, trochę mnie przerasta sama myśl o terapii, może jak lęki zaczną doskwierać?

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 23 lis 2015, 22:26
hej hej...
Little Red Fox, chyba kiedyś miałaś nick Calineczka?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 22:32
Śmiercionauta, dawno, dawno temu :mhm:

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg