Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2015, 17:12
No i czemu nic nie popisaliście? :nono:
Mam pół godzinki przed zajęciami, więc myślę położę się na chwilę z kawą i poczytam co tam słychać u spamoludków, a tu cisza... ;)
Coś mi w plecach chrupnęło, a niosłam tylko puszkę psa i drobne zakupy. Nosz... Normalnie się sypię. Za młoda jestem na to! :why:

Liczę na to, że jak wrócę to dowiem się jak tam Wam dzisiejszy dzień minął. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 17:16
ja dzisiaj leniuchuję, postawiłam rosół na gaz, więc nie mogę nigdzie wyjść, więc zostałam w domu... może wieczorem wyciągnę męża na zakupy :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 23 lis 2015, 17:20
Mi minął dzień w łóżku
Widziałam w rozstanie tonik do twarzy siarkowa moc i chyba sobie kupię
W ogóle to byłam w mopsie i założyłam ojcu niebieską kartę
Był i nas dzielnicowy w tej sprawie i teraz ojciec robi nam awanturę po pijaku cały czas
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 lis 2015, 17:31
Witajcie ;)
ja byłam w pracy i cała gama emocji przez te parę godzin się przewinęła. W pewnym momencie się tak wkur****m, że aż się popłakałam z bezsilności :roll: :pirate:
Znowu łażę okablowana :roll: tym razem cały pakiet holter EKG i RR :roll: a doktorek jeden się uparł i powiedział, że mi te holtery EKG będzie zakładał do skutku :roll: suuuper…..
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 23 lis 2015, 17:32
kosmostrada, gdybym niósł puszkę psa, to pewnie też bym zaniemógł. Jak go w ogóle tam zmieściłaś?

Mnie dziś wszystko boli! Nie wiem, może to starość, a może tylko początek reumatyzmu. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Aurora88 23 lis 2015, 17:38
acherontia-styx, nie mam pojęcia o czym piszesz. A te emocje to z jakiego powodu? Chodzi o to co opisałaś dalej? To w takim razie nie rozumiem :P

bonsai, pewnie starość, jak już człowiek przestaje rosnąć to się zaczyna sypać.

Ja piszę jakieś opinie i zalecenia terapeutyczne i mam nastrój depresyjny.
Wiem w czym tkwi problem ale chyba nic nie mogę zrobić.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 lis 2015, 17:41
W szkole się trochę zrelaksowałam, bo pani od świetlicy kupiła książkę ze schematami do robienia wzorków z koralików na druciku, tak że się sama nauczyłam i od razu nauczyłam kilkoro dzieci :105:

W domu oczywiście foch, bo nie byłam w stanie podziękować za coś, co mi było absolutnie do niczego nie potrzebne, a wręcz gdybym coś takiego w domu miała, to i tak bym wyrzuciła :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 lis 2015, 17:43
Czesc Lobuzy :) ja dzisiaj tak sie zle czulam ze zwolnilam sie z pracy i poszlam do lekarza. Mam 7 dni zwolnienia...ale to jest tak jak inni przychodza chorzy do pracy i zarazki rozsiewaja...
Odkad wrocilam leze i spie sobie...a teraz D. Zrobil mi pysznego grzanca i leca ze mnie siodme poty ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 23 lis 2015, 17:48
ja teraz czekam aż małżonek z pracy wróci, bo już zaczyna mnie się samej w domu nudzić, posprzątałam, obiad zrobiłam, poczytałam, pooglądałam i już nie mam więcej pomysłów, a ostatnio i tak się czuję na tyle dziwnie, że szybko mnie wszystko męczy i najchętniej bym się położyła 8)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 lis 2015, 17:50
Aurora88, zdarzają mi się omdlenia. Pomimo sryliarda badań przyczyna była/jest niejasna. Moja oddziałowa w związku z tym zadecydowała, że może by mnie zobaczył lekarz, pracujący u mnie na oddziale, który specjalizuje się w zaburzeniach rytmu serca. No i zobaczył…stwierdził zespół wazowagalny, przepisał lek, no ale zaświadczenia dla lekarza zakładowego już stwierdził, że mi nie wypisze :roll: powód podał z tyłka wzięty :roll: no to się wkurzyłam bo muszę to zaświadczenie donieść do końca miesiąca.
Moja oddziałowa też się przy okazji ciut wkurzyła i będzie go urabiać, żeby mi to zaświadczenie wypisał.

A badanie holterowskie to wymysł innego lekarza ode mnie z oddziału :P nie lubię łazić z tym, bo ono trwa 24h i ani się wykąpać mając to ani wyspać :roll: a tu sobie M. stwierdza, ze będzie robił do skutku, żeby mieć pewność, że w trakcie takiego omdlenia nie występują zaburzenia rytmu serca.

Teraz jaśniej? ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 lis 2015, 18:33
acherontia-styx napisał(a):A badanie holterowskie to wymysł innego lekarza ode mnie z oddziału :P nie lubię łazić z tym, bo ono trwa 24h i ani się wykąpać mając to ani wyspać :roll: a tu sobie M. stwierdza, ze będzie robił do skutku, żeby mieć pewność, że w trakcie takiego omdlenia nie występują zaburzenia rytmu serca.

Teraz jaśniej? ;)

Nie. Po co się tak często myć? :P

Dobra, jadę do pani :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lis 2015, 20:34
Dzien dobry :*******
Wrocilam do domu dopiero po 17 od rana .
Najpierw UP po skieorwanie , gdzie oczywiscie wcale latwo go dostac nie bylo tylko bieganina po 3 pokojach , w ktorym kazdy mowil co innego. W koncu jednak po jakisik dwoch godzinach skierowanie w rece trzymalam ale musialam isc do toalety zwymiotowac z nerwow. Poczekalam , posiedzialam napilam sie wody i patrzac na zegarek ktora godzina sprint do samochodu bo bylam umowiona w Mops i pozniej w Klubie z pania k. Tam wsio pozalatwialam , uprzedzilam ze na zadne inne zajecia plus te jedne w tygodniu z pania K jezdzic nie bede bo nie jestem w stanie miec milion zajec i prace gdyz zdycham psychicznie i poki co musze miec troche spokoju czyli praca i jedne zajecia.
Mam nadzieje ze do niej dotarlo.

Nastepnie okulistka i miilion badan z ktorych jaskra wykluczona z a to mam najprawdopodobniej zwyrodnienie siatkowki :shock: w styczniu mam jeszcze dodatkowe badania porobic zeby to potwierdzic.Wtedy tez dowiem sie co z tym zrobic. Esh malo w panike nie wpadlam jak mi pozakraplala oczy dwa razy ---- dziwnie piekacymi kroplami.

Za to namietnie mdlalam w glowie w kazdym pokoju w ktorym bylam w UP.

Ale nic , zyje , jestem zmeczona na maxa i ide zaraz sie kapac i myc glowie.

Milego wieczoru.

Jestem Wojowniczka Xena!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lis 2015, 21:19
Już żałuję że się zgłosiłem do poradni leczenia uzależnień.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2015, 21:27
A ja po zajęciach, wypluskana i siedzę sobie pod kołderką w moim leisure siut.
Musiałam wskoczyć do wanny, bo tak wymarzłam, a przeszłam tylko do samochodu i na fajeczkę. Nie wątpię, że już rok temu, skarżyłam się, jakim jestem zmarźluchem i jak nienawidzę zimnicy. ( no chyba że w Alpach cudny prawdziwy "suchy" mróz ;) ) Oficjalnie rozpoczynam sezon puchówkowy! O!

A Wy bidulki osłabieni, obolali, chorzy, poddenerwowani. Ech, co za czas...

Sigrun, Kuruj się Kochana! Widzę , że jesteś pod dobrą opieką... ;)

platek rozy, No wojownicza księżniczko, brawo! Jaki następny krok, czy wiesz kiedy idziesz do pracy?

Aurora88, Mam wrażenie, że czasami walka z naszymi stanami to jak kopanie się z koniem. Lepiej przeczekać wg zasady, którą mam zapisaną w moim notesiku - Bywają dni dobre, ale bywają też złe. I te też muszę przyjąć za własne.
( komuś to ostatnio cytowałam na pw)

bonsai, Bonzajku to nie starość , to Twoja "ukochana" pogoda. Z wiekiem kostki coraz mniej ją lubią.
Jak masz w domu koc z czystej wełny to się zawiń, wygrzej się w wannie i będziesz jak młody Bóg... ;)

Purpurowy, Co Ty mówisz? Heloł, ale nie poddajemy się na starcie! :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg