Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lis 2015, 23:00
misty-eyed, a już myślałam, że ktoś nowy ;) Trochę nam ciebie brakowało.

No, mieliście mnie poganiać z gitarą i gimnastyką :nono:

Trochę mi brzuch nawala, ale kto dzisiaj honorowo zjadł całą patelnię brukselki, a wczoraj preparat do użytku zewnętrznego robiony na zajęciach...

Tak czytam dzisiaj Spamową i dochodzę do wniosku, że wy macie normalny stosunek do wielu spraw. Ja na przykład dzisiaj miałam chęć znaleźć nazwisko i adres kompozytora muzyki do "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa", żeby wystosunkować do niego pismo z wyrazami nienawiści i życzeniami wielu groźnych chorób oraz opieprzyłam kogoś na fb za nieodmienianie liczebników :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 22 lis 2015, 23:05
cyklopka, jak gimnastyka dzisiaj? ruchy ruchy!
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lis 2015, 23:08
platek rozy, witaj Kamilko... ja jestem szczęśliwa, że wrócilam, warto, choćby dla tak miłego powitania!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lis 2015, 23:09
cyklopka, dobrze, że choć trochę :roll:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lis 2015, 23:18
Ech, potrzebuję korepetycji z bycia miłą :oops:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 22 lis 2015, 23:21
cyklopka napisał(a):Ech, potrzebuję korepetycji z bycia miłą :oops:

Każdy jest niedoskonały i czegoś mu brakuje... ;)

Ja to bym chyba potrzebował korepetycji jak być mniej miły.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lis 2015, 23:28
misty-eyed, Aniu, nie miałam bólu głowy, tylko samą aurę oczną, 2 razy mnie dzisiaj dopadła. To były takie zygzaki po lewej stronie, jakby w lewym oku, migoczące, oraz częściowy zanik widzenia tym okiem. Trwało ok. 15min. i wpędziło mnie w lęk.
Są takie aury migrenowe bez bólu głowy, zdarzyły mi się cztery razy. Poczytałam o tym trochę dzisiaj, bo się zmartwiłam nieco.
Nie byłam jeszcze z tym u lekarza.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 22 lis 2015, 23:36
Aurora88 napisał(a):cyklopka, jak gimnastyka dzisiaj? ruchy ruchy!

hehe dobre :D
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lis 2015, 23:42
filip133, wybacz, że tak wprost, ale chyba cierpisz na to, co moja, ekhm, od zeszłego tygodnia już jej przyjaciółką nie nazwę... Dostawała nieraz kopa w d... od ludzi i nie mogła zrozumieć, dlaczego oni nie są dla niej mili, skoro ona jest miła i za przyjaciół ich uważa. A zagłaskiwanie kogoś, bo się ma niezaspokojoną potrzebę akceptacji miłe nie jest. Nie mówię, że ja nie potrafię zagłaskiwać, bo potrafię, że hej, ale staram się nie. Ale teraz się przyłapałam, że z okazywaniem ludziom zainteresowania to krucho i cienko.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 22 lis 2015, 23:53
Ja z kolei potrzebuję korepetycji z "ludzie mogą mnie nie lubić i świat się nie zawali" :?

Moja terapeutka sobie ze mnie podśmiechujki robiła, że studiowałam kierunek który wybitnie potrafi wytłumaczyć każdą ludzką niedoskonałość i zostałam genialnie przeszkolona w zakresie wybaczania wszystkiego, co tylko możliwe.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 22 lis 2015, 23:55
Aurora88 napisał(a):Ja z kolei potrzebuję korepetycji z "ludzie mogą mnie nie lubić i świat się nie zawali" :?

O tak, ja chyba też :P

cyklopka, tak, tak, o to właśnie chodzi... Chyba próbowałem wcześniej to przekazać, że tak jest, ale może w zbyt złe słowa to ubrałem...

Spamowa wyspa

przez filip133 23 lis 2015, 00:02
Ja to za dużo żyję jakimiś idealizacjami, bardziej tak jakbym chciał żeby było, a nie realiami rzeczywistego świata... Kiedyś jedna moja psychiatra mi powiedziała, że moja depresja bierze się stąd, że za mało rzeczy ze współczesnego potrafię zaakceptować.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 lis 2015, 00:16
cyklopka, ależ nie byłaś niemiła...!

Wróciłam ze spaceru...było chłodno, przyjemnie, cicho - lubię!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 lis 2015, 00:40
Aurora88, ja dopiero uprzejmie zaczęłam zauważać, że niektórzy mnie lubią, nawet ich niemało. Dawniej to mi się wydawało, że z jednej strony muszę sobie zasłużyć, a z drugiej zaś strony to nic ode mnie nie zależy tylko od nich. Teraz mam czystą kartę i uczę się budować relacje od nowa. Ale brakuje mi takiej energii, co niektórzy mają, że się interesują i okazują to, ogólnie są na bieżąco, wiedzą co u kogo słychać.

Na terapii uczę się takiej rzeczy, mam prawo mówić o wszystkim, prosić o cokolwiek, a ktoś ma takie samo prawo odmówić, a ja się mam nie posypać. Proste? 8)

filip133, no jak ja wszystko analizowałam przez pryzmat własnych wyobrażeń a nie faktów i realnych możliwości to byłam w głębokiej i ciemnej.

Dobra, gitara pograna, jeden kawałek jest w zasadzie gotowy, pamiętam i tekst, i kolejność chwytów.

Gufka umyta, muszę się jeszcze przepakować, przygotować ubranie, sprawdzić rozkład autobusów, najgorszy moment dnia :-|
I Miss Forum

Sortuj wg