Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 lis 2015, 17:52
Dlatego mnie sie na Spamowa coraz mniej chce wchodzic. :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 lis 2015, 18:07
Gotuję gar fasolki po bretońsku. Ostatnie chwile świeżo łuskanej fasolki. W końcu jestem fanką dań sezonowych, jak profesjonalny miszcz kuchni. ;)
Jak mojego pana na ryneczku spytałam czemu fasola taka droga, to podobno nie udała się w tym sezonie i po prostu nie ma. Więc jak gdzieś jeszcze przyuważycie na straganach tą świeżo łuskaną, to korzystajcie.

bonsai, Znaczy już świątecznego słodycza pożarłeś? Ja się ostatnio skusiłam na mikołajka z goplany - uwielbiam.

Mam taki tematyczny obrazek spróbuję wkleić.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 20 lis 2015, 18:20
kosmostrada, dobry obrazek. :smile: Nie wiem, czy to był świąteczny przysmak, w sumie nie pomyślałem o tym, a może być coś na rzeczy. Tylko czemu ten lizak ma kształt laski? W zasadzie miał, bo już go jakby nie ma.
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chmurka66 20 lis 2015, 18:28
dlatego znikam , po co mam Wam humor psuć
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez Infinity 20 lis 2015, 18:39
chmurka66 napisał(a):omg ja nie mam nawet matury i jestem zadowolona z wykształcenia które mam, chociaż wolałabym inne technikum kończyć

Ok, jednak ludzie są różni i mają różne potrzeby, priorytety i ani w jednym ani w drugim nie ma nic złego.

Miałaś w życiu ciężko, pod górkę , ale ktoś inny również. Niektórzy mogą mieć przeciwnie, bogaci rodzice, jedynaczka. Z pozoru idylla, dla ubogich dzieci co mają nawet owoce od święta. Rodzice takich dzieci stawiają dziecku wysokie wymagania, uczą że nie może popełniać błędów, poniżają. Takich rodzin niestety jest coraz więcej. Kończą oczywiście studia, ale żyją w przekonaniu że są głupie gorsze. Scenariuszy można pisać bez końca. To że miałaś ciężko nie czyni Cię nikim wyjątkowym.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 lis 2015, 18:50
bonsai, Bonzajku, wszak w kształcie laski to pewnikiem świąteczny.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 20 lis 2015, 18:59
O, no taki był. :105: Czyli pozostało mi lekko się zawstydzić, że nie kojarzę laski ze świętami. Pewnie to dlatego, że zabiłem w sobie wewnętrzne dziecko! :roll:

W ogóle to mam dzisiaj taki sprytny plan. Aby nasycić swoją rozrywkową naturę planuję przespać z 10 godzin, snem ciągłym i odprężającym. Ciekawe czy się uda.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 20 lis 2015, 19:08
bonsai, sen to nie rozrywka ;)

kosmostrada, kiedyś robiłam słodkie sanie z wykorzystaniem takich lasek :)
Obrazek
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez bonsai 20 lis 2015, 19:19
Zosia_89, każdy bawi się tak, jak umie. :bezradny: Dobrze, że wróciłaś, nie wolno się tak izolować od radosnych, spamowych fluidów. :papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 lis 2015, 19:21
bonsai napisał(a):O, no taki był. :105: Czyli pozostało mi lekko się zawstydzić, że nie kojarzę laski ze świętami. Pewnie to dlatego, że zabiłem w sobie wewnętrzne dziecko! :roll:

Za naszych czasów nie kojarzono amerykańskich cukerków ze świętami, bo ich u nas nie było, koniec :mhm: :oops:

platek rozy napisał(a):byla to moja pasja ---archeologia srodziemnomorska

O matko, a ja się wymądrzam z jakimiś mumiami i Anubisami :hide:

Spódniczka fajna :great:

Mało nie skonałam w pracy z tytułu zaziębienia, bo mnie głowa zaczęła boleć i wszystko podskórnie, robiliśmy ćwiczenia ze słuchu, dzieci się darły i jeszcze wiercili w skrzydle budynku, które już nie należy do szkoły. Poległam i musiałam zrobić przerwę :hide:
Potem mi koleżanka dała paracetamol z kodeiną i kofeiną, i na ostatniej lekcji się czułam jak w chmurce jakiejś, nawet Mati próbował być grzeczny :shock: wyczaił, że mam książkę w torbie i wyjechał mi "Pani jest pierwszą dziewczyną jaką znam, która czyta o Star Warsach" :105:
Ja to mam czym zaimponować drugoklasistom :oops:

Potem zostałam napadnięta przez dyrektora, że nie robię tego, o co mnie prosi :zonk: Jakby mówił normalnie, to może bym wiedziała. Bo powiedział, że się "musimy spotkać" :bezradny: No to myślałam, że przyjdzie do mnie na hospitacje, a nie że ja do niego do gabinetu. No to we wtorek jestem na dywaniku :uklon:

Chciałam zwiać ze sprawdzianu z chemii analitycznej, ale koniec końców:
a) zaczekali na mnie ze sprawdzianem, a przyszłam kiedy bądź, bo piłam herbatkę i byłam jeszcze w papierniczym
b) trudność sprawdzianu była symboliczna
c) poszliśmy do domu, bo nie było soczewek do aparatury
Sprawdza się polskie porzekadło: "Miej wy!%&ane, a będzie ci dane".

Kupiłam niebieski papier do rysowania, jeden bardziej jaskrawy, jeden bardziej liliowy. Mam pomysł na dwa rysunki, bardzo mi się chce, kreda świerzbi, ale się muszę uczyć :-| :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 20 lis 2015, 19:28
bonsai, jestem trochę ciężkim przypadkiem pod tym względem ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 lis 2015, 20:21
Bez sensu. Kolor niebieski ma tyle odcieni, że te papiery co kupiłam nijak się nie mają do tła obrazka/zdjęcia, na którym chcę się wzorować :bezradny:

37,6*C, wzięłam aspirynę, jak rano będę miała temperaturę to chyba nie pójdę na zajęcia, chociaż to słaba opcja, bo tam duuuużo piszemy, no i laborki czeba odrabiać :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 20 lis 2015, 20:32
cyklopka, za naszych czasów, ech, jak to brzmi! Minionków też nie było, ale je lubisz mocno. :>

Czyli Solpadeine wcześniej wzięłaś, powiedzmy sobie to wprost!
bonsai

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 lis 2015, 20:33
Bry wieczor :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg