Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 lis 2015, 13:17
w tym roku zębowe potrzeby są ogromne

Spamowa wyspa

przez Aurora88 20 lis 2015, 13:32
filip133, no jasne, jak byłam na studiach też mi imponowały bardziej osoby które się uczyły. Tylko teraz dla mnie to i tak bez znaczenia, co studiowałam. Mój brat nie uczy się, nie chodzi do szkoły, spasował i ok. Siedzi w domu i uczy się programowania.
A Ty co studiowałeś Filip, bo nie pamiętam?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 20 lis 2015, 13:49
W Kielcach poszedłem na geografię, ale od drugiego roku miałem specjalizację turystyka, a na magisterkę poszedłem do Warszawy na geografię turyzmu.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 20 lis 2015, 13:51
Eh znowu mi wstyd, bo się za bardzo pośpieszyłem w znajomości z kimś, w wiadomościach priv, zacząłem za dużo pytać i za dużo pytać, bo już się rozmarzyłem że może się udać z tego dobra znajomość, kolejna fajna osoba poznana przypadkiem, ale jak zwykle zacząłem zawalać wszystko, nie umiem nawiązywać kontaktów z ludźmi....
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 lis 2015, 14:06
filip133, Mam nadzieję, że dotyczy Ciebie powiedzenie - uczymy się na błędach... ;)

Pies ma przewlekłe zapalenie ucha... :( Wet powiedział, że nie wie jak ten pies funkcjonował, bo gdzieś od miesiąca potwornie go boli, a ten twardziel nic po sobie nie pokazał. Przyszliśmy z nim w ostatniej chwili... Jutro znów idzie na czyszczenie ucha, zastrzyk i po kropelki.

Muszę iść po jedzenie dla niego, nie wiem, czy go brać , bo leży nadragowany przeciwbólowymi. Czy będzie jakiś tydzień w naszym domu, gdzie nikt nie będzie chory czy obolały... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 20 lis 2015, 14:09
Spotkałem dziś Justynę lat 37,siostra cioteczna Magdy.Z Justyną był spacer.

Spamowa wyspa

przez chmurka66 20 lis 2015, 14:12
u mnie znowu masakra
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 20 lis 2015, 15:11
Wróciłam, wsio załatwiłam :yeah: w poniedziałek rano jak będę w pracy skonsultuje mnie kardiolog 8) bo oddziałowa dzwoniła mi powiedzieć, że z nim rozmawiała i że mam przytargać dokumentację medyczną 8) skierowanie też załatwiłam, ale mój rodzinny i tak nie jest normalny…jak ze mną rozmawia to nigdy nie wiem czy mówi poważnie czy sobie jaja robi :P

Aurora88, no tylko są zawody, w których bez studiów nie masz szans na pracę ;)

kosmostrada, jak to mówią: jak nie urok to przemarsz wojsk... :bezradny:
ja kupiłam masło orzechowe, ale po syrop klonowy też się chyba wybiorę jeszcze :P mówisz, że dobry?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 20 lis 2015, 15:16
Aurora88 napisał(a):Denerwują mnie ludzie, którzy na komentarz o likwidacji Erasmusa reagują komentarzem, że wszyscy i tak tam jeżdżą się bzykać i chlać. Erasmus-orgazmus. Taaa.

Aurora88, ja mam 2 koleżanki, które wyjechały na Erasmusa. Obie po ukończeniu studiów dostały tam pracę za granicą i zostały w tych krajach, do których pojechały. Jedna nawet znalazła tam miłość swojego życia :105: A akurat wcale nie studiowały jakichś kierunków, po których tu w Polsce miałyby pracę zapewnioną.
Jak ktoś chce wykorzystać Erasmusa to zdobycia doświadczenia, nauczenia się czegoś itp. to wykorzysta. Jak ktoś jedzie się tylko zabawić to już jego sprawa ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 20 lis 2015, 15:20
Super że załatwiłaś :D
Podziękuj za buziaka którego Ci dałem na powodzenie :P Hehe xD

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 20 lis 2015, 15:22
Aurora88 napisał(a):jak byłam na studiach też mi imponowały bardziej osoby które się uczyły.

Też tak kiedyś miałam. Jednak kilka przedmiotów na moich studiach pokazało, że osoby, które teoretycznie miały same 4 i 5 kują na blachę a jak przychodzi co do czego leżą na najprostszych rzeczach. Przykład: egzamin z ratownictwa medycznego. Ja przeczytałam tylko raz wytyczne odnośnie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych i zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych, koleżanka kuła, że praktycznie umiała całe te 60 stron wytycznych na pamięć. Poległa bo wykładowca w pytaniach nie użył pełnych nazw podstawowe/zaawansowane zabiegi resuscytacyjne, tylko skróty BSL i ASL i pomimo, że umiała wytyczne na pamięć, poległa bo nie wiedziała, które są które.
I jeszcze kilka takich przykładów mogę podać ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 20 lis 2015, 15:25
U mnie były osoby które rzeczywiście miały inteligencję i nie leżały na najprostszych rzeczach :) Ja sam, może nie miałem jakichś stypendiów za średnią ocen i nie we wszystkich mi szło naprawdę dobrze, ale raczej w tej czołówce byłem i często się inni po jakąś pomoc do mnie też zwracali.. :p

Spamowa wyspa

przez chmurka66 20 lis 2015, 15:27
omg ja nie mam nawet matury i jestem zadowolona z wykształcenia które mam, chociaż wolałabym inne technikum kończyć

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 20 lis 2015, 15:33
filip133, ja może i miałam stypendium rektora i stypendium prezydenta miasta na licencjacie, oceny też miałam dobre, ale uczyłam się bardzo mało. I do dzisiaj pamiętam jak przy stypendium prezydenta miasta część dziewczyn ode mnie z grupy była obrażona, bo pomimo, że one miały lepszą średnią ode mnie stypendium dostałam ja, a one nie. Z tym, że komisja oprócz na średnią, patrzyła też na działalność na rzecz uczelni. No a że ja byłam w samorządzie, w senacie uczelni, zaangażowałam się w akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku na rzecz jednego studenta z naszej uczelni i kilka innych akcji to komisja postanowiła mi przyznać stypendium a nie osobą, które tylko siedzą w domu i się uczą, a nie wykazują żadnej innej aktywności 8)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg