Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lis 2015, 22:14
No ja też właśnie nie mam takiej postawy "kup mi to", "załatw mi tamto"...

A oni i tak kupują i załatwiają dużo rzeczy :bezradny: Ale nie tylko mnie, oj, nie tylko mnie.

Swoją drogą, psychiatra pyta, czy po zwiększonej dawce neuroleptyka dalej mnie denerwuje muzyczka z "Ojca Mateusza", a tu brak zmian, mam ochotę sobie uszy wyłupić :silence:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 22:21
filip133 napisał(a):rodzice się martwią i skoro kochają syna, to starają się sami mu pomagać i otaczać opieką.

Zgadza sie...nikt nie napisal ze zle ze Ci pomagaja ale nadopiekunczisc nie jest wskazana. Bo wieksza krzywde tym Ci robia niz pomagaja. W wieku 27 lat pewne sprawy zalatwia sie samemu.
Na prawde zaczynasz strasznie przypominac mi mojego brata...
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:23
A ja wyplumkana , wypachniona balsamem , rane i moje odparzenia po plastrowe wietrze i sobie jednym okiem ogladam "Gwiezdne wojny" drugim czytam WAs . Ale cos od kiedy wyszlam ze szpitala stale jestem senna!

Zosia89 co to sie podzialo ze taki avek smutny?:*******

cyklopka, tulam Cie w tym zaziebieniu :********

A ja WAm powiem tak ze od kiedy moja mama zmarla czyli jak mialam 17 lat to jestem samodzielna bo nie mialam wyjscia. Czasem mi sie marzy jak jestem zmeczona natlokiem spraw , zeby tak ktos za mnie cos zrobil czy zalatwil ale dochodze do wniosku ze pewnie bym sie rozleniwila i jednak swoja samodzielnosc cenie.

filip a Ty po prostu mozesz rodzicom powiedziec zeby tez i dali Ci wiecej swobody jesli idzie o takie sprawy b o w sumie o swoje zdrowie to raczej wolalabym sie sama dowiadywac niz zeby to robil za mnie moj tata.Owszem moge isc z kims ale to ja jestem glowna zainteresowana i to ja mam wiedziec co i jak.

Poza tym kobiety cenia samodzielnych facetow 8)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lis 2015, 22:27
Sigrun, myślę, że za dużą wagę przywiązujesz, nie każda drobna przysługa musi być rozpatrywana w świetle szeroko pojętej odpowiedzialności za to, żeby ktoś stał się samodzielny.

platek rozy napisał(a):Poza tym kobiety cenia samodzielnych facetow 8)

No to akurat prawda :105:
Z tym, że potem powiedzą włANczać i już nici z tego wrażenia :P
Ostatnio edytowano 19 lis 2015, 22:31 przez cyklopka, łącznie edytowano 2 razy
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 22:27
Pewnie rzeczy załatwiam sobie sam. Przecież nie wszystko robią za mnie.
Oj napisałem tylko że tata ma numer do ortopedy, bo dostał od jakiegoś klienta, a ja nie mam tego numeru i już wielka tragedia, już robię coś źle i coś jest nie tak... -.- Ojciec jest taki, że jak on sobie coś umyśli to tak ma być i koniec. On ma numer i załatwia to co trzeba i koniec, mi go nie da. Mama chciała sobie telewizor do sypialni kupić, to nie, afera w domu, pieniądze wyrzucane w błoto, a on chciał kosiarkę kupić, to kupił za 1700 zł i tyle. Nic nie poradzę na charaktery rodziców :P

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 19 lis 2015, 22:29
platek rozy, ja jak wyszłam ze szpitala kilka lat temu też wiecznie śpiąca chodziłam i nawet kładłam się o 21:00 :lol:
teraz jestem okrutnie przemarznięta, od kilku dni mam podwyższoną temperaturę i czuję się zmęczona, wypluta i nie wiem czy to wynik stresu, czy coś jest na rzeczy...

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 22:30
Ja mam bycie upartym po tacie... Tata chciał żebym szedł na studia do Stalowej Woli, żeby blisko było, ale ja się uparłem że do Kielc i koniec, poszedłem do Kielc... :P Ja zostałem ateistą i koniec, do kościoła nie chodzę... xD
Też nie chcę ciągle konfliktów wywoływać o wszystko.
Zresztą byłem samodzielny na studiach i co? Skończyłem pod metrem. Rodzice też muszą się oswoić przez jakiś czas jeszcze z tą moją samodzielnością i zaufać, że już nic złego się nie stanie, żadne próby samobójcze...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:34
Little Red Fox, moze Cie lapie jakies chorobsko? w sumie ja nawet w wielkim stresie potrafilam miec wyzsza temperature wiec piernik wie od czego to.
:bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Aurora88 19 lis 2015, 22:34
Sigrun, każdy z nas ma inny punkt odniesienia.
Moi rodzice mnie mieli wybitnie w pompie więc jakby mi teraz tatuś wyskoczył z opiekuńczymi gestami to by był postęp w stronę przywracania nam ról rodzinnych (on by był moim ojcem a ja jego córką - nie na odwrót) i ja bym to przyjęła z aprobatą :great:
Może Ciebie to tak irytuje bo cośtam innego masz w głowie i w przeszłości :bezradny:

cyklopka, ja tam przeczytałam to samo co Filip... :P

Purpurowy, a cóż się stało? ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:35
filip133, ale nie mozesz kwitowac ze Twoja samodzielnosc doprowadzila do wypadku bo takie myslenie to herezja.... Wypadek sie moze zdarzyc kazdemu i wszedzie!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lis 2015, 22:36
Aurora88 napisał(a):Purpurowy, a cóż się stało? ;)

No właśnie sam nie wiem. Strasznie się mnie ostatnio pieniądze trzymają, mimo że wydaję tyle co zawsze. A to wszystko zaczęło się jak powiesiłem sobie w pokoju wizerunek Żyda liczącego pieniądze. Przypadek?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:37
Purpurowy, hihi to ja tez poprosze takiego Zyda pienieznego , bo mnie sie wybitnie nie trzymaja .

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 22:38
Aurora88 napisał(a): cyklopka, ja tam przeczytałam to samo co Filip... :P

Hahaha, fajnie, nie tylko ja miewam takie skrzywione myśli :D

platek rozy napisał(a):filip133, ale nie mozesz kwitowac ze Twoja samodzielnosc doprowadzila do wypadku bo takie myslenie to herezja.... Wypadek sie moze zdarzyc kazdemu i wszedzie!

Ciekawe ilu ludzi walnęło metro i jakby to inni rodzice przyjęli... xD

Spamowa wyspa

przez Aurora88 19 lis 2015, 22:39
filip133 napisał(a): już wielka tragedia, już robię coś źle i coś jest nie tak... -.-

Filipie, stop! :time: nie zapędzaj się dalej z tymi myślami! Ja zapytałam lekko prowokująco, ale spoko, spoko, przepraszam jeśli poczułeś się osaczony ;) Nie uważam, że robisz źle albo że jesteś niesamodzielny, bo Cię tak dobrze nie znam :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg