Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 18:00
kosmostrada, mialam taka sama chec ucieczki jak i Ty :D :P

Ja zawsze walcze w koncu , bo miewam i zle dni i mysli i wtedy mi sie nie chce starac bo trace z oczu nadzieje.
Ale oczy trza pomalowac ( zawsze je maluje bo to taki moj wyznacznik ze jeszcze mi zalezy) cyc wypiac i isc z tymi lękusami w Krakow. No bo co tu innego poczac?
Ostatnio edytowano 19 lis 2015, 18:03 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez chmurka66 19 lis 2015, 18:02
Platekkręgosłup też mam w kiepskim stanie ale nie łącze tego z deprecha
Takie tam nie zawsze jestem grzecza pacjentką
kosmostrada to nie bardzo mnie pocieszyłaś

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 18:04
chmurka66, moj mial wplyw na moje lęki bo ja mialam od szyjnego 9 miesiecy zawroty glowy i od tego tez balam sie wychodzic z domu . Wiec zalezy ktory odcinek i jakie objawy :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chmurka66 19 lis 2015, 18:09
lędzwiowy i piersiowy jest krzywy i mam problem z przebywaniem w jednej pozycji
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 18:10
chmurka66, rozumiem bo tez miewam takie stany z szyjnym jak dyzo pracowalam przy kompie ale najgorsze mialam zawroty bo caly swiat mi wirowal jak na karuzeli .. 9 miesiecy --- konia pociagowego by powalilo.

:?

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 lis 2015, 18:15
kosmostrada, bynajmniej. Postanowiłem ostatnio polatać i jest mi dobrze z tym :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2015, 18:19
chmurka66, To pozwala zachować czujność. Ja po pierwszym epizodzie, wylazłam dzięki prochom, ale nic w moim życiu tak naprawdę nie zmieniłam. Po kilku latach dostałam drugie ostrzeżenie i teraz bardzo pracuję nad sobą, chodzę na terapię i cieszę się każdą lepszą chwilą. Depresja jest sygnałem od organizmu - coś jest nie halo, zrób coś z tym.
Każdy powinien kontrolnie chodzić do dentysty, ale czasami dopiero nieznośny ból zęba nas mobilizuje do wzięcia się za temat.

takie tam, Niegrzeczny ptaszek... Tylko za Ikara nie rób... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 lis 2015, 18:34
...
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lis 2015, 18:49
Wywołana do tablicy zgłaszam się! :papa:

platek rozy, kosmostrada, hej Dziewczynki:***** Kosmuniu, Ty pod kołdrą, a ja pod puchatym kocem, z kawusią i lapkiem. :D Niedawno tak zaczęło lać, a miałam otwarte okno w kuchni, więc dochodził do mnie odgłos deszczu i silnego wiatru, że aż wstałam zobaczyć co się dzieje... :shock: a tam sikawica! A cały dzionek świeciło słoneczko i gdyby nie wiatr, to pogoda cymes!
Ugotowałam gar zupy zimowej, taka fasolowa z czosnkiem i majeranem, na żeberkach. Pycha! Żeberka wyjęłam, obsmażyłam i dodałam miodu, duszonej cebuli i jeszcze trochę się duszą, zaraz przyprawię koncentratem pom. Ot, mam tradycyjną wyżerkę. :D

Płatuś, czuję, że powoli dźwigasz się do góry :great: te złe dni miną, staniesz znowu na nogi... chcieć to móc!
Nie wspominaj Kochana tego, co było. Snuj plany, patrz w przyszłość i ciesz się dobrymi chwilami przy kominku. :great:

takie tam, witaj ponownie na Spamowej... gdzieżeś to bywał?

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 18:57
Dzien Dobry. Przed praca bylam z psami na spacerze... Mysle Se...ale cieplo, widac powolny wschod slonca...nie wieje. Wrocilam do domu.. Robie kawe...a tu kurfa znowu ciemno i napieprza deszczem... No i pizdzi niemilosiernie...rewelacja normalnie. No nic do pracy jakos trzeba dotrzec...

mirunia, o ja !!!! To ja wpadam i na zupe i na zeberka :mrgreen: w zamian przywioze kuraka i krolika :mrgreen:
A i mam jeszcze nalesniki ze szpinakiem :P
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2015, 19:02
mirunia, Hej Kochana! No to obiadek pierwsza klasa! Chociaż troszku tej pogody miałaś. Mi kocyka było mało, tak wymarzłam dziś na spacerze z psem po pracy.
Bardzo się cieszę, że się dobrze czujesz. Aż mam banana. :D

A ja z narażeniem życia wyskoczyłam po cebulę do spożywczaka. Jakaś masakra, cały czas słychać wozy na sygnale... :zonk: Jakimś zapisanym w genach odruchem złapałam mąkę, bo to nie wiadomo, co będzie, trza robić zapasy... :shock: Oczywiście martwię się teraz o chłopaków. Idę obiad przygotowywać na zajęcie myśli.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2015, 19:04
Sigrun, U mnie było to samo, z samiuśkiego rana zapowiadało się cudnie, a tu jakiś total, aż strach nogę wystawić.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lis 2015, 19:06
Sigrun, super, wpadaj, zapraszam!!! :mrgreen: no mówię Ci palce lizać! :D
Weź koniecznie królika i te naleśniki z zielskiem, bo uwielbiam... :D W taką pogodę zrobimy sobie ucztę, jakieś winko też się znajdzie. :great:

A tak a`propos kręgosłupa (bo pisały Dziewczynki) to jestem nasmarowana Viprosalem i wygrzewam się pod kocem. Ta "żmija" pomaga.

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 lis 2015, 19:10
mirunia, tu i tam - gotowałem, robię sery i inne takie. Reszta bez zmian... Jakiś czas posiedzę z wami ;)
takie tam

Sortuj wg