Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 15:58
kosmostrada napisał(a):A w ogóle, to nie wiem, czy jestem w stanie udźwignąć ten ostatni ton Spamowej... :bezradny:

Pomogę Ci dźwigać... :P

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2015, 16:08
Dzien dobry Kochani:********
Ja niedawno wrocilam z terapii i z miasta . Poobnosilam swoje lęki po sklepach . A ranek dramatyczny :hide: takie lęki ze mnie az przyduszalo i rzezilam jak astmatyk. Do tego na terapii wpadlam w panike jakz aczelam zas zaglebiac sie w problemy z pania K. T jednak stwerdzila ze tydzien z zaswiadczeniem dla mnie zaczeka i zobaczymy jak sie bede czula ale nie wroze sobie lepszego samopoczucia. Wiem ile u mnie trwa wygrzebywanie sie z dna.

Pozniej w sklepie zas malo ataku nie dostalam a achcialam kupic tylko kawalek kurczaka :roll: tak mnie odrealnlo w momencie ze mialam wyjsc.No ale nie wyszlam.

Nastepnie byly za darmo w kosmetycznym robione pazuraski hybrydowe i pomyslalam a moze sie zapisze na takie , cos mi sie od zycia nalezy ... i weszlam odwaznie do srodka i coz , nie bylo juz terminow :P
Za to otwarli nowa cukernie na placyku i byla degustacja ciast i pomyslalam a ciul z moja fit dieta i tak schudlam ostatnio to sobie wezme kilka i pojadlam ciasta bounty i ambasadora.

Podsumowujac --- samopoczucie jak idz stad i nie wracaj. herezji pelna glowa , paranoje nowe nastapily i ogolnie to bym siebie w kosmos wystrzelila.

Ale uwaga , uwaga!!!!!!!!!!!!!!! --------> Pani k wczoraj skierowanie wyslala bo dzis zadzwonila pani z UP i powoedzala ze z wczorajsza data skieorwanie do nich przyszlo .....No i pytla a kiedy mam czas zenby je sobie odebrac , umowilam sie na czwartek bo jutro ide do kontroli mojej rany i pecherza .., A i wg pani K mam tylko trzy dni na odebranie skieorwania i zrobienie badan a wg UP mam na to dni 30. I kto tu jest pomylony???? :roll: :roll:

Teraz tylko musze jakies czary mary zrobic zeby lekow sie pozbyc i wmiare dac rade isc do pracy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 16:15
platek rozy, oj Kochana trzymaj się cieplutko :***** Muszą Ci minąć te złe stany, jak dziś i będzie lepiej... Zrelaksuj, się odpocznij, zajmij się czymś ciekawym i radosnym Kamilko... :) :*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 16:44
Platek rozy, pomyśl, że praca może i leczyć :great:

Wybaczcie, że ja buczę, ale ogólnie gdzieś tam podskórnie mam, że wojna, no i tam ogarnięcie obowiązków, żeby nic nie zawalić. Takie lekkie lęki w nocy, zapomniałam lekarstwa wieczorem.

No oczywiście, że pan mnie nie zauważył w tłumie, po temu się nie przywitał, ale jak wypiłam trzecią kawę to naturalną koleją rzeczy wpadliśmy na siebie z uśmiechem w drzwiach do toalety dla personelu :oops:

Ale widzę jakie te stare schematy myślenia są wygodne, jak ciepłe kapcie :105:

Czekam na moją gimbuskę u pana dziadka w domu, wsiąkło ją mocno, w sumie siedzę już pół godziny, zaraz chyba pójdę, bo za całe popołudnie to mi raczej nie płacą.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 lis 2015, 17:05
Ja siedzę właśnie u swojej terapeutki w poczekalni :-P

Kosmostrada, nasze dołki są chwilowe, przetrwamy je i znów będziemy patrzeć na jasna stronę życia ;)
A przynajmniej ja, bo przyznam szczerze, juz mnie trochę znudziło smecenie.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 18:30
Jestem spięta jak cholera, serducho mi fika jak klapa od śmietnika, mogę spróbować tylko mojego szczególnego antidotum, znanej gry z lat 90-tych :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:32
cyklopka, obawiam sie ze w takim stanie :******* jak teraz jestem to ogromne wyzwanie i nie wiem czy podolam . Taka dluuuga i wyboista , pelna przeszkod droga do tej pracy byla ze zmeczylam sie doszczetnie i efekt --- lęki w cholere wybujale,.
Wojna tez mnie przeraza...

filip133, ntak szybko mi to nie minie niestety... najgorzej mam z wyjsciem z domu i sklepami... Nosz a tak juz w tych kwestiach bylo dobrze,

T mi dzis wytlumaczyla ze nerwica to moja przyjaciolka ktora krzyczy do mnie "halo zwolnij" no dziekuje za taka przyjazn odparlam . :roll:

Obiad dopiero bede jadla a siedze wymeczona , zdolowana i myslaca o wyprawie na tamten swiat.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:34
cyklopka, tulam Cie goraco :*********

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 18:42
platek rozy, ja sobie tłumaczę, że wojna zawsze gdzieś jest, tylko głupie media wybierają sobie, które wydarzenia nagłośnić.

Najlepsza to moja psychiatra jak dwie wizyty temu liczyłam na jakieś nowe lekarstwo, mówię, że się boję, że za uchodźcami przybędzie dużo terrorystów i że będę mieć jakąś śmiesznie małą emeryturę jeśli w ogóle, a ona mi na to, że to przecież prawda, co mówię, zupełnie uzasadnione obawy. :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:43
cyklopka, moja tez mi tak tlujmaczy i racjonalizuje moje leki np te dotyczace operacji czy teraz wynikow histopatologii ze to normalne obawy sa i zdrowi mieliby takie same.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 17 lis 2015, 19:40
Czesc Lobuzy :)

Dzisiaj poczynilam pierwszy raz pieczary faszerowane...mniam :mrgreen:

Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Argish 17 lis 2015, 19:42
Bry
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Sigrun 17 lis 2015, 19:46
Argish, jol 8)
Co tam?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 19:47
mirunia napisał(a):chmurka66, napisz dokładnie o problemie, z czym masz trudności, co Cię gnębi i tak przygniata? Bierzesz jakieś leki?
Życie to codzienna walka, nam też bywa ciężko.
Napisz co porabiasz w domu.

Nie umiem sie do końca otworzyć przed nikim dlatego też o sobie malo pisze
Mój problem to łatka na wsi oraz choroba
Mam trudnosci z powrotem do rzeczywistości
gnębi i przygniata mnie brak zrozumienia i wsparcia w domu
Biore asertin 150, chlorprotixen 30, i histigen 24
reszta jest dorażna

w domu po prostu jestem

Sortuj wg