Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 lis 2015, 13:48
filip133, z tego co czytałeś? Ale miałeś też takie uczucie, tak?

O tym ekstrawertyku to mówię o sobie :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 13:50
Miałem takie uczucie..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2015, 13:53
filip133, powiem Ci, że mi to wygląda na zakochanie i niezgrabne ( z racji braku doświadczenia) poruszanie się w związku plus rys charakteru. No ale nie jestem psychiatrą i słabo Cię znam przecież. Jak neurolog pozwoli, to zmienią Ci leki?

Pułapka etykietki to moim zdaniem wygodne "umoszczenie się" w zaburzeniu ( wręcz duma z tego), zwalanie na chorobę wszystkiego i brak chęci zmiany tego zmienić można, dopatrywanie się manii, czy depresji w zwykłych zmianach nastroju... Sama z wieloma aspektami walczę.

Ło matko jak dziś się męczę w pracy z braku roboty, już to pisałam wielokrotnie, ale nie znoszę siedzieć bezczynnie w pracy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 13:56
Nom, mówił psychiatra, że chciałby mi zamiast tych depakine i amizepin przepisać lit... Ale koleżanka z tego forum, która studiuje medycynę, ostrzega mnie przed litem, że to ma za dużo skutków ubocznych i to taki trochę już przestarzały środek, są nowsze i lepsze leki... :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 lis 2015, 13:58
Ja wychodzę własnie teraz.

hehe Filip, masz diagnozę Spamowej ;)

Ja nie miałam diagnozy żadnej, bo wizyta u psychiatry to była kpina, nie chciałam leków ani nie potrzebowałam renty, psycholog sie nie bawiła w diagnozowanie, dopiero teraz po wielu miesiącach zaczęła mówić "nerwica lękowa". No, wstrząsnęło mną tą. Niby wiedziałam, jaki mam problem, ale dopóki ta nazwa nie padła to sobie wyobrażałam chyba, że to jakieś tam sobie problemy lękowe, które miną i które wyleczę...
Ja się na razie wygodnie tym nie zasłaniam, bo jestem po drugiej stronie - wszystko chcę sama sama, uczę się przyznawać do porażki i prosić o pomoc, więc daleko mi do wykorzystywania zaburzenia.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lis 2015, 13:59
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 14:07
filip133, proszę cię, ja też mam nieraz głupawki, bo wbrew pozorom jestem z natury śmieszkiem i chicholkiem. Tak to by kurna, każdy dobry dzień był manią. Psychiatra mi manii nie stwierdziła, mówi, że człowiek ma prawo być pobudzon, jak się coś w życiu dzieje.

Coś mamie rano wspomniałam, że takiego mamy mądrego pana trenera, to mi powiedziała, że takie ciacho to na pewno zajęte, zresztą gówniarz i żebym uważała. A ja udaję, że nie wiem o co chodzi.

Ale pewnie ma rację, bo mi się dzisiaj nawet nie ukłonił :?

W ogóle źle spałam, jakbym się czegoś bała, nierówny poziom neuroprzekaźnika.

A na tym koncercie w Paryżu zginął mąż dziewczyny, z którą się bawiłam kiedyś jako dziecko. A jej siostra z narzeczonym 10 lat temu w wypadku samochodowym.

Jeszcze się pochwalę, że zamknęłam koleżankę z pracy w sali, bo klucze były w drzwiach... :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 14:27
Co do uzewnętrzniania się jeszcze... Myśli które ostatnio tak pasują do mnie :P :

“Załamany jestem wszystkim. Sobą, perspektywami. Uderza to we mnie. Nie jestem sobą. Nie wiem, gdzie i jak żyć. Mam kompleks niższości i wszystkiego się boję. Dno.”
— Jan Paweł Krasnodębski

“Lękam się, że się okaże, iż będę dalej żyć, dalej jeść, spać i trochę czymś się zajmować i powoli tępo przyzwyczaję się być „nieszczęśliwą i sceniczną” figurą.”
— Thomas Mann

Znaczny spadek endorfin, jakby organizm sam zadecydował, że teraz będzie źle...

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 14:46
nie chciałam sie tu wyżalać ale dzisiaj mam dość wszystkiego
to co miało być przyjemne zrobiło sie jednym wielkim g...
czyli miało byc ciekawie a wyszło jak zawsze
mocniej mysle o samobójstwie
tylko nie chce zeby bolalo i nie chce zeby dzieci mnie znalazły
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2015, 15:18
Dzień dobry! :papa:

No co tak dzisiaj tu nostalgicznie i pesymistycznie? Halooo! Dość tych rozważań nad nędzą życia... takie bywa, ale bywają też lepsze momenty, dni, tygodnie i warto (trzeba) mieć nadzieję, że one powrócą.
Pora roku i pogoda przydupia nieco, ale jak napisała Kosmo- terapeutka stawia twardo sprawę- polski listopad, czyli normalka! :D
Nie poddajemy się, zwalniamy tylko trochę tempo... :great:

kosmostrada, a ja dopiero niedawno siadłam na d... w pracy, od rana miałam sprint niezły, plecy mokre - dzisiaj była praca biegana z papierami pod pachą, z budynku do budynku, piętra zaliczone, kilometry w nogach też. A przecież jest niby komputeryzacja :bezradny:

cyklopka, czyżby trener dostał focha, czy taki zabiegany?

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 15:25
dziekuje ze ktos po za Platkiem mnie tu zauważa (tylko dlatego ze nikt inny nie był online}
staram sie ale jak zawsze wychodzi
jestem nikim
czas z tym skończyć ale wybór tródny

w podpisie powinnam miec
przepraszam za błedy
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 15:28
chmurka66 napisał(a):dziekuje ze ktos po za Platkiem mnie tu zauważa (tylko dlatego ze nikt inny nie był online}
staram sie ale jak zawsze wychodzi

Ja zawsze widzę :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2015, 15:43
chmurka66, napisz dokładnie o problemie, z czym masz trudności, co Cię gnębi i tak przygniata? Bierzesz jakieś leki?
Życie to codzienna walka, nam też bywa ciężko.
Napisz co porabiasz w domu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2015, 15:52
mirunia, Hej Kochana! Ja to już wolałabym cieknący pot, niż picie sryliarda kaw, żeby nie zasnąć przy biurku. ;) Ale w czwartek też wychodzę służbowo, więc już się cieszę, tylko przetrwać jutro. Ale masz energię i pozytywne nastawienie na dziś, co mnie bardzo cieszy!

cyklopka, Pewnie chłopak był zaaferowany...

A w ogóle, to nie wiem, czy jestem w stanie udźwignąć ten ostatni ton Spamowej... :bezradny:

No, wydrukuję jeszcze jeden dokument i do domku robić schabowe.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg