Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez chmurka66 16 lis 2015, 19:22
Płatek współczuje i podziwiam
ja bym nie dała rady wstać w takich chwilach
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 19:24
chmurka66, kazdy jest inny i inaczej chorobe przezywa , ja wiedzialam z e jak nie wstane to umre a gdzies tam w glebi mnie tlila sie nadzieja ze moze bedzie lepiej. Jeszcze moze bedzie lepiej. Teraz czasami tez mam ochote pierdolnac tym wszystkim i nie meczyc sie dluzej ale wiem ze bywaja i dobre , ostatnio mialam dobre ponad dwa miesiace ... przed stresami.Teraz znow musze sie gramolic do gory z tego dna w ktore z now wpadlam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez chmurka66 16 lis 2015, 19:27
Płatek ja jestem na dnie od jakiegoś czasu i ostatnio już miałam żyletke w reku jednak tego nie zrobiłam
tym bardziej Cie podziwiam ze idziesz do pracy
"Walcz, po to żyjesz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 19:30
chmurka66, ja juz jedna probe mialam po smier4ci mamy , dawno , dawno temu --- mialam wtedy 17 lat .

Teraz tez w takie czasy miewam ochote z tego swiata zejsc ale ludze sie ze znow bedzie dobrze chociaz wiem ze nie na dlugo... Niestety.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez filip133 16 lis 2015, 19:41
Hej. Przyszedł kolejny będący na swoim dnie :P I po myślach samobójczych.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 19:42
chmurka66, i jeszcze jedno wtedy gdy mialam 17 lat i walczylam z pierwszym epizodem myslalam "a to tylko nerwica , wyjde z tego tylko potrxzebuje troche czasu i pomocy " Mialam cudowna T ktora ze mna po miescie sie umawiala na sesje i pokazywala ze ja nie umieram poza domem... Zyje nadal i moge normalnie funkcjonowac.

Teraz z milionem etykiet bo mam stwierdzone zaburzenia depresyjno lekowe z atakami paniki i agorafobia plus border wcale mi latwiej nie jest . Przeszlam milion lekarstw z ktorych zadne mojego stanu nie poprawilo za to mnie tak sponiewieraly ze szkoda slow i z wiedza ogromna na temat tych zaburzen mysle " to nerwica lękowa a to jest nieuleczalne tylko zaleczalne i powazne bo lubi wracac po stresach "
I tu jest roznica , za duzo wiem , za duzo przeszlam wizyt u psychiatry , za duzo etykiet wiec i nadzieja nikla .

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 lis 2015, 19:50
platek rozy, witaj Kochana! :papa: Jutro masz terapię i spory temat do przerobienia. Uwierz w pomoc T. i wywal wszystko z siebie. Nie możesz trwać w takim nastroju zbyt długo, postaraj się nie pisać w głowie takich czarnych scenariuszy i wciąż się nakręcać.
To tylko pogłębia lęki i depresję.
Przeczytałam to co dzisiaj "przerobiłaś" z panią K., a jutro zadzwoń do UP z pytaniem, czy dotarło skierowanie. Jeżeli nie, to daj sobie jeszcze 2,3 dni na czekanie i wtedy olej to biuro i "zacną" panią K. Zaczniesz szukać na własną rękę. Do kiedy masz zwolnienie?

Masz w sobie siłę, dasz radę... powoli znowu wrócisz do formy, tylko daj sobie pomóc.

Spamowa wyspa

przez chmurka66 16 lis 2015, 19:52
Płatek nie możesz sie poddac tylko dalej walczyć
ja mam tylko depresje ze stanami lękowymi i osobowość niedojrzała
moje leki i problemy to jest nic w porównaniu z Tobą
"Walcz, po to żyjesz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 19:54
mirunia, Hey Kochana :******** ja mam do jutra l4 ale ide jeszcze do lekarza we srode bo mam ztym pecherzem hece i cos nie bardzo mi to minelo . Jeszcze mnie cos piecze niekiedy i pobolewa :bezradny: No i rane mam pokazac bo bylo duzo szycia a to kolo obojczyka wiec reka za wiele ruszac mi nie bylo wolno , na szczescie ladnie sie goi .

Nie bede czekala dluzej jak do czwartku i w piatek najwyzej pani K zawioze swoje wypowiedzenie z listem od T.

Mam dosc. A czuje sie takz e pol dnia przelezalam w lozku . Nie chce mi sie wstawac ani nic robic. No i lęki mam jak mam wyjsc to takie ze az mi slabo.

Wczoraj na afku pojechalam na te Targi zeby nie siedziec ale na afku sie ne liczy :cry:

Spamowa wyspa

przez filip133 16 lis 2015, 19:56
Ja sobie myślę o tym, że walnęło mnie metro i zaszkodziło mi to dużo mniej niż lekarze mówili mojej mamie, gdy byłem w śpiączce, to nawet jakbym znów chciał się zabić, to niby jak miałbym się zabić... A w ostatnich dniach to mi się za bardzo żyć nie chce, brakuje chęci i energii i humorów... :/

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 lis 2015, 20:28
platek rozy, zajmij się więc sobą, zdrowiem... dobry masz plan na ten tydzień. Musiałaś sobie gdzieś podziębić pęcherz, który jest bardzo wrażliwy na stresy. Zrób sobie dobrze ciepłą kąpiel, posiedź trochę w wannie. Jak masz rumianek (dużo) to wlej do wanny lub miski i zrób nasiadówkę. Ale najlepsza będzie jednak ta wizyta u lekarza.
Super, że wczoraj wyszłaś na te Targi, zawsze to kontakt ze światem zewnętrznym i rzeczywistością.
Wcale Ci się nie dziwię, że nie masz na nic ochoty, znam ten stan... ale trzeba się ruszać i brać życie za rogi, a nie wegetować.
Jak widzę na ulicy staruszków o lasce, o kulach, jak załatwiają swoje sprawy w sklepach, urzędach lub tylko sobie spacerują, to od razu wstępują we mnie siły!
Podziwiam tych ludzi, których uśmiech dodaje mi skrzydeł.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 16 lis 2015, 20:29
khaleesi, pokazesz zdjecia szczurkow?

ja sie tu juz kiedys chwalilam swoja dwójeczką. W ogole to moje szczurki zmieniaja umaszczenie, ten szary robi sie jasniejszy, ma bielsze lapki i taki jakby wzorek na buzi jak husky. Białas z kolei ma teraz brązową kreskę na ryjku i brązową dupkę :mrgreen: (ale to siersc!) musze im zrobic jakąś fotkę jak się nie będą ruszać.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 20:53
filip133, czasami wlasnie wieksza wiedza nie pomaga :bezradny:

mirunia, Kochana zrobie sobie taka kapiel jak piszesz . Dziekuje za rade.
Ja nie wiem czemu tak nagle mnie te leki dopadly bo wrocilam ze szpitala zadowolona ze przetrwalam i ze nie bylo tak najgorzej .A tu nagle w sobote atak paniki w Biedronce ktory byl tak silny ze ledwo zdolalam zaplacic za moje zakupy i odejsc od kasy i teraz mam lęk przed lękiem a to znim najdluzej walczylam i sie oswajalam ...

Co dzis na obiadek robilas???

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 lis 2015, 21:24
platek rozy, tak, tak, brykaj do wanny, a później pod kołdrę.
Płatuś, miałam wczorajszy gulasz z indyka i ugotowałam tylko ziemniaki. A teraz wtrząchnęłam makaron z serem. W międzyczasie był banan. :D
Jest jesień, idzie zima i trzeba sobie fundować energetyczne jedzonko. Ale na jutro nie mam obiadu... :bezradny: Pewnie kupię gołąbki w fajnej garmażerce. ;)

Sortuj wg