Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 19:57
bonsai, jol pretty boy :mrgreen:

bonsai napisał(a):kosmostrada, pfff, to ja też przestanę sobie Ciebie wyobrażać (foch nr 2)!

I mowia ze to kobiety sa mistrzami w tej dziedzinie :lol:

mirunia, nobw takim wypadku na pewno ! Watpie zeby ktorys z sasiadow wpadl na ten sam pomysl :lol:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 19:58
acherontia-styx, wiem wiem...no warto poszalec jak sie ma takie mozliwosci :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 20:06
mirunia, :********* pyszna zupka! Narobilas mi ochoty , az chyba sobie zrobie taka. Zeberka na miodzie tez uwielbiam :105:
Ciesze sie ze masz energetyczne dni . Takie dni sprawiaja ze sie chce zyc. :yeah:

Tesknie za slonkiem , bo tu od paru dni to tylko leje i wieje, wczoraj to juz tak lalo ze zalowalam iz w kaloszach nie poszlam., chociaz lepszy by byl stroj pletwonurka.

Sprzatam bo w sobote mam odwiedziny :roll:

Sigrun, acherontia-styx, Aurora88
witajcie :*******
Ostatnio edytowano 19 lis 2015, 20:08 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 20:07
Witam po raz pierwszy dziś :) Miłego wieczoru :D
Zaraz opiszę monolog, jaki dzień zamotany dziś miałem, badania i w ogóle... :P

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 20:22
Miałem na EEG dziś jechać do Sandomierza.. Wyszło tak, że pojechałem busem o 9 rano do Tarnobrzega, poszedłem do taty do pracy i wsiedliśmy w auto. Mówił mi że dziś udało mu się skontaktować z moim ortopedom w skrawie mojego wyniku krwi tarczycy, że anestezjolog może się z takim lekko za wysokim wynikiem nie zgodzić na operację mojego barku i trzeba zapytać endokrynologa czy da się to jakoś uregulować do operacji :P No to pojechaliśmy do przychodni tam gdzie przyjmuje moja endokrynolog, bo na wizytę byłem zapisany dopiero na 25.11, a tata stwierdził że jak do szpitala mam jechać 29.11, to za mało czasu... Więc weszliśmy do pokoju gdzie pan rejestruje pacjentów i przedstawiliśmy mu sprawę, to poprosił panią doktor (to chyba jego żona), żeby przyszła na chwilę jak skończy z tą pacjentką co była wtedy u niej. No i przyszła i stwierdziła że ten wynik co miałem na badaniach krwi jest w granicach błędu laboratoryjnego, a jak mam mieć operację niedługo, to przepiszą mnie z tego 25.11 na dziś i mi zrobi USG, żeby sprawdzić w jakim staniem mam tarczycę. No to mieliśmy się zgłosić po EEG :P Na EEG pojechaliśmy, to się okazało że im się popsuł na neurologii sprzęt... Poczekaliśmy parę minut czy da się coś załatwić, czy przełożą mi na inny termin. No i po około 40 minutach zabrali mnie na oddział udarowy i tam mi zrobili EEG :P Ale okazało się że mój neurolog gdzieś wyjechał i nie ma go w tym tygodniu, więc nie mógł mi podpisać zaświadczenia że ze względów neurologicznych mogę mieć operację ortopedyczną... Trzeba to będzie w przyszłym tygodniu załatwić. Tata mnie zawiózł do endokrynolog, zgłosiliśmy że wróciłem i miałem zostać i czekać w kolejce. Tata wrócił do pracy ;P A ja czekałem, potem wszedłem na USG i okazało się że z moją tarczycą jak najbardziej w porządku wszystko :) Wypisała mi zaświadczenie, że miałem USG i endokrynolog stwierdza że nie ma żadnego problemu z tarczycą a lekko podwyższony wynik na badaniach krwi wyszedł przez chorobę afektywną. Więc tarczyca w operacji nie przeszkadza.
I po siedmiu godzinach udało mi się wrócić do domu :P :)

Ciekawe czy komuś chce się to wszystko przeczytać :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lis 2015, 20:30
takie tam napisał(a):Słuszna decyzja, odpocznij. Śmiem zapytać czego się uczysz i w co grasz?

Heroes of Might and Magic III i głupi sprawdzian z analizy chemicznej, głupi głupek nie prowadzi wykładów, więc uczymy się przepisów z ćwiczeń.

Gardło mnie tak boli, że dzisiaj rano nic nie mówiłam, a teraz zrezygnowałam z kursu tańca, bo nie będę w zimnym pomieszczeniu skakać z kaszlem :hide: K#^%@, 37,2*C :why: Ja nie wiem, jak ja przeżyje piąteczek, najwięcej godzin plus nauka :roll:

Pan W. przygotowywał grę edukacyjną dla dzieci, bo pora roku nie sprzyja zajęciom na boisku, więc latał za mną z kartką po świetlicy i się cieszył całe popołudnie. Ale że dotyczyło to jakby nie paczeć pracy i wymagało udziału innych nauczycieli, więc żadne to wyróżnienie ;)

Ogólnie nie wiem, co ja w nim widzę. :bezradny: Są chyba jakieś granice przyzwoitości niepozwalające zabiegać o względy faceta w golfie, który mówi włANczać.

Swoją drogą, zajrzałam przez ramię z kim smsuje, nawet z moim astygmatyzmem zauważyłam, że jakaś męska ksywa.

Sigrun napisał(a):
bonsai napisał(a):kosmostrada, pfff, to ja też przestanę sobie Ciebie wyobrażać (foch nr 2)!

I mowia ze to kobiety sa mistrzami w tej dziedzinie :lol:

W fochach? Przewodniczący fanklubu nie był na spotkaniu miesiąc temu i teraz też go chyba nie będzie :lol:

Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim, ale napościliście srogo.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 lis 2015, 20:33
Niezła wyprawa, w międzyczasie byś zdążył jakąś górę zdobyć ;) Najważniejsze jednak, że wszystko udało Ci się załatwić. Trzymam kciuki :smile:

Aurora88, baaaardzo dawno nie grałem w to :D Co do reszty - miłość nie wybiera, a może z kolegą pisał? :D
takie tam

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 20:37
filip133 napisał(a):lekko podwyższony wynik na badaniach krwi wyszedł przez chorobę afektywną

A co ma chad do tarczycy...ze sie tak zapytam ?

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 20:38
filip133 napisał(a):. Mówił mi że dziś udało mu się skontaktować z moim ortopedom

Wiem ze sie czepiam...ale dlaczego Twoj ojciec kontaktuje sie z Twoim lekarzem a nie Ty ?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lis 2015, 20:39
Sigrun, chyba odwrotnie. Zaburzenia hormonów wpływają na nastrój/napęd :mhm:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 19 lis 2015, 20:40
cyklopka napisał(a):zabiegać o względy faceta w golfie, który mówi włANczać

Gdyby chodziło o kobietę, to nie stanąłbym na wysokości zadania! Aż tak to na mnie destrukcyjnie działa. :(
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 20:43
Sigrun napisał(a):
filip133 napisał(a):lekko podwyższony wynik na badaniach krwi wyszedł przez chorobę afektywną

A co ma chad do tarczycy...ze sie tak zapytam ?

Nie wiem... :P Ale tak wpisała rozpoznanie: Niewielka hipertyreotropinemia u osoby leczonej z powodu choroby dwubiegunowaj

Sigrun napisał(a):
filip133 napisał(a):. Mówił mi że dziś udało mu się skontaktować z moim ortopedom

Wiem ze sie czepiam...ale dlaczego Twoj ojciec kontaktuje sie z Twoim lekarzem a nie Ty ?

Tata zawsze taki był, że on wszystko zrobi najlepiej i najlepiej umie i wie, więc nie chciał mi dać numeru do lekarza, jak chciałem sam to załatwić...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lis 2015, 20:45
bonsai, no właśnie. Co ja robię :hide:

(Nie no, w zasadzie to nic nie robię, też jestem zwyczajnie miła i koleżeńska.)

Ale myślę, że podłoże może być takie jak rozkminy detektywamonka o preferencjach wyborczych koleżanek, o których niedawno wspominałam ;)

Niewielka hipertyreotropinemia u osoby leczonej z powodu choroby dwubiegunowaj

Czyli leki wpływają na hormon wpływający na uwalnianie hormonów tarczycy. Rozumiem, bo jestem farmaceutę
Ostatnio edytowano 19 lis 2015, 20:47 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 20:46
cyklopka napisał(a):Sigrun, chyba odwrotnie. Zaburzenia hormonów wpływają na nastrój/napęd :mhm:

A popęd ? XD

Sortuj wg