Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 16 lis 2015, 16:29
khaleesi, kurde to fajne takie zwierzaczki milusie, ja mam uraz do gryzoni, bo kiedyś miałem chomika i mnie gryzł :-|
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 16:33
jetodik, chomiki sa podgupiaste. :lol: Szczury sa inteligentne.tylko jedyna wada szczurków to to, ze żyją stanowczo za krótko no i bardzo chorują. Chomik mnie też ugryzł jak byłam dzieckiem a potem się okazało, że zdechł w krótkim czasie po tym zajściu. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez jetodik 16 lis 2015, 16:35
khaleesi, to dobrze, że są inteligentne bo wtedy interakcja jest większa z człowiekiem, a to jest najfajniejsze przecież.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 16:37
jetodik, nie da się ukryć, że rozumieją jak człowiek. Jak podawałam leki na serce jednemu w innym pomieszczeniu to drugi od razu podkoczył do drzwi co robię jak zobaczył, że go widze bo go zawołałam po imieniu tak poleciał z powrotem w stronę klatki. :D
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez jetodik 16 lis 2015, 16:47
khaleesi, chcesz powiedzieć, że reagują na imię? :shock:

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 16:51
jetodik, :lol: noo sama byłam zdziwiona. Z tym, że one są tak samo niezależne jak kot. Potrafią się również obrazić :lol:
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 16:56
Obrażenie przedstawia się następująco: ja do nich coś mówię a one sugestywnie pokazują mi swoje cztery literki i tak siedzą.
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez jetodik 16 lis 2015, 16:56
khaleesi, a to skubańce, jednak przy tym wszystkim nie przekonałaś mnie do zakupu szczurka, wole pieski :P

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 17:01
jetodik, ja wole szczurki bo przynajmniej nie muszę wychodzić o 5 rano by się odlały :lol:
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lis 2015, 17:21
To chyba tylko na tym forum w jednej chwili temat o fetyszach, śmierdzących stopach i miłości do zwierząt... :shock: :D

Farbki odebrałam, ale piękne, szkoda że nie miałam kasy na więcej. A jakie nazwy - np. napar z herbaty, stary papier, wyblakły dżins... :105:
Miałam zjeść po bożemu obiad, ale zżarłam po drodze drożdżówkę. :hide:
Piję kawę i zaraz zbieram się na zajęcia.

khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej. Kwestia wychowania, kiedy ja śpię, mój pies też śpi. A czasami skubańcowi z rana się wstawać nie chce i zostaje w łóżku, jak dzwoni budzik... 8)
A szczurki są bardzo si.

chmurka66, Mam nadzieję, że tu się czujesz bezpiecznie, choć zagadać Cię, trochę wyciągnąć z dołu nam się nie udaje.

acherontia-styx, człowiek sobie spokojnie wyląduje na kardiologii, a tam go pasami przywiążą? :shock: ;)

platek rozy, Bardzo się zasmuciłam tym, że się poddałaś. :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 lis 2015, 17:28
Cześć.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 lis 2015, 17:33
kosmostrada, no jak o 3 w nocy się zacznie pakować i stwierdzi, że idzie do domu, odmawia przyjmowania leków, jest nielogiczny, twierdzi, że on w życiu na serce nie chorował (2 doba po zawale) i nie choruje to niestety :bezradny: dłuugo dostawał szansę, bo zaczął szaleć w nocy a w pasach wylądował późnym popołudniem ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 lis 2015, 17:42
Ja pierdzielę, już myślałam, że ja tu piszę najgłupsze posty o higienie osobistej.

Okropny dzień w pracy, nie wiedziałam jak im kazać zamknąć mordy bez uciekania się do wulgaryzmów. Mam w domu dwa breloki z alarmem w razie napadu, jeden kot, jeden zwykły, jak sk#^&/$/nom puszczę, to im się, k#^&@ odechce.

Kaloryfery letnie, ale banda kretynek z klimakterium musi robić przeciągi. Dobrze, że mam w szafce kamizelę puchówkę.

Flirt lvl 0; koleżeństwo lvl 1. :( Tylko praca i praca :(

Jak wrócę od pani, to skończę jeden wywiad i napiszę temu zdechłemu wydawnictwu, że nie będę poświęcać wszystkich wolnych wieczorów, których mam 1-2 w tygodniu, na coś, co mi nie sprawia przyjemności. To nie to samo co recenzje, gdzie piszę o swoich spostrzeżeniach, do wywiadu trzeba się przygotować i to już jest kilkuetapowa praca z terminem. Ich serwis ma mniej lajków od tego, dla którego pisałam do tej pory, namęczę się za darmo, Żodyn nie przeczyta.
Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 17:44 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez ego 16 lis 2015, 17:43
kosmostrada napisał(a):khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej.
Pewnie, że mity, mojego psa to trzeba na siłę ciągnąć nieraz, aby raczył wyjść i się wypróżnić, skubany potrafi przespać i 14 godzin bez wychodzenia na pole.:]
ego

Sortuj wg