Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 lis 2015, 13:20
Cześć w poniedziałek Łobuzy ;]
Poniedziałki są fajne pod warunkiem, że można się wyspać, co niniejszym uczyniłam, bo do pracy idę na nockę ;)
w ogóle ten tydzień mam tak zawalony dyżurami, przychodnią i uczelnią, że chce już niedzielę :P ale damy radę…chyba :P co prawda koło piątku pewnie już będę funkcjonować w trybie zombie, ale co tam :mrgreen:
Naskrobałam smsa do T. z prośbą o przełożenie sesji i mogłaby mi odpisać bo ten tydzień wymaga ciut logistyki z mojej strony :bezradny:
jeszcze jak się kfiatek z wczoraj nie uspokoił to zapowiada mi się ciężka noc w pracy, ale najwyżej skończy się jak wczoraj…pasami :mrgreen:

kosmostrada, masz rację, trzeba sobie dzień pokolorować jak szaro i buro za oknem ;)

płatek róży, odezwij się i napisz co tam załatwiłaś. Trzymam kciuki, żeby poszło pomyślnie :smile:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 lis 2015, 13:41
cyklopka napisał(a):nieboszczyk, spoko, ja lubię przytulanie ;)

może w twoim przypadku spoko bo na strzelnicach nie ma instruktorek.są tylko instruktorzy.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 lis 2015, 13:43
filip133 napisał(a):Też lubię przytulanie :P

przez facetów z klamką przy dupie?
Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 13:46 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 lis 2015, 13:46
Aurora88 napisał(a): Tylko trochę martwa w środku.

bo miazga już ci obumarła po zatruciu zęba i nie będziesz czuć kiedy ci ją wyjmą.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 13:52
acherontia-styx, kosmostrada Hey Dziewczynki :********* nie bylam u pani Kasi bo za bardzo zle sie czuje , poza tym mam L4 i postanowilamz e z niego skorzystam i jutro na warsztaty tez nie jade bo i nie mam po co.
Pani K zadzwonila do mnie i sie pytala czy dzis u niej bede bo to mojd zien zebym byla na spotkaniu z nia . Mowie ze ne bo mam l4 i pytam sie czy mojue skierowanie wreszcie poszlo a ona ze oczywiscie ze poszlo jeszcze w tamtym tyg :? a ja wiem ze nie poszlo bo dzwonilam do Up ! I powedzieli ze go nie ma. Poza tym jakby poszlo to dzwoniliby zebym przyjechala je podpisac.
Klamie ona tak perfidnie ze jej nie ufam w niczym.
Wiec moiwe ze wiem ze pani nie bylo w pracy caly tydzien bo dzwonilam we czwartek jak wyszlamz e szpitala i dzwonilam tez do Up skieorwania nie bylo i co pani na to? a ona ze ona je wyslala . Chyba kuzwa wirtualne i niewidzialne. Jutro biore papier od mojej T ze moj stan jest zly i nie dam rady uczestniczyc w warsztatach i go jej zawioze i sie wypisze.
Nic z tego nie mam tylko blad fatalny popelnilam rezygnujac z pracy u Madzi.

Moj stan psychiczny jest taki ze szkoda pisac. Lęki mam jak mam wyjsc z domu , w sklepach zas prawie paniki dostaje. Dziekuje Pani K i mojemu paskudowi zlosliwemu za ten dary losu ktore mnie do owego wyzej wymienionego stanu doprowadzily :uklon: klaniam sie nisko.
Udreczona w herezji Kama.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 14:01
filip133, wydaje mi sie ze Ty na sile chcesz miec dziewczyne bo szczerze to jak na koncercie dopiero kogos poznales i juz rozmowy o zwiazku? A dwa ja np nie znosze jesli facet chcialby ze mna stale rozmawiac i nie dawal wolnej przestrzeni , takiej na moje sprawy a wydaje mi sie masz troche taka mentalnosc ,z aglaskac , zatulac dziewczyne . To meczace. Nie obraz sie ale mam takie spotrzezenia .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez filip133 16 lis 2015, 14:10
Ale ja z nią nie rozmawiałem o żadnym związku w ogóle...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 14:13
filip133, to nie wiem skad slowa ze nic z tego nie bedzie.... :? znaczy z czego? ze znajomosci? a moze za czesto do niej pisales.?I Cie spuscila.... Bo nie mam innego pomyslu.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 16 lis 2015, 14:14
Jutro jadę robić testy na rentę.

Spamowa wyspa

przez filip133 16 lis 2015, 14:16
Ja też nie wiem o co jej chodziło i z czego nic nie będzie... No chyba ze znajomości po prostu... Nie wiem.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 lis 2015, 14:29
detektywmonk napisał(a):Jutro jadę robić testy na rentę.

Ale jakie testy? Że do ZUS?

Spamowa wyspa

przez chmurka66 16 lis 2015, 14:58
miałam dzisiaj odwiedziny z GOPS i nie wiem czy dostane dalszy zasiłek czy musze cos innego kombinowac
dzwoniłam też w sprawie pracy na 1/2 etatu u nas na wsi ale tu wszyscy wiedza ze jestem chora psychicznie i watpie zeby mnie wzieli
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez jetodik 16 lis 2015, 15:02
chmurka66, cze, ale masz ponury awek :-|
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez chmurka66 16 lis 2015, 15:15
jetodik ten awek to moje emocje
nie umiem wyjść z tego dołu
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Sortuj wg