Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lis 2015, 11:47
mirunia, Kochana :********* dobrze ze pogoda lepsza , moze po cwiczeniach kregoslup sie tez uspokoi.Mnie cwiczenia bardzo pomagaja.
A ja nie dam rady juz teraz isc do pracy . Niestety. Za duzo na moja glowwe chyba spadloa teraz mam tylko lęk przed lękiem przez to wczorajsze w Biedrze. Za to mam to tak silne ze sie boje wyjsc.
Najbardziej boje sie tego odrealnienia bo wczoraj nie wiedzialam gdzie ejstem ani co mam zrobic. To jest najgorsze uczucie na swiecie.

Mam wrazenie ze mam jeszcze wieksze te lęki jak mialam.

Moze do psychiatryka sie zamknac? sama nie wiem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 lis 2015, 11:56
Purpurowy, to jak dużo wypiłeś? Nie spałeś całą noc? Dzisiaj niedziela to będziesz wypoczywał chyba :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 lis 2015, 11:59
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, to jak dużo wypiłeś? Nie spałeś całą noc? Dzisiaj niedziela to będziesz wypoczywał chyba :smile:

Spać spałem, ale obudzili mnie nad ranem na śniadanie i nie spałem tyle ile powinienem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lis 2015, 12:00
Bylam na dzis umowiona z kolezanka na Targi vintage ale jak tu zebrac zada i jechac?
A po poludniu ma przyjsc znajomy zeby mu rozliczenie do skarbowki zrobic a ja nie jestem w stanie sie poskladac.
Hydre juz wzielam , niewiele pomogla bo to slabizna .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 lis 2015, 12:01
Purpurowy, trzym się na razie idę coś zjeść bom głodny ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lis 2015, 12:03
platek rozy, nazbierało Ci się ostatnio zmartwień i stresów i psychika siadła. Nie bez znaczenia miał też zabieg chir. i to oczekiwanie na wynik też swoje robi. Wesprzyj się afkiem i zobaczysz, czy poczujesz się lepiej. Wtedy trochę odpoczniesz od tych lęków, a spacer niedaleko domu, z dala od ludzi powinien Ci dobrze zrobić, dotlenisz się, zmienisz otoczenie chociaż na trochę.
Siedzenie w domu jeszcze bardziej będzie pogłębiać lęki. Może spacer z P i rozmowa z nim pomoże?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lis 2015, 12:15
mirunia, Kochana P w Wawie, :bezradny: dzwonil juz rano.Same irracjonalne mysli mi do glowy wpadaja. Na dworze leje...

Musze i tak wyjsc do sklepu bo nie mam papieru toaletowego.
Sie pytam gdzie dla mnie jakies przyjemnosci ostatnio???? :cry:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lis 2015, 13:14
Dzień dobry!!!

Ale się dotleniłam, nogi mi w tyłek wchodzą...Buro, ale nie pada, więc polazłam z psem na długi spacer brzegiem morza. Pies się wylatał z jakąś koleżanką, ja trochę wychodziłam napięcia, teraz zrobiłam sobie latte z przyprawami. Ale i tak działam na zwolnionych obrotach i zmuszam się do wszystkiego. Taki czas.

Sigrun, Przylazła do Ciebie moja wczorajsza pogoda...

Zosia_89, Kochana, jak się dziś czujesz, jest choć trochę lepiej?

mirunia, No koniecznie na spacer Kochana, powolutku kostki rozruszać, tlenu trochę zażyć. :great:
"Randki" wczoraj nie było, bo wszystkie stoliki były zajęte ( taka pogoda to ludzie w centrum handlowym zalegali), ale co się odwlecze to nie uciecze.

Purpurowy, Gratuluję decyzji o piątkowym spotkaniu. Tylko się nie wymigaj! :nono: Myślę, że to może być duża sprawa w Twoim życiu, która wiele zmieni na lepsze. Trzymam kciuki!

platek rozy, O nie Kochana, nie zgadzam się na teksty, że Ty do żadnej pracy nie pójdziesz... :time: To jest ewidentny autosabotaż i w coś takiego proszę nie dawać się wkręcić. Jest bardzo ciężko, to jest najgorszy etap i jeżeli teraz się poddasz nie będzie dobrze. Bo pozostając w strefie komfortu wcale nie będziesz się dobrze czuła wbrew pozorom. I będziesz miała do siebie podświadomy żal, że nie spóbowałaś. Będzie dobrze, jak to przełamiesz, a to tylko już najmniejszy kroczek i ruszysz do przodu. Po co się męczyłaś i teraz tak męczysz, na darmo? Jeżeli spróbujesz i nie wyjdzie, to trudno. Ale nie cofka na tym etapie, za daleko już zaszłaś. Platuś, Ty naprawdę masz na to siłę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 15 lis 2015, 13:26
Witam,
Miłego dnia :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 lis 2015, 13:28
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Gratuluję decyzji o piątkowym spotkaniu. Tylko się nie wymigaj! :nono: Myślę, że to może być duża sprawa w Twoim życiu, która wiele zmieni na lepsze. Trzymam kciuki!

Witaj. Dziękuję. W piątek mam spotkanie z terapeutą, a 1 grudnia jestem zapisany do lekarza, bo w poradni powiedzieli że taka konsultacja jest konieczna.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 15 lis 2015, 13:31
platek rozy napisał(a):Moze do psychiatryka sie zamknac? sama nie wiem

Ech Platus...to jedz na babinskiego, powiedz ze masz lęki i mysli s. Zamkna Cie na 1-2 tygodnie...wyjdziesz i stwierdzisz ze wcale Twoje zycie nie jest takie do dupy...jak zderzysz sie z ludzmi ktorzy tam przebywaja miesiacami...
Bo Ty jestes silna babka i przestan sie uzalac nad soba...bo to w niczym nie pomaga. I idz do tej pracy. Bo siedzenie w domu tylko wszystko poglebia i na prwno pozytywnie nie wplywa.

kosmostrada, spacerek nad morzem... :105: zazdraszczam... :105:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 lis 2015, 13:40
Tymczasem jest już 15 listopada, nie ma mrozu, nie ma śniegu, zgłaszam protest. Wczoraj zabiłem komara w pokoju, no przecież to jest jakaś masakra!
bonsai

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 15 lis 2015, 13:43
u mnie dzisiaj okrutnie zimno :?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez filip133 15 lis 2015, 13:47
Sigrun napisał(a):
Ech Platus...to jedz na babinskiego, powiedz ze masz lęki i mysli s. Zamkna Cie na 1-2 tygodnie...wyjdziesz i stwierdzisz ze wcale Twoje zycie nie jest takie do dupy...jak zderzysz sie z ludzmi ktorzy tam przebywaja miesiacami...

Popieram w 100%... :) To nie jest miłe przeżycie zetknąć się z takimi ludźmi którzy muszą tam miesiącami siedzieć, bo takie ciężkie przypadki różnych chorób mają...

Sortuj wg