Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lis 2015, 13:17
kosmostrada, Witaj Kochana :********* u mnie tez bardzo wieje , w nocy i wialo i padalo az sie obudzilam wystraszona.
Coz by tu napisac jak czuje sie zle . Wrocilam z poczty ( wyslalam moje l4 do UP) z Biedronki i z kiosku. Wszedzie lapalam duze lęki i nastroj mam straszny oraz multum mysli s.

Milego dnia Wszystkim.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 lis 2015, 13:28
wróciłam ze sklepu, moje nerwicowe nastroje znowu powodują że nienawidzę robić zakupów - więc wziąć co trzeba i wyjść. W sumie nie jest źle, strach nie paraliżuje, ino w irytacje wprawia... teraz czas przygotować zapiekankę, posprzątać łazienkę i można odpoczywać...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 14 lis 2015, 13:50
jetodik, mirunia, kosmostrada, jestem już w domu, nie chciałam zostać w szpitalu. Zrobili mi badania krwi i wykazały tylko stan zapalny w organizmie. W poniedziałek jadę z wynikami do mojej pani doktor, i będziemy decydować co dalej (szpital czy leczenie w domu) :)
a teraz leżę bladziutka w łóżku i przysłuchuję się co dzieję się w Paryżu, jestem w szoku :-|
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 14:17
Ehh, masakra z tym państwem islamskim.... :(
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 lis 2015, 14:47
Was też dyńki nasuwają w taką pogodę?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lis 2015, 16:49
Wróciłam z szoppingu, leje i duje to przynajmniej zakupy załatwiliśmy. Cóż kupiłam: buty - dla młodego, spodnie - dla młodego, kurtka - dla młodego... No tak już jest, że mamcia skazana jest na lumpek. ;)
Ale zaraz latarośl wypuszczamy na basen, a sami podjedziemy zobaczyć okulary dla mensza, a przy okazji romanticznie pokawkujemy w centrum handlowym. ;)

platek rozy, Kochana byle do poniedziałku. Wszystko się wtedy wyjaśni, ostatecznie zrobisz dziką jatkę i też się lepiej poczujesz... ;) Ściskam Cię bardzo mocno!

Purpurowy, No ba, ja już piję kolejną kawę...

Zosia_89, Słońce tak mi przykro, że Cię tak rozłożyło... :( Trzymam kciuki, żebyś do szpitala nie musiała iść. Mam nadzieję, że ktoś się Tobą troszkę opiekuje.

Little Red Fox, Odpoczywasz ? ;)

A co tam u reszty, jak Wam mija ten paskudny pogodowo dzień?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 14 lis 2015, 16:54
Zimno, ciemno, fajowo. <3 Słuchamy muzyki, upajamy się sobotnim czasem jesiennym.

Pozdrawiamy,
Reszta
bonsai

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 14 lis 2015, 16:58
kosmostrada, dziękuję kochana ;) jest już odrobinę lepiej. Babcia nade mną czuwa, karmi rosołem i nawet dba o dobry nastrój samą sobą ;)
fajnie, że wychodzisz z mężem ;) strasznie podoba mi się fakt, że małżeństwa mające dzieci znajdują też odrobinę czasu dla siebie ;) jak najbardziej popieram i też będę tak robić :great:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lis 2015, 17:01
kosmostrada, kawka dobra sprawa;)
U mnie watpie zeby teraz na wiele sie zdalo ze pania K ze zycia wyrzuce --- juz moje stresy zaszly za daleko i efekt taki ze najchetniej bym z domu nie wychodzila i z nikim sie nie widziala bo mam lęki duze. Znow w czarnej dup[ie jeste, i zaluje ze nie moge sie wspomoc lekami jak zwyczajni ludzie.

Bylam jeszcze raz w Biedrze bo wkurwa zlapalam i postanowilam ze wyjde i z lękami znow tragicznymi szlam.

Jeszcze troche i leb sobie w pisdooo utne.

Jesli ktos lubi Pawlikowska toz Gala jest jest ksiazka --- 15 zl kosztuje calosc --- w Empiku sama ksiazka 35.

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lis 2015, 17:11
Obrazek

Dzis sama sobie zmienialam opatrunek i mam ciecie na okolo 5 cm , to strasznie duzy margines wzieli. :shock:

Spamowa wyspa

przez bonsai 14 lis 2015, 18:04
platek rozy, jakie ładne kolczyki, mój kolor! Gdybym był kobietą, to bym takie nosił(a). :roll:

Łeb mnie boli, kuźwa.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Stakatela 14 lis 2015, 18:19
Witam,
tak - fajne kolczyki, taki wyrazisty kolor :105:, szkoda że kolczyków nie noszę :(
platek rozy namawiam Cię na zrobienie bransoletki dla odmiany :smile:

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 18:32
Też nie noszę kolczyków :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lis 2015, 18:35
filip133, Little Red Fox, no ja kiedyś żyłam tak, jakby ludzie wiedzieli, co myślę, dopiero po lekach i głębszym przemyśleniu przeszło.

Terapeutka się dziwi, że niektórzy (niektóre) robią to celowo, uważają, że jak ktoś się sam domyśli, to przydaje splendoru całej sytuacji.

Aurora88, ta koleżanka, to ona nie ma depresji, raczej manierę, co drugi post w stylu "wolę psy/książki/gry od ludzi" na przemian z "kolejnym szalonym wieczorem z moimi kochanymi wariatkami". Czyli raczej szukanie uwagi i akceptacji.

kosmostrada, ciekawa historia, prawda, nawet znane osoby przechodzą przez to, co my.

Też w nocy dotarły do mnie wiadomości, więc późno zasnęłam. Teraz wszyscy się wypowiadają, solidaryzują, potępiają... Ja mam tylko paznokcie pomalowane we flagi i się nie wypowiadam, bo mam rodzinę w Paryżu, mam kolegę Araba i głębokie przeświadczenie, że wojna jak najbardziej leży w interesie naszych "sojuszników".

Nie wyspałam się w ogóle, większą część zajęć zamulałam, ale dostałam piąteczkę z zeszłego tygodnia. Teraz selerzę, wolałabym coś pooglądać, pograć, poczytać, ale obowiązki. Pouczę się trochę na leżąco...

Tak od wczoraj poczuwam, że może jednak coś zaiskrzyło, chociaż mógłby to być przypadkowy gest pracowo-koleżeński. Przyjemnie badać tę myśl.
A potem sobie przypominam, że wojna.
No i tak mi się toczy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg