Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 14 lis 2015, 07:51
Zosia_89, o kurka wodna a co Ci się stało? uczulenie?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 lis 2015, 09:42
dzień dobry kochani ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez jetodik 14 lis 2015, 10:10
Little Red Fox, cze :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 lis 2015, 11:27
Dzień dobry! :papa:

Wszyscy wyspani? Ja wstałam o 7.30 i jestem już po zakupach na ryneczku, w piekarni i w aptece.
Świeciło do tej pory słońce, ale tak wieje i jest zimno, że chmurzyska teraz zasłoniły to życiodajne światło i zrobiło się ciemno. W nocy lało.

Zaraz zabieram się za jakiś obiad i ogarnianie chałupy. A tak mi się nie chce... :bezradny:

Zosia_89, czy już wiadomo co Cię tak wysypało? Daj znać... i życzę poprawy zdrówka!

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 lis 2015, 11:30
ja do połowy mieszkanie wysprzątałam, przydałoby się pojechać po zakupy, bo lodowce tylko światło i keczup :pirate:
zrobić obiad, skończyć sprzątać...
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 11:45
cyklopka napisał(a): to powiedz o tym Rycziemu, a nie czekaj aż się Ryczi domyśli. :great: [/b]

No właśnie, tak powinno być, a nie moja była miała pretensje do mnie, że ja się nie domyślam co jest źle, bo ona nie jest do mówienia mi bo facet powinien się domyślić...

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 lis 2015, 11:47
to takie typowe dla kobiet, mnie się czasem to zdarza, a szanowny małżonek zły, w efekcie ja -foch, on - foch :pirate:

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lis 2015, 11:54
Chyba nikogo nie zaskoczę, gdy powiem, że u mnie wietrzysko i mokrość. Ale mi się udało, bo jak wyszłam z psem, to wiatr na chwilę chmurzyska rozgonił i trochę fotonów złapałam.
Wstawać mi się nie chciało, ale wiem już że zaleganie pod pierzyną nie ma absolutnie wpływu na stopień przymulenia, więc szkoda dnia.

Zosia_89, Jak się dziś czujesz? Jak plamy, zeszły trochę po wapnie?

cyklopka, Bajka sympatyczna, do snu mi ją opowiedziałaś... Nie napisałam Ci od razu, jak dobrze mi się czytało, bo byłam tak wstrząśnięta wydarzeniami w Paryżu, że nawet nie miałam nastroju na pisanie.

mirunia, Widzę też wykorzystałaś te parę wykradzionych promyków słońca.
Strasznie teraz ciężko do czegokolwiek się zmobilizować. :bezradny:

Little Red Fox, Widzę u Ciebie sobota też tradycyjna - zakupy, sprzątanie, pichcenie...

platek rozy, Kochana odezwij się, jak dziś dzień Ci mija, jak nastrój.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 lis 2015, 11:54
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 lis 2015, 11:56
kosmostrada, oczywiście, jakby inaczej :D

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 12:01
Eh, chodzą mi po głowie myśli o samookaleczeniu... Znowu jakiś mocno depresyjny dzień.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lis 2015, 12:18
Cześć misiaki

Jestem przerażona tym co się dzieje we Francji. Poszłam spać późno w nocy, bo oglądałam wiadomości.
Moja przyjaciółka mieszka w Lyon więc była bezpieczna, ale te apele z prośbą o odnalezienie bliskich są straszne...

cyklopka, w sumie to nazwa dla autyzmu została wzięta właśnie z nazewnictwa psychiatrycznego, najpierw mówiono o objawach autystycznych w schizofrenii, potem jako autyzm ujmowano osobno zaburzenie (początkowo uważane za psychiczne, ale to zaburzenie rozwoju jest).
A koleżanka od obrazków o introwertykach może ma depresję? Ja tak jedną zlokalizowałam. Tak jakby chce dać znać że coś jest nie tak, ale nie mówiąc wprost.

kosmostrada, tam u Ciebie to chyba wietrznie dziś? Wszędzie mówią o tym, jaki wiatr szybki, żeby balkony opróżnić.

Little Red Fox, hehe ja miałam 6 lat żeby się nauczyć że mój facet się nie domyśli :mrgreen: ja czegoś nie powiem, on na to nie wpadnie. On czegoś nie powie, ja sobie dorobię bajeczkę. Jasność jest :)

filip133, nie rób tego.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 12:21
Pewnie nie zrobię, jestem mądrzejszy w swoich chorobach i problemach niż kiedyś, żeby robić takie rzeczy... :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lis 2015, 12:24
filip133, to ok. Jestem spokojna ;) Mnie też czasami strasznie kusi, ale nie powtórzyłam tego nigdy, pozostaję silna ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg