Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 lis 2015, 20:51
mam do Was pytanie:
na moim ciele zaczyna pojawiać się coraz więcej czerwonych plam, podobnych do ugryzienia komara, punktowych i plam wielkości np. 2x5 cm. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim? :roll:

platek rozy, wszystko jest możliwe ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 13 lis 2015, 20:53
Zosia_89, uczulenie na antybiotyk lub szkarlatyna ;) chociaż przy szkarlatynie te zmiany są malutkie.
Łyknij wapno i zobacz co dalej się będzie działo.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 lis 2015, 21:14
Powoli zaczynam żałować swoich dzisiejszych działań...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aurora88 13 lis 2015, 21:14
Heeeeej

przybyłam, jestem znowu po piwie (tak wyszło) więc póki mam jeszcze odrobinę procentów w głowie to jestem skora do otwartości i wyflaczania się.

Zosia_89, przestraszyłam się Twoim wpisem pierwszym, ale widzę że z czasem jest coś lepiej, no, w każdym razie trzymam kciuki żeby nic się strasznego nie działo i szybko zdrówko przyszło.

platek rozy, a są jakieś perspektywy na pozbycie się pani K?

cyklopka, Twoje przygody zawsze na propsie <3
pani od niby-komplementowania to nie warta komentowania, to taki typ co gada żeby gadać, więc dobrze że ją zignorowałaś. Wchodzenie w dyskusję nie miałoby sensu ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 lis 2015, 21:16
acherontia-styx, spróbuję, dziękuję ;)

Aurora88, dzięki kochana ;) napiłabym się takiego grzanego piwa, ooj tak :105:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 13 lis 2015, 21:21
A ja wam opowiem wzruszającą historię co mi się dziś przydarzyła.

Miałam dzisiaj terapię z jednym maluchem co mi się ostał no i z mamą stwierdziłyśmy, że przyszedł czas uświadomić młodego, że będę rezygnować. Wysokie poczucie kontroli ma, więc może być mu trudno to zaakceptować.
Więc kucam przy nim i zaczynam tłumaczyć, że od nowego roku idę do nowej pracy i już mnie tutaj nie będzie i nie będę mogła się z nim bawić. Że zostały nam jeszcze 4 spotkania.
Młody (z nadwrażliwością dotykową i wysokim poczuciem kontroli) słucha, dopytuje, zamyśla się i zastyga, po czym mnie mocno przytula (!). I mówi, że mu smutno (!!!).
Patrzę na mamę, a ta ryczy. Bo on pierwszy raz wyraził emocję. Więc ją też przytuliłam.

Ech, a mówią że dzieci z autyzmu nie wychodzą ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 13 lis 2015, 21:26
Aurora88 napisał(a):przybyłam, jestem znowu po piwie (tak wyszło) więc póki mam jeszcze odrobinę procentów w głowie to jestem skora do otwartości i wyflaczania się.

Będziesz mówić do mnie "Kociaku" ? :D

Spamowa wyspa

przez Aurora88 13 lis 2015, 21:30
filip133, prędzej "kiciusiu", do tego jestem bardziej przyzwyczajona ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 13 lis 2015, 21:34
Dobrze ;P Haha :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lis 2015, 21:49
detektywmonk napisał(a):Mojej mamie tłumaczyłem,że Anakin stał się Vaderem.Ale,chyba nie zapamiętała :lol:

Moja chyba o ogarnia :mrgreen:

acherontia-styx, olać wiadomo, ale stać jak ciul i nie odpowiadać na pytania też siara.
Bo akurat weszłam odłożyć dziennik i klucze jak rozmawiały zapewne o dbaniu o linię.
Więc pierwsze wnioski: albo moje odchudzanie przyniosło efekty, bo przecież wszyscy się odchudzają, albo ja nie jestem wszyscy i się nie muszę odchudzać, ergo mam w życiu łatwiej :roll:
A prawda jest taka, że nie dalej jak tydzień temu wam buczałam, że nie wiem jaka jestem, albo jaka być powinnam, jeśli chodzi o rozmiar ciała mego, że mnie obrażano w dzieciństwie na każdym kroku, że mogłam siedzieć nad talerzem z wystygniętą cielęciną aż się ciemno zrobiło, że do tej pory jeszcze jestem nieraz zmuszana do jedzenia i krytykowana i że mi się śni po nocach, że nie mogę wypluć jedzenia... :why:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 13 lis 2015, 21:53
Odnośnie odchudzania polecam posłuchać tą piosenkę :D Albo przeczytać jej tekst chociaż :P

"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 13 lis 2015, 22:01
cyklopka, po tym jak u mnie w pracy kilka osób już zwróciło uwagę na moją chudość dzisiaj nawet usłyszałam od szefowej, że ona nie będzie wnikać w to czy problem tkwi w jedzeniu i jakie są jego przyczyny, czy nie, że ja sama powinnam to wiedzieć najlepiej i że jestem dorosła i mam o siebie zadbać. W kwestiach medycznych, może mi pomóc, nie ma problemu, ale jak będzie widziała (lub jej ktoś naskarży :? ), że nie jem itp. to będzie problem, bo się boi, że zmęczenie + stres + niejedzenie da kiedyś finał w postaci takiej, że padnę i zrobię sobie krzywdę lub pacjentowi. - Taki oto wykład dzisiaj dostałam ;)

Pomijam, że wcześniej doktor jeden stwierdził, że on nie musi używać ciśnieniomierza, żeby stwierdzić, że mam ciśnienie jak komar co spadł z drzewa :lol:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lis 2015, 22:15
acherontia-styx, no ale tobie się zdarzały różne fiknięcia i zasłabnięcia, co może wzbudzać jakieś podejrzenia.

Jak złamałam rękę, to opatrywał mnie bucowaty chirurg dziecięcy, jak mu powiedziałam, że nie mam ochoty na podtrzymywanie przez niego konwersacji, bo mi trochę niedobrze z bólu, to zapytał, czy powiedziałam "z głodu". :hide:

No nic, teraz wychodzę na mega dbającą o siebie, bo nie jem sera i chodzę na tańce.

Dobra, kurna, muszę napisać tego maila odmownego </3 i ruszyć coś na pieprzony sprawdzian, co jest w niedzielę. Nienawidzę takich nauczycieli, co są "fajni", "równi" i wyluzowani, a wszystko trzeba ogarniać samemu, bo nie potrafią niczego wyłożyć tak, żeby czlowiek skorzystał.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 13 lis 2015, 22:22
cyklopka, tylko sęk w tym, że ja w tym miejscu pracuję od 2 tygodni i nie mają skąd wiedzieć o moim poprzednich fiknięciach i zasłabnięciach, bo się tym nie chwalę :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg