Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 13 lis 2015, 15:00
Ojej, biedna.. :(

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 lis 2015, 15:55
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lis 2015, 16:02
filip133, polecam się ;)

Zosia_89, czo to zachorowanie?

Dyrektor nie przyszedł, bo tradycyjnie nie miał czasu. W zerówce była taka sytuacja: pani S., która jest osobą b. ekspresywną (głośno mówi, dużo gestykuluje, chętnie pomaga innym), ja, Aminek Egipski i 20 goblinów. Przychodzi pan W, wyciąga cukierki i coś tam mówi, że dzieciom obiecał, bo imieniny... No to pani S. go uściskała, bo jest ekspresywna, a ja się zastanawiałam, czy też powinnam... Zanim przetrybiłam zagadnienie, to sam się do mnie przykleił :shock: No to korzystając z tej nieprzewidzianej sytuacji pozwoliłam sobie na przyjemność oparcia się o jego policzek :105:

Mieliśmy apel z okazji Święta Niepodległości, wzruszenie takie wielkie, Arabowi się kazali odpicować na galowo, kotylion biało-czerwony przypięli i nagrywał telefonem jak dzieci śpiewają pieśni legionowe. Można? Można. Ta szkoła mnie nie przestaje zadziwiać.

Ale oczywiście, żeby mi nie było dzisiaj za fajnie, to się jakaś Krycha musiała przyfanzolić z pytaniami czy zawsze byłam taka chuda itp. (>implikując, że ja muszę mieć łatwo w życiu, bo się nie martwię "dbanie o linię"). Ponieważ ja nigdy nie rozumiem czy ktoś mnie komplementuje, czy obraża, a generalnie kobrę wie, jak ja mam w życiu, więc nic nie odpowiedziałam, tylko stałam jak ciul na wiejskim weselu.

Zrezygnuję z tego wywiadu przez telefon, bo za duży stres i ryzyko zawalenia innych obowiązków.

No i lecę na chemię w nowych butach (heh, te koleżanki będą paczać).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 13 lis 2015, 16:30
Aurora88 napisał(a):Polecam na kobiecy PMS :great:

Dzięki, ostatnie moje tradycyjne sposoby zawodzą i nadmiernie przeżywam ten trudny czas. :roll:

Nie lękajmy się, nie traćmy ducha!

kosmostrada, po fochu śladu nie ma, nie umiem się długo na Ciebie gniewać (to zapewne kwestia naszej długoletniej przyjaźni :angel: ).

:papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lis 2015, 16:38
Zosia_89, Kochana co się stało? Czyżby ta gorączka jednak okazała się przedsmakiem jakiegoś paskudztwa? :( Bardzo mocno Cię tulę biduszku!

mirunia, Zazdraszczam pogody, a zarazem Cieszę się, że chociaż u Ciebie jest. Tak pomyślałam, że to coś od kręgosłupa, jeżeli przy ruchu Ci jest lepiej. Ale dobrze, że odpuszcza.
A młody dostał skierowanie do chirurga, bo lekarka stwierdziła, że faktycznie okrutnie mu chrupie w szyi, najprawdopodobniej jakieś przeciążenie na treningu. :bezradny: Ech trochę się martwię...

cyklopka, Koleżanki mogą uschnąć z zazdrości na nowe buty, bądź gotowa na komentarze... ;)
Było tulanie z W.... :105:

bonsai, to kamień spadł mi z serca, bo pewnie ta moja dzisiejsza lichość to z wizji utraty takiego skarbu... ;)

Po długich przemyśleniach dziś gotuję tradycyjną fasolową ze świeżo wyłuskanej fasolki nabytej we wtorek na ryneczku, bo udało mi się kostki wędzone nabyć. Będzie pachnąco i jesiennie smakowo. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 13 lis 2015, 17:02
cyklopka, a ładnie dziś pachniałaś? I czy poczułaś przyspieszone bicie serca, gdy policzek dotknął policzka? :>

kosmostrada, tak myślałem, że może mieć to niebagatelny wpływ na Twoje samopoczucie, więc jak tylko wróciłem z pracy w kamieniołomach, to od razu pospieszyłem donieść, że znów otworzyłem się na Ciebie i Twojego boba. :oops:
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lis 2015, 17:05
Udało mi się jednak wyjść pozałatwiać sprawy, a przy okazji zrobiłam zakupy w kauflandzie. Było bardzo fajne mięsko z udźca indyka, bez kości po 12,99, więc kupiłam takie dwa (prawie 2 kg) i zaopatrzyłam lodówkę. Jutro upiekę w foli aluminiowej i będzie fajne jedzonko- na zimno lub gorąco.
Pod kauflandem stała kobitka z opieńkami, ale jakie grubaśne!!! No to zrobiłam na nie zamach i już się duszą z cebulką i pieprzem... :yeah:

kosmostrada, a nie lepiej iść do ortopedy z tą szyją? Zleciła chociaż rtg? Mam nadzieję, że nic poważnego.
Fasolowa jesienna - super zupka, z czosnkiem i majerankiem. :yeah:

Zosia_89, jak się teraz czujesz i co Cię tak zmogło? Wracaj do zdrówka Kochana i nabieraj sił!!!

cyklopka, eee, to fajny dzień miałaś w pracy i tulanko było.... zapytaj kiedy ma urodziny ;) ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 lis 2015, 17:33
Byłem dzisiaj w mieście i załatwiłem sprawę którą już dawno temu miałem załatwić.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lis 2015, 17:43
mirunia, Opieńki to ja lubię w occie... :105: O takiego udźca to też bym do lodówy wrzuciła. Dawno nie trafiłam.
Do ortopedy kłopot, bo jako małoletni musi iść do specjalisty od dzieci, a z tym krucho. Ta chirurg ( mam specjalistę dziecięcego w przychodni) na pewno zleci rtg, zobaczymy co powie ( już za tydzień wizyta) i ostatecznie umówię go prywatnie do ortopedy sportowego, ale zdjęcie już będę miała w łapce.

bonsai, <kosmo łka ze wzruszenia>

Oj ja głupia. Strzeliłam sobie kawę z ekspresu i dostałam herzklekotu, bo zapomniałam, że wzięłam dziś bodymaxa. :hide: Teraz łyknęłam magnez i czekam, aż się uspokoi. Nie czuję się dobrze... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 lis 2015, 17:47
ja ograniczam kawę i czuję się wiecznie zmęczona, a w nocy i tak zasnąć nie mogę :hide:
muszę się jakoś ogarnąć i lecę na jogę za parę minut :angel:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 13 lis 2015, 18:15
Witam w piątek 13! ;)
sprawa, która mnie nurtowała od 3 dni rozwiązała się pomyślnie dla mnie :yeah:
ale co od rana miałam stresa, to miałam masakrycznego :hide: aż poszłam zapytać szefową czy zna już rozwiązanie tej sprawy - nie znała :bezradny:
ale później przyszła i powiedziała słowa, które odwróciły mój humor o 180 stopni, a mianowicie 'ale tu nie było dyskusji i nie ma się nad czym zastanawiać, zostajesz' :yeah: [była szansa, że przeniosą mnie gdzieś indziej]. Później jeszcze mnie poprosiła do siebie i dokładnie wszystko obgadałyśmy i jest git :yeah:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 lis 2015, 18:31
Little Red Fox, cyklopka, kosmostrada, mirunia, dziękuję, jacy kochani, że pytacie :105:
jakiś wirus kompletnie rozłożył mnie na łopatki... wysoka temperatura, wymioty, ból głowy i całego ciała. Ostatecznie okazało się, że to angina, czyli nie jest tak źle ;) dostałam antybiotyk i jakieś leki przeciwbólowe
trochę zaniepokoił ich mój bardzo częsty ból głowy, jeśli sytuacja będzie się powtarzać mam zostać w szpitalu na obserwację.
swoją drogą powinnam zrobić sobie jakiś rezonans :roll:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 lis 2015, 18:46
Zosia_89 napisał(a):swoją drogą powinnam zrobić sobie jakiś rezonans :roll:

Tak, zrób rezonans, nie ma co zwlekać. Zdrówka życzę.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 lis 2015, 18:48
Purpurowy, dziękuję ;) ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg