Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 lis 2015, 10:39
Little Red Fox, na zachętę do ruszenia się z miejsca :D

Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 lis 2015, 10:41
byłam rano po chleb i nieźle mroziło, ktoś wie czy w aldi można kartą płacić? 8)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 lis 2015, 10:59
Little Red Fox, myśle że można kartą płacić... dzisiaj w byle grajdołku można kartą płacić... miłych zakupów :smile:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 lis 2015, 11:03
JERZY62, skoro już biedrze od ponad roku można, co najwyżej zaliczę wk**wa przy kasie, bo po drodze nie ma żadnych bankomatów, a do aldika tak akurat mam ok. pół godziny spacerkiem, muzyki sobie posłucham, dotlenię się i najwyżej autobusem wrócę 8)
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez filip133 13 lis 2015, 12:03
cyklopka napisał(a):filip133, ja też się dopiero uczę, akceptacja ze strony kolegów całkiem nową się wydaje, normalne gadanie z sympatią, bez spiny i bez robienia z siebie idiotki - przysięgam pierwszy raz w życiu, czasem się czuję jakbym miała 17 lat, czasem jak 8 (kto z kim przestaje...), nie mam do siebie żalu, że się uczę nowych rzeczy. Stary, lepiej późno niż wcale.

Wiem właśnie, z tego co czytałem co piszesz, że tak masz... :D Też często się czuję jakbym miał 11-15 lat i to trochę krępujące uczucie... No ale nie ma co z siebie idioty robić, ale też trudno walczyć z tym odczuciem... Jakoś uczyć się trzeba tego. Tak myślałem, że pewnie Ty mi coś fajnego na to odpiszesz, haha, dziękuję :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lis 2015, 12:07
Dzień dobry!

Obudził mnie dzisiaj dziwny odgłos, okazało się, że to psu burczy w brzuchu... :D Ale jak, aż niemożliwe, że z takiego małego ciałka takie hałasy mogą się wydobywac. :shock: Chyba mu nie służy nowa karma, zaraz idziemy po jego ulubioną puszkę.

A tak ogólnie, to nici z moich ciekawych planów na dzisiaj - raz że nie mam w ogóle energii, działam na automat ( znów ciemno na zewnątrz), no i mam umówionego lekarza z młodym, bo coś na treningu zrobił sobie w kark, tak że mu chrupie. :roll:
Żeby dzień nie był bezproduktywny ogarniam w chałupie, nagotuję obiadów na zapas i może weekend uda się spędzić bardziej ciekawie.

Życzę Wam miłego dnia, mam nadzieję, że ktoś tu energii trochę przekaże. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 13 lis 2015, 12:12
Cześć

kosmostrada, z tą energią to nie ja. Skończyła się faza "manii" (jak ją tu nazywacie, dla mnie to po prostu lepsze funkcjonowanie) i zaczynają się dołki, no ale równowaga jest potrzebna...
Smutno mi się zrobiło.

bonsai, czułam się dobrze, ale po powrocie wróciły lęki. Za dużo rzeczy robię ostatnio chyba :hide: a co do filmu to jest jeszcze bardziej słodki niż poprzedni więc jeśli ktoś chce mieć coś mdłego i totalnie banalnego na święta, to jest idealne. Polecam na kobiecy PMS :great:

Little Red Fox, ojj już pewnie poszłaś, ale bym Ci doradziła znaleźć numer w sieci i zadzwonić, o ile nie boisz się dzwonić ;) Ja mam Aldiego obok, można tam płacić kartą, ale dopiero od paru lat (jakoś 3), wprowadzali to osobno w sklepach, nie tak globalnie jak w Biedrze :)
Ale mam nadzieję że będziesz miała czym zapłacić :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 13 lis 2015, 12:21
Też życzę miłego dnia i witam :D Nie powitałem się :P
Ja to energii nie przekażę, znowu miałem jakoś strasznie problemy ze wstaniem z łóżka, wstałem dopiero o 10 i czuję się jakby była 6 rano, jakoś sił i energii brak, czuję się jakoś poddenerwowany i zestresowany trochę, a przecież nie mam czym... Nie wiem skąd dziś taki dzień się wziął.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 lis 2015, 12:52
kosmostrada napisał(a):Obudził mnie dzisiaj dziwny odgłos, okazało się, że to psu burczy w brzuchu... :D Ale jak, aż niemożliwe, że z takiego małego ciałka takie hałasy mogą się wydobywac. :shock:

Śmieszne :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 lis 2015, 12:58
wróciłam, kupiłam wszystko co chciałam i trochę słodkości 8) buraczków chyba nieco za dużo, niż byłoby w przepisie... więc pewnie większą porcję zrobię :great:

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lis 2015, 14:22
Dzień dobry! :papa:

Dzisiaj pogoda jest super! Rano było mgliście, ale szybko mgła opadła i świeci słońce, ciepło i nareszcie bez wiatru. Miło jest na dworze, wychodziłam do drugiego budynku. Chętnie poszłabym na wagary, może wymyślę jakieś wyjście służbowe, bo aż żal siedzieć w taką pogodę w burym pokoju. :D

Leczę swoje bóle na dwa fronty i jakby ciut lepiej. Teraz już wiem, że to kręgosłup piersiowy tak promieniuje poprzez żebra w stronę żołądka. Łykam Opokan i IPP. Siedzenie jednak mi nie służy. :bezradny:

kosmostrada, z energią u mnie też nie najlepiej, jestem zmęczona psycho-fizycznie tymi bólami. Chętnie bym gdzieś podładowała swoje baterie.
To masz zmartwienie z młodym... oby nic groźnego nie było, jeno małe nadwyrężenie.

Little Red Fox, Aurora88, JERZY62, filip133, miłego 13 piąteczku!

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 lis 2015, 14:32
ja zafundowałam sobie całkiem przyjemny spacerek (chociaż tylko 3 km), ale z powrotem postanowiłam się nie męczyć z zakupami i wsiadłam w autobus, teraz przygotowuję obiad, a wieczorem wybieram się na jogę :105: i jest jeszcze noc zakupów, więc może coś upoluję.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 lis 2015, 14:45
a ja dzisiejszą noc spędziłam na podłodze w łazience, a potem na pogotowiu i w szpitalu :(
teraz leżę w swoim łóżku i modlę się o gorącą herbatę :roll:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 lis 2015, 14:48
co się stało Zosienka? :shock:

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg