Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 lis 2015, 19:30
Little Red Fox, cze
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 12 lis 2015, 19:32
bonsai, a wiesz, wszystkim się wydaje że laski się stroją dla facetów. Nie wiem jak w przypadku innych, ale ja to robię wyłącznie dla siebie :) Taką mam ochotę i już ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 lis 2015, 19:35
Aurora88, ja czytałem w jakimś cosmo czy innym bravo girl, że kobiety stroją się głównie dla innych kobiet. :roll: Gdzie człowiek nie spojrzy, tam permanentna rywalizacja, ech.

Liczę na recenzję po filmie! :)

Little Red Fox, dobry wieczór. :)
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 lis 2015, 19:40
mnie po ślubie mój szanowny małżonek musi znacznie częściej widzieć bez makijażu i w dresie 8)
tak więc usidliłam biedaczka, a jak już było po wszystkim odpuściłam wszelkie starania...

nie no... żartuję :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 lis 2015, 19:46
nieźle go załatwiłaś :o
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 12 lis 2015, 19:47
bonsai, jestem skłonna w to uwierzyć :D
Ale jak wytłumaczyć to, że czasami dziewczyna lubi się wystroić we własnym domu, z nikim się nie zobaczyć a potem wszystko zmyć i iść spać? Bo mi się tak zdarza :mrgreen:
Chyba żeby to potraktować jako trenowanie :)

W ogóle to właśnie do mnie dotarło że tam będzie tłum odpicowanych kobitek, w końcu premiera, mam nadzieję że nie dostanę reakcji lękowej :(

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 lis 2015, 19:53
jetodik takie jest życie ... zawsze można nadrobić w innych dziedzinach :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 12 lis 2015, 19:53
chmurka66, z tabletkami bad idea ;) co najwyżej porzygasz trochę, 3 dni prześpisz i przy wyjątkowym szczęściu rozwalisz sobie wątrobę a i tak przeżyjesz ;) co najwyżej spędzisz krótkie wakacje na toksykologii ;)
co do nie mówienia lekarzowi o wszystkich objawach… jak można oczekiwać, że lekarz wyleczy jak nie zna objawów :bezradny:
a szpitale psychiatryczne są przepełnione i wcale nie tak łatwo się tam dostać…za frajer nie biorą ;)

Aurora88, też chcę iść na ten film :105: jedynka mi się podobała bardzo :105:
platek rozy, no ta pani Kasia czy jak ją tam zwali już przegina trochę bardzo :roll: w poniedziałek bym do niej poszła i powiedziała co sądzę na temat jej pracy, a jak to by nie pomogło złożyłabym już skargę do jej przełożonego.

A ja wróciłam z roboty, zjadłam obiad, poszłam do Biedronki po jakieś żarcie na jutro do roboty a teraz piję kawę i padam na pyszczek :roll: a jutro znowu pobudka o 4 :pirate: całe szczęście jutro już piątek <3 jeszcze muszę przeżyć tylko 7h35 min w robocie i rozmowę z przełożoną :pirate:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 lis 2015, 19:58
Little Red Fox, hihi :), to chyba naturalne, że jak już się zdobędziemy, to taka codzienność nas wita. Wcale nie musi być jednak szara, nawet w dresach i bez makijażu. Ważne, żeby głowa była seksowna i pociągająca, wszak tam się wszystko rodzi. :105:

Aurora88, cóż, nie wiem jak się do tego odnieść, ja tylko słyszałem, że tak rzeczywiście robicie. :D Może to pozostałość z czasów dziecięcych, gdy każda dziewczynka chciała być księżniczką. ;> A czy na ten film to nie pójdą głównie nastolatki? Ludzie będą się przytulać, całować, a Ty z przyjacielem! Dobrze jest mieć miejsce blisko przejścia/wyjścia, wtedy lęki się trochę wyciszają. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 19:59
musiałam dzisiaj iśc na wywiadówke
poprosiłam ojca zeby był przzzy mnie
nic z tego nie wiem ale nauczyciele nie wiedza ze sie bałam

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 lis 2015, 20:02
Little Red Fox, widząc elegancką kobietę spodziewam się, że jej sfera prywatna jest jeszcze bardziej wytworna, spodziewam się więcej wdzięku a nie tego żeby chodziła w powyciąganej przepoconej koszulce i przyklejała babole do ściany :?

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 20:03
acheronita mam sposób zeby trafić do szpitala jednak nie zawsze moge oddział wybrac a teraz juz wiem na który bym chciala isc

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 lis 2015, 20:05
chmurka66, na jaką wywiadówke poszłaś?

Spamowa wyspa

przez Aurora88 12 lis 2015, 20:16
bonsai, dzięki za rade. Kojarzysz koncepcje skrzywdzonego wewnętrznego dziecka? Ja myślę ze u mnie to jest wewnetrzna nastolatka, mniej więcej w tym wieku się zaczęły problemy. No :) to miłego wieczoru wam życzę ;)

Sortuj wg